Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Podświetlenie klamek z wersji L&K - Fotorelacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
    koleś ile kosztuja takie lampki i wtyczki, masz gdzies linki moze?
    Patrząc szybko allegro:
    lampka 25 zł Link
    Wtyczka 9 zł Link
    Sterownik od 30 zł wzwyż Link
    Wirus -> 136 KM 310 Nm
    https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

    Komentarz


    • #27
      Sterownik nie jest wymagany. Można podłączyć pod przycisk opuszczania szyby i będzie się świecić z podświetleniem deski i przełączników. Można zrobić jak na początku tematu czyli ciągnąć kabelek przez słupki do przednich drzwi.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #28
        szere koleś czyli potrzebuje 4x wtyczka i 4x lampka. Te pampki to sa ledy czy żarówki? Co do montażu to zdejmuję boczki i w miejsce za klamką, które jest zaznaczone wycinam otwór i ma być?

        Ok widze na allegro, że LED, pytanie jaki to ma kolor? I kiedy swieci? Tylko jak otworze auto czy caly czas? Jakbym podłączył pod przycisk szyb to caly czas. Nie pamietam czy na swiadlach do jazdy dziennej to sie swieci czy tylko jak swiatla drogowe sa wlaczone.
        Ostatnio edytowany przez smajler; 44848.

        Komentarz


        • #29
          smajler lampki podświetlenia klamek załączają się razem z postojówkami. Mają kolor biały.

          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

          Komentarz


          • #30
            gradek a nie tak jak pisali na stronie 1, czyli razem z deska? A deska świeci się jak światła drogowe są zapalone. Chodziło mi o to czy w czasie dnia jak mam pokrętło świateł w pozycji 0 (wtedy drl tylko mi się świecą) to czy zaświecą? Czy dopiero jak włączę światła czyli będzie ciemno

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
              czyli razem z deska?
              Tak.
              Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
              A deska świeci się jak światła drogowe są zapalone
              Przełączniki zaświecą się jak przekręcisz włącznik świateł na postojowe. Jak przekręcisz na mijania to będą świecić tylko z włączonym zapłonem. Na drogowych też będą świecić.
              Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
              Chodziło mi o to czy w czasie dnia jak mam pokrętło świateł w pozycji 0 (wtedy drl tylko mi się świecą) to czy zaświecą?
              Nie.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #32
                koleś co do montażu, wycinam zaznaczone dziury i to przykleja sie jakoś? Np klejem na gorąco? Zaraz zobacze co tam skan powie o moich sterownikach i trzeba działać

                Komentarz


                • #33
                  Zawsze miałem czy Octavię 2, 2 FL z czujnikiem zmierzchu. Wg mnie podświetlenie klamek załączało się zawsze po zmroku, więc nadal twierdzę, że działa razem z postojówkami. Deska oświeca się także z postojówkami.

                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                  Komentarz


                  • #34
                    koleś gradek sterownik central electric widze mam taki
                    1K0 937 087 J
                    Door electric driver
                    1T0 959 701 T
                    Door electric pass
                    1T0 959 702 R
                    Door rear left
                    5K0 959 703 A
                    door rear right
                    5K0 959 704 A
                    Czy te sterowniki ogarną temat lampek czy trzeba wpinać się pod przełączniki podnoszenia szyb?

                    Komentarz


                    • #35
                      smajler z tyłu miałem w O2FL takie same, natomiast z przodu 1T0 959 701 AA - lewe, 1T0 959 702 S - prawe

                      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                        W przednich drzwiach wpinałem się do sterownika drzwi: masa pin 19 a plus pin 17.
                        W drzwiach tylnych była elektryka i wpinałem się również w sterowniki drzwi. Pin 2 masa a plus pin 13.
                        Sterownik drzwi tylnych lewych 5K0 959 703 A
                        Jak wpiąłeś się w pin 17 z przodu i 13 z tyłu z zasilaniem to kiedy zapała się podświetlenie klamek?

                        Komentarz


                        • #37
                          Już nie pamiętam, w której to Skodzie robiłem.
                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                          Komentarz


                          • #38
                            pejo podświetlenie klamek włącza się w tym samym czasie jak podświetlenie zegarów i przełączników.

                            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
                              pejo podświetlenie klamek włącza się w tym samym czasie jak podświetlenie zegarów i przełączników.
                              To pod co najlepiej je podpiąć? Bo nie bardzo uśmiecha mi się ciągnięcie wiązki od drzwi do drzwi.
                              Czy jeśli wezmę plusa z pinu 17 z przodu i 13 z tyłu drzwi to będzie działać jak podświetlenie przełączników?

                              Komentarz


                              • #40
                                Jeśli masz lampki LED to możesz spróbować pod krańcówki CZ

                                Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X