Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wibracje - hamowanie -nowe sprężyny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wibracje - hamowanie -nowe sprężyny

    Witam. Oddałem autko do mechanika bo mi coś obciero jak sklecalem w lewo w prawym kole to było słychać. Oddałem do niego i powiedział że mam sprężyny popękane. No to wymienił. Teraz jak hamuje to mi samochód drży. Klocki są. Co to moze być? Czy to może być wina przegubu ?

  • #2
    Klocki mogą krzywo brać mogą też być tez krzywe tarcze czego przy peknietej sprezynie mogles nie czuc a moze też zle piskladam. Wg mnie przegib nie ma nic fo tego

    Komentarz


    • #3
      Przytarty przegub powodowałby drgania cały czas podczas jazdy. Występowanie drgań podczas hamowania wskazuje na problem z ukł. hamulcowym. Najprościej jest sprawdzić bicie tarczy hamulcowej po zdemontowaniu koła. Potrzebny jest do tego czujnik zegarowy z uchwytem.

      Komentarz


      • #4
        Dzięki za pomoc. !Tak na zdrowy rozum z tego co piszecie to coś z hamulcami. Wcześniej przed wymiana sprezyn przy hamowaniu było dobrze. Po wymianie jest lipa. Drgania. Ale kierownica nie drga. Hmmm czyli po wymianie sprezyn coś może być nie tak :/ dziwne to jest. Ciekawe co majster w poniedziałek powie.

        Komentarz


        • #5
          A słuchacie, przy mumia sprezyn , ściąga się tarcze itp ?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Kamil112! Zobacz wpis
            Witam. Oddałem autko do mechanika bo mi coś obciero jak sklecalem w lewo w prawym kole to było słychać. Oddałem do niego i powiedział że mam sprężyny popękane. No to wymienił. Teraz jak hamuje to mi samochód drży. Klocki są. Co to moze być? Czy to może być wina przegubu ?
            Cześć
            Prawdopodobnie masz krzywą tarczę,krzywą piaste lub inną niespodziankę. Proponuje je sprawdzić i przeoczyć ale na samochodzie.
            Miałem podobny przypadek.

            Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


            • #7
              Okazało się że mechanik powyginal mi tarcze i to było to .;/ no i poszło 250 się drapac

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Kamil112! Zobacz wpis
                A słuchacie, przy mumia sprezyn , ściąga się tarcze itp ?
                Nic dziwnego, bo w celu zrobienia mumii trzeba powyginać.

                Komentarz


                • #9
                  No no mumia to mumia słownik mi zmienił przepraszam za błędy.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X