Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] [02 FL] Brak swiateł do jazdy dziennej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] [02 FL] Brak swiateł do jazdy dziennej

    wiadomo, że rolka folii za 9 zł raczej nie będzie dobrym rozwiązaniem

  • #2
    [O2FL] [02 FL] Brak swiateł do jazdy dziennej

    Witam mam Octavie II fl 2008 i nie umiem włączyć świateł do jazdy dziennej. mam taką jak w linku poniżej i posiadam właśnie takie światła:
    Link

    W instrukcji ani słowa o tym a i samemu kręciłem przełącznikiem na wszystkie możliwe sposoby i nic.
    Jak włączam zapłon włączają się automatycznie światła mijania a deska się nie podświetla.
    Jaki jest sposób aby używać świateł do jazdy dziennej ?

    Komentarz


    • #3
      w instrukcji powinno być :!: Spróbuj tego "w ciągu 3 sek od włączenia zapłonu trzeba pociągnąć wajchę kierunkowskazu do siebie po czym trzymając ją przesunąć w górę".
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • #4
        Niestety tez nie dziala... :-(

        Komentarz


        • #5
          Re: [02 FL] Brak swiateł do jazdy dziennej

          Zamieszczone przez piotrekss
          Witam mam Octavie II fl 2008 i nie umiem włączyć świateł do jazdy dziennej. mam taką jak w linku poniżej i posiadam właśnie takie światła:
          Link

          W instrukcji ani słowa o tym a i samemu kręciłem przełącznikiem na wszystkie możliwe sposoby i nic.
          Jak włączam zapłon włączają się automatycznie światła mijania a deska się nie podświetla.
          Jaki jest sposób aby używać świateł do jazdy dziennej ?
          Wydaje mi sie ze to sa własnie swiatła dzienne,tzn, nie podswietlaja sie zegary oprócz wskazówek, a swiatła swiecą minimalnie słabiej( 2V mniej na zasilaniu). Tak bynajmniej miałem u siebie no ale ja nie miałem oddzielnych swiateł do dziennych.

          Komentarz


          • #6
            W wielu skodach widzialem ze dzialaja i sie zawzialem i musze dojsc jak u siebie je wlaczyc. Skoro lampy sa i zarowki to musi sie dac to wlaczyc...

            Komentarz


            • #7
              Re: [02 FL] Brak swiateł do jazdy dziennej

              Kolego. A czy może zauważyłeś ze to jest wątek o OIII a nie OII.
              Szanuj proszę innych i nie zaśmiecaj wątku.
              Mirzaw

              Zamieszczone przez piotrekss
              Witam mam Octavie II fl 2008 i nie umiem włączyć świateł do jazdy dziennej. mam taką jak w linku poniżej i posiadam właśnie takie światła:
              Link

              W instrukcji ani słowa o tym a i samemu kręciłem przełącznikiem na wszystkie możliwe sposoby i nic.
              Jak włączam zapłon włączają się automatycznie światła mijania a deska się nie podświetla.
              Jaki jest sposób aby używać świateł do jazdy dziennej ?
              Jeżdżę:
              Octavia III, elegance, 1.4 TSI, DSG, kombi, Biel candy, amazing, KESSY, DAB, CANTON, SUNSET, Skóra naturalna + tkanina, Aktywny tempomat, Lane Asist, Driver set up, elektryczna klapa bagażnika, sportowe zawieszenie + XDS, elektryczny fotel kierowcy, podgrzewane fotele przód, gniazdo 230V i inne...

              Komentarz


              • #8
                piotrekss, trzeba podłączyć kompa i zakodować
                poczytaj forum, użyj szukajki, a nie od razu wątek zakładasz i to nie w tym miejscu i popraw profil użytkownika
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • #9
                  yyyyyyhhh :shock: sorki mój błąd zaraz naprawię przeoczenie pozdroo

                  Komentarz


                  • #10
                    piotrekss, może skoro jesteś taki zawzięty to zacznij od prawidłowego wypełnienia profilu bo w O2FL nie było silnika AGR
                    poza tym sprawdź czy twoja centralna elektryka obsługuje światła dziennej i czy masz je zakodowane

                    Zamieszczone przez piotrekss
                    Auto: Octavia 2 FL
                    Silnik: 1.9 TDI AGR
                    Dołączył: Dzisiaj 18:01
                    Skąd: parczew
                    poczytaj też regulamin forum- jest specjalny temat, gdzie wypada się przywitać
                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X