Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] wycieraczki przednie podczas powrotu "skacza&quo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] wycieraczki przednie podczas powrotu "skacza&quo

    Zamieszczone przez ahmed799
    klarus, a byli tacy co się sponiewierali?? :diabelski_usmiech
    Nieee... :roll: :diabelski_usmiech

  • #2
    [O2FL] wycieraczki przednie podczas powrotu "skacza&quo

    No wlasnie. Dzisiaj podczas deszczu zauwazylem, ze wycieraczki "do gory" wykonuja ruch w sposob prawidlowy, natomiast podczas powrotu, skacza na szybie. Predkosc jest wydaje mi sie prawidlowa, jednak te podskoki sa troche dziwne. Jeden "powrot" i ok 10 malych pojedynczych podskokow. Ma ktos moze pomysl? To co mi sie nasunelo ma mysl, to moze ramie wycieraczki zsunelo sie z trzpienia napedowego, ale to tylko przypuszczenie.
    P.S. sorry za braki polskich znakow.... pisze z fona
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

    Komentarz


    • #3
      A kiedy ostatni raz gumy w wycieraczkach zmieniałeś ? Może już są twarde i tak skaczą, ja bym to obstawiał.

      Komentarz


      • #4
        Fakt. Nie zmienialem od kiedy mam auto, a wiec od lutego 2013. Sorry za lamerskie pytanie, ale jest duzy problem z wymiana samej gumy w wycieraczkach? Zawsze wymienialem cale wycieraczki, ale teraz pierwszy raz chce same gumy
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

        Komentarz


        • #5
          Tutaj niech się mądrzejsi wypowiedzą, ale zakładam, że trzeba końcówkę plastikową z gumy zdjąć wysunąć gumę z uchwytu i potem w odwrotnej kolejności zrobić wszystko z nową gumą, ale mogę się mylić, bo sam nie wymieniałem nigdy.

          Komentarz


          • #6
            Kupujesz gumy w ASO (są z plastikowymi końcówkami do piór) zdejmujesz plastikową zatyczkę,odginasz metalowy zaczep i wysuwasz pióro.Potem wsuwasz nowe,zaciskasz zaczep i nakładasz osłonę ot cała filozofia, jeszcze jedno gumy są częścią zamienną Volkswagena,więc w ASO Skody możesz ich nie kupić

            Komentarz


            • #7
              Gumy to nr 1K0 955 429 B ASO VW



              CB Harry II ASC + Triflex

              Pozdrawiam Mirek!!

              Komentarz


              • #8
                Dzięki panowie za namiary, w wolnej chwili odwiedzę ASO
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                Komentarz


                • #9
                  Ja ostatnio bez problemu kupiłem w ASO Skody.

                  Komentarz


                  • #10
                    Witam, mam podobny problem, wycieraczki do góry idą, a powrót albo wróci pulsacyjnie, albo zatrzymają się i już nie wracają, jak włączę jeszcze raz to ruszą kawałek i tak kilka razy.
                    Czy to też mogą być pióra czy coś z elektryką?

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak czasami stają w połowie i nie wracają do końca to może coś z manetką?
                      Sam twierdzisz, ą dopiero za drugim razem zaskakują.
                      Może do jakiegoś elektryka podjedź aby styki przeczyścił.
                      Gumy raczej to nie będą.
                      Pozdrawiam.
                      Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

                      Komentarz


                      • #12
                        Może mechanizm wycieraczek się zaciera.
                        Octavia II, 1.9 BJB, Ambiente. 231 800 km.

                        Komentarz


                        • #13
                          Hej, a znane są wam numery wieczeraczek do O2, bo widzę że od kierowcy ma dłuższe piuro niż od pasażera.
                          ↑↑↑ To jest moja opinia I naucz się z tym żyć ↑↑↑

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja kupowałem te 1Z1 998 001 w komplecie masz obie przednie.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X