Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontrolka Air Bag

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kontrolka Air Bag

    Proszę o rozkodowanie mojej octavii
    TMBDS41U588835416

    Dziękuję

  • #2
    Kontrolka Air Bag

    Witam

    Mam pytanko po przesunięciu siedzenia pasażera zapaliła mi się lampka airbag,wszystkie przewody na swoim miejscu wydaje mi się że może był luźny przewód na wtyczce i wyskoczył błąd.Czy trzeba się podpiąć do kompa aby go skasować a jeżeli tak to gdzie to mogą zrobić w pobliżu Gliwic / Zabrza.dzięki za pomoc

    Komentarz


    • #3
      jak tak miałem w volvo trzeba było kompem wykasować błąd i po sprawie

      Komentarz


      • #4
        Poszukaj na forum jest temat z ludzmi, ktorzy maja kabel + namiary. Podzielone ladnie na wojewodztwa i rejony gdzie kto urzeduje

        Komentarz


        • #5
          niestety ale vag Cię ratuje

          Komentarz


          • #6
            Polecam kolega z rejonu Zabrza gg 9454791
            DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
            www.chiptuning.katowice.pl
            DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

            Komentarz


            • #7
              misiek180601, niestety to dosyć częsta wada w O2. Szybsze przesunięcie fotela powoduje wywalenie błędy Airbaga. Niestety podłączenie pod kompa i wykasowanie błędu tylko Cię ratuje

              Na Śląsku pomogą Ci:

              12.) śląskie

              - Bielsko-Biała i okolice: petras VAG + VCDS

              - Chorzów i okolice: gradek - PROFESIONAL VCP+K - obsługuje szynę K i CAN

              - Katowice: palioza

              - Pszczyna: freekon

              - Rybnik (jestem przeważnie raz w miesiącu na weekend):Biszczu VCDS

              - Sosnowiec: cisza VCDS

              - Zawiercie i okolice / Katowice czasami: rrobert VCDS VAS PC + elektryka, tel. 510 068 941


              więcej:
              Forum - Octavia Club Polska
              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Komentarz


              • #8
                dzięki bardzo już po wszystkim 50 dych nie moje,przy okazji dowiedziałem się że ma uszkodzone wszystkie świece żarowe czy koszt 250 z robocizną to dobra cena ????????

                Komentarz


                • #9
                  misiek180601, licząc, że same świece to koszt 38 pln za szt. to robocizna 100 pln za parę chwil roboty. Wymianę świec masz opisaną u mnie w wątku

                  [ Dodano: Wto 05 Cze, 12 11:10 ]
                  Zamieszczone przez misiek180601
                  dzięki bardzo już po wszystkim 50 dych
                  szkoda 50 plnów za kilka chwil roboty
                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzisiaj demontowałem schowek, żeby się dostać do wentylatora i siłą rzeczy musiałem odpiąć wtyczkę od air bagu.
                    Po ponownym podłączeniu wtyczki, świeci mi się cały czas kontrolka Air baga.
                    Czy jedynym wyjściem na usunięcie błędu jest podłączenie pod kompa ?

                    Komentarz


                    • #11
                      arkady, TAK
                      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X