Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"octavia IIFL 1.2 tsi"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • "octavia IIFL 1.2 tsi"

    Zamieszczone przez dawcio
    Zamieszczone przez himi
    CAYA pozwala jedynie na odczyt i kasowanie błędów. W bloki wejść nie mogę.
    czyli ten VCDS nie ogarnia CAYC-a :P
    Ale na to już wpadłem Potrzeba ponoć wersji 15

  • #2
    "octavia IIFL 1.2 tsi"

    Witam
    Panowie jestem posiadaczem octavii II FL 1,2 tsi produkcja czerwiec 2010. przebieg 96 tys.
    Ostatnimi czasy niestety zauważyłem że przy odpalaniu czasami na zimnym o zazwyczaj na ciepłym silniku odzywa się charakterystyczny, metaliczny dźwięk rozrządu.
    Sprawdzałem w serwisie niestety poprzedni użytkownik nie wymieniał łańcucha (a była akcja serwisowa :shock: ) - stąd też pytanie czy nie znacie może warsztatu w woj. mazowieckim lub lubelskim który podejmie się tematu - wymiana łańcucha+napinacz w sensowych pieniądzach oczywiście 8)
    Z góry dzięki za pomoc. Pozdr dla wszystkich

    Komentarz


    • #3
      Re: "octavia IIFL 1.2 tsi"

      Zamieszczone przez luke_b
      Witam
      Panowie jestem posiadaczem octavii II FL 1,2 tsi produkcja czerwiec 2010. przebieg 96 tys.
      Ostatnimi czasy niestety zauważyłem że przy odpalaniu czasami na zimnym o zazwyczaj na ciepłym silniku odzywa się charakterystyczny, metaliczny dźwięk rozrządu.
      Sprawdzałem w serwisie niestety poprzedni użytkownik nie wymieniał łańcucha (a była akcja serwisowa :shock: ) - stąd też pytanie czy nie znacie może warsztatu w woj. mazowieckim lub lubelskim który podejmie się tematu - wymiana łańcucha+napinacz w sensowych pieniądzach oczywiście 8)
      Z góry dzięki za pomoc. Pozdr dla wszystkich
      nie ten dział - powinieneś napisać w Octavii 2 a nie Octavii III
      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        luke_b, A ASO go wzywało, czy akcja była, ale dla tych co wyczuli, a reszta niech się pi..... ?? Bo jak wzywało, a nie poszedł to idiota. A jak nie, bo przeoczyli, to powinni teraz się poczuć do tego.
        Była O1 jest F2.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez luke_b
          Sprawdzałem w serwisie niestety poprzedni użytkownik nie wymieniał łańcucha (a była akcja serwisowa :shock: )
          'akcja serwisowa' to była jak 'rozrząd' trafił Ci się na gwarancji i byłeś bardzo konsekwentny w stosunku ASO/SAP

          generalnie łańcuch/napinacz do wymiany na 100%


          Zamieszczone przez luke_b
          stąd też pytanie czy nie znacie może warsztatu w woj. mazowieckim
          a to ma być ASO :?:

          serwisujesz od początku w ASO czy teraz u Pana Miecia w osiedlowym garażu :?:
          jak masz ciągłość serwisową, to masz szanse na wyciągnięcie dobrej woli z SAP 70% na części i 30% na robociznę

          jak masz ciągłość serwisową to mam ASO w Warszawie gdzie mógłbyś coś ugrać w SAP
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            Bardzo dobry warsztat:
            Błąd 404: Strona nie istnieje! » K-mot AUTO SERWIS

            Właścicielem jest nasz forumowy kolega robekcool
            Kiedyś były Octavie. Obecnie Toyota Auris TS FL 1.6 Valvematic i Toyota Yaris III 1.0 VVTi.

            Komentarz


            • #7
              Panowie Wielkie Dzięki za pomoc
              Sorrki że sie troche nie odnalazłem w działach forum, ale jest tu tyle tego że cieżko to wszystko ogrnąć :P
              Auto chce naprawić poza ASO - wiec lokalizacja Minska Maz. jest jak najbardziej w"po drodze".
              W kwestii rozrzadu i poprzednigo właściela nie wnikam zbytno co i jak, poporstu jak dla mnie gość musiał nie zabardzo sie orientować i pewnie przegapił sprawe (niestety nie mam rówież ciągłości serwisowej )
              Teraz ja musze sie z tym wszystkim zmierzyć, gdyż autkiem chce jeszcze troche pojeżdzić 8)
              Pozdrowienia.

              [ Dodano: Nie 28 Cze, 15 20:00 ]
              Czołem wszystkim
              No i sie stało wymieniłem rozrzad w polecanym warsztacie K-mot 7 tys km temu i co, od paru dni jak silink jest zimy przy odpalaniu ponownie słychać chrakterystyczne dzwonienie......

              i co teraz - sprzedawać, rozbić o drzewo.... nie mam pojęcia......jakieś pomysły...

              Pozdr.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X