Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Piszczy wentylator od pasażera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Piszczy wentylator od pasażera

    Zamieszczone przez Agamek12
    GT miałoby silnik 1.8i 90Km,
    A gdzie jest napisane, że to benzyna? W wersji wyposażenia GT, były montowane też silniki Diesla, o mocach 70 KM i 80 KM, czyli właśnie 51 kW i 59 kW.
    Sławek

  • #2
    [O2] Piszczy wentylator od pasażera

    Witam
    Ostatnio zaczęło coś piszczeć po prawej stronie deski rozdzielczej i domyślam się, że to wentylator. Dźwięk pojawia się podczas skręcania oraz przyśpieszania.
    Chyba, że jest to coś innego?
    Czy możecie opisać jak się do dostać do wentylatora? Czy będzie konieczna jego wymiana czy starczy coś dokręcić?
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Może ten temat coś pomoże. Jest tam pokazane jak rozebrać schowek i jak się dostać do wentylatora.

      Link

      Pozdrawiam.
      Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

      Komentarz


      • #4
        Niedawno sam to przerabiałem dostać się można jak w poście wyżej , następnie trzeba go obrócić kilka centymetrów w lewo jeśli dobrze pamiętam wciskając zatrzask który jak sie dobrze przyjrzysz to rozkminisz jak i co , nic nie bedziesz musiał tam dokręcać ja najzwyklej na świecie prysnąłem kilka kropel oleju maszynowego i piski zniknęły , nie wystrasz sie ile tam syfu jest. pozdr

        Komentarz


        • #5
          Generalnie da się bez wyciągania schowka, a jedynie dolnej osłony, piankowej, ale trochę ciasno. Psiknąć czymś aby bród wymyło, następnie naoliwić, zostawić na chwile aby olej lub inny specyfik spenetrował tulejkę i czop wirnik i beze dalej hulać. U mnie po takiej operacji drugi rok bez pisków.

          Komentarz


          • #6
            Dzięki chłopaki za info. W chwili wolnej zabiorę się za dziadostwo i dam znać o efektach

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X