Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciężko działające pokrętła klimatyzacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciężko działające pokrętła klimatyzacji

    Od kilku tygodni bardzo ciężko chodzą pokrętła od nawiewu/klimatyzacji - tzn. tylko dwa pierwsze czyli od regulacji temperatury i dmuchawy. Bardzo trudno jest je przekręcić, trzeba lekko pociągnąć do siebie i wtedy idzie łatwiej. Trzecie pokrętło czyli wybór kierunku nawiewu działa prawidłowo. Początkowo myślałem, że może coś zawilgło i przymarzło, ale przy dodatnich temp. jest to samo. Co ew. może tam być uszkodzone? Czy da się to naprawiać czy trzeba wymieniać cały panel z pokrętłami? Samochód to Octavia II Tour, więc wnętrze chyba takie jak O II FL z manualną klimatyzacją. Dzięki za wszelkie sugestie

  • #2
    Wymień panel. Dodatkowo jeśli masz zwykłą klimatyzację to możesz zrobić climatic. Zrób zdjęcie panelu lub podaj numer.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Klimatyzację mam zwykła manualną ( w O II tour nie było innych chyba). Chodzi Ci o nr VIN czy o nr części ( tego panelu)?

      Komentarz


      • #4
        Numer sterownika klimy czyli tego panelu z pokrętłami. Sprawdzisz VCDSem lub musisz go wyjąć.
        Zrób zdjęcie i wstaw tu do tematu lub wyślij na numer poniżej.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Jak jesteś zainteresowany, to mam taki sprawny panel w bdb stanie zdemontowany z mojego O II tour 2012 po zamianie na climatic.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez pzeb Zobacz wpis
            Jak jesteś zainteresowany, to mam taki sprawny panel w bdb stanie zdemontowany z mojego O II tour 2012 po zamianie na climatic.
            No w sumie może byłbym zainteresowany, kwestia ile za ten panel? Jak długo jeździł w Twoim aucie? Możesz napisać w wiadomości na priv ewentualnie

            Komentarz


            • #7
              Jak już wymiana jest konieczna to zmieniłbym na climatic. Dołożysz dwa czujniki i będzie działać.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                też miałbym z 2013 panel zwykly

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
                  też miałbym z 2013 panel zwykly
                  W jakiej cenie i ile czasu był używany? Może być info na priv

                  Komentarz


                  • #10
                    jacholl posłuchaj rady od koleś. Roboty przy tym nie ma prawie wcale a różnica jest spora , będziesz miał półautomatyczną klimatyzację.

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie chce słuchać.
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                        Nie chce słuchać.
                        I jeszcze myśli że ktoś napisze że używał tydzień i od tamtej pory leży nie używany
                        Skoda Octavia II FL
                        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                          Nie chce słuchać.
                          Nigdzie nie napisałem, że nie chcę słuchać - na razie się zastanawiam, co z tym problemem zrobić. Nie wyciągałem tego panelu jeszcze, chcę poczekać aż trochę cieplej się zrobi żeby nie połamać plastików na mrozie.
                          Jest gdzieś w necie jakiś manual jak zamienić na climatic? Jak szukałem na szybko to są tylko tematy jak zrobić z climatica climatronic.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez jacholl Zobacz wpis

                            Nigdzie nie napisałem, że nie chcę słuchać - na razie się zastanawiam, co z tym problemem zrobić. Nie wyciągałem tego panelu jeszcze, chcę poczekać aż trochę cieplej się zrobi żeby nie połamać plastików na mrozie.
                            Jest gdzieś w necie jakiś manual jak zamienić na climatic? Jak szukałem na szybko to są tylko tematy jak zrobić z climatica climatronic.
                            [O2] FL>2010 Climatic dołożenie czujnika temperatury - Octavia Club Polska
                            Skoda Octavia II FL
                            Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                            https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                            Komentarz


                            • #15
                              Jak taki panel zwykly czy climatic idzie w stanie niemal idealnym na allegro za 50zl ogarnac, a jak kupisze w smarcie i ryska ci sie nie spodoba to oddajesz i szukasz nowy. O2fl.ma juz 10lat wiec kupisz 10 letni lub starszy

                              Komentarz


                              • #16


                                [O2] FL>2010 Climatic dołożenie czujnika temperatury - Octavia Club Polska[/QUOTE]

                                Dzięki, przeglądnę

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X