Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z radiem STREAM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z radiem STREAM

    Zamieszczone przez ahmed799
    Ciekawe jak go złapać całego w kadr?? :diabelski_usmiech
    Na podejściu do lądowania to tylko na szerokim kącie bo tam gdzie mam miejscówkę to jak myśliwce podchodziły w ubiegłym roku to miałem problem na skręconym zoomie je wyłapać w całości (widać to na zdjęciach )

    Miejscówka na przyloty Mapy Google i na treningi/pokazy Mapy Google gdzie oś pokazów jest jakieś 50 m od tego miejsca w poprzek pasa startowego

  • #2
    Problem z radiem STREAM

    Witam serdecznie wszystkich.
    Od niedawna radio w moim aucie (OII 2006r.) zaczelo swirowac i wyswietlac komunikat PHONE na wyswietlaczu, po jakims czasie samoczynnie sie przelaczalo z powrotem na FM. Od ok 2 dni nie da sie go ani wylaczyc ani przelaczyc na inny tryb np. CD, AUX itp. Nie ma zadnej reakcji, caly czas wyswietla komunikat PHONE i tyle, nie wyswietla info z Climatronica ani czujnikow cofania. Po odpieciu akumulatora nic sie nie zmienilo. Czy ktos z Kolegow moze mial podobny problem i wie jak temu zaradzic?

    Pozdrawiam Marek

    Komentarz


    • #3
      Prof.Woland, samochód masz od nowości? Nie było montowanego jakiegoś zestawu głośnomówiącego?
      Trzeba by wyjąć radio i spojrzeć na wtyczkę z tyłu czy nic się tam nie dzieje ( szczególnie na pinie opisanym jako Tel Mute ).
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        Auto posiadam od 1,5 roku i do tej pory nie działo się nic złego ani z radiem ani z niczym innym. Trzeba będzie zrobić jak mówisz.

        Komentarz


        • #5
          Tak jak napisał kowal 2002, wygląda jakbyś miał zwarcie między masą z wejściem Mute od tel.
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Wyjmij bezpiecznik od radia na krótką chwilę, bezpiecznik jest w komorze silnika, sam musisz znaleźć który bo teraz nie wiem. Miałem tak samo i to pomogło. Miałeś zestaw telefonu - głośnomówiący dokładany, czy był fabrycznie. Bluetooth działa normalnie?

            Komentarz


            • #7
              Witam ponownie.

              Niestety wyjęcie bezpiecznika nie pomoglo i trza sie będzie chyba zabrac za wyciągnięcie radia i obejrzenie wtyczki.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X