Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stuki luz DSG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • adi747, mogę tylko powiedzieć że 2 lata temu klient w touranie też tak miał , ale po prostu go sprzedał i tyle . nie chciało mu się po kolei wymieniać wszystkiego..
    jeździłem z nim i napierdzielało budą jak cholera , ja myślałem że to pewnie przeguby..
    no nic, działaj i daj znać co było..
    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
    GVI 1.4TSI
    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

    Komentarz


    • też obstawiałem przeguby ale wtedy telepało by cały czas a tutaj czasem (ale rzadko) nie telepie :roll: dzisiaj odpiąłem egr i tu ciekawostka jak wcześniej auto na biegu D telepało i ciągło na siłe po obrotach tak na odpiętym egr i palący sie checku jak tylko zaczyna telepotać skrzynia odrazu redukuje bieg i auto ciągnie normalnie :shock: nie mam vag coma niestety bo ten co mam do swojego rs-a tutaj nie podchodzi :evil: byłem u kumpla który ma boscha system diagnostyczny ale sterownik nie wpuścił nas w kontrole wtrysków itp działam ale pomysły mi odchodzą tutaj raczej sprzedaż nie wchodzi w gre
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      była:2006 octavia 1fl 101KM ATD
      2001 octavia 1fl RS 180KM AUQ
      JEST
      megane 3 rs 2.0T niby 250Km a chyba więcej
      octavia 1FL kombi 1.9TDI 4X4 ATD
      octavia 2 2.0TDI BKD

      Komentarz


      • Wtryski regenerowal przy 150kkm :?: :roll:

        Zarzuccie logi z tego auta w osobnym temacie, kazdy kabel dziala chyba nawet z polskim vagiem albo vcds lite, a tam silnik powinien byc czytany, reszta nie
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • Powiem wam tak, ja w swoim manualu miałem podobnie, cuda mechanicy mówili, jeden nawet właśnie przegub obstawiał i wiecie co pomogło, ano jeden zabrał się do roboty tj rozebrania przegubu i gdy tylko zdjął koło wypadła śruba zabezpieczająca półoś, zakręcił śrubę na nowo stwierdzając że przegub pewnie już i tak jest do wymiany i wiecie co, powiem wam, że zrobiłem już pewnie ok 10 tyś km i nie ma już żadnych stuków, więc u mnie przyczyną stuków przy dodawaniu lub odejmowaniu gazu była niedokręcona półośka. U was pewnie jest inaczej bo skoro serwisy oglądały te auta to raczej by to wyszło.

          Komentarz


          • zarzuce logi tylko je zrobie bo połapałem sie że moim wagiem wchodze do naszej o2 2008r i oglądam wtryski i silnik jest czytany to i z 2004 przeczyta tylko nie moge zlogować np 3jki do odcięciia bo na pełnym gazie jest to mniej odczuwalne :diabelski_usmiech

            [ Dodano: Pon 26 Sie, 13 19:14 ]
            maicroft walnąłem sie auto ma 270tys
            http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
            była:2006 octavia 1fl 101KM ATD
            2001 octavia 1fl RS 180KM AUQ
            JEST
            megane 3 rs 2.0T niby 250Km a chyba więcej
            octavia 1FL kombi 1.9TDI 4X4 ATD
            octavia 2 2.0TDI BKD

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X