Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jesli ktos szuka lekkiej felgi , to tu jest ciekawy model w przystepnej cenie

    Ruote in lega - Mak - I migliori Cerchi in Lega per la tua auto

    16 wazy 6.8 kg a sporo tansze od OZ


    Felgi aluminiowe MAK Xlr Ice Black 16 cali 5x112 - Alusy.pl



    Ewentualnie cos nieco ciezszego, ale sprawdzone, Sparco

    Waga 7x16 8.8

    Felgi aluminiowe SPARCO RTT 524 MATT SILVER TECH DIAMOND CUT 16 cali 5x112 - Alusy.pl

    Komentarz


    • Naprawdę... w ubiegłym sezonie zrobiłem na 18" + zawias KYB Ultra SR + Eibach 30 mm jakieś 20 kkm po drogach każdej kategorii bo się poruszam po naszym pięknym kraju w różne rejony... i co?
      I nic złego się nie dzieje.
      A sprzedaję je jedynie dlatego, że potrzebuję kasiory na koła do Subaru :diabelski_usmiech

      Komentarz


      • Zamieszczone przez hotrain
        Poważnie, jakie tam jest ET w tych Neptunach?
        7,5x18 ET51
        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

        Komentarz


        • Czy ktos wie, jak sie prezentuje na zywo czarna fela z kolorem rosso brunello ??

          Zrobilem taka przymiarke
          Załączone pliki

          Komentarz


          • Mihau, dzięki. Faktycznie, tu dystans już nie podejdzie...
            Tippo, będzie ciemno po prostu, zależy kto co lubi. IMO, źle nie jest ale ja jestem w fazie bardziej odróżniających się kolorów od siebie -> ciemna buda -> jasne felgi.

            Komentarz


            • Tippo, będzie ciemno po prostu, zależy kto co lubi. IMO, źle nie jest ale ja jestem w fazie bardziej odróżniających się kolorów od siebie -> ciemna buda -> jasne felgi.
              No racja, ale felgi bardzo mi spasowaly, jak sie znudzi, zawsze mozna przemalowac na bialo

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Tippo
                na bialo
                uuuu
                hardkor w utrzymaniu :roll:
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • Tippo, Sparco? Dobrze widzę?

                  piotrek_gdy, oj tam oj tam, zimowe maluję na biały mat :wink: :diabelski_usmiech

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Tippo
                    Czy ktos wie, jak sie prezentuje na zywo czarna fela z kolorem rosso brunello ??

                    Zrobilem taka przymiarke
                    Myślę że przymiarkę to powinieneś zrobić do tylnych sprężyn...straszną motorówkę masz...

                    Na moim przykładzie powiem Ci że ciemna felga do ciemnego koloru musi mieć minimum 17"-18" aby robić wrażenie. I robi wrażenie ale za dnia, bo w nocy z daleka wygląda jak stal bez kołpaków.
                    Co prawda moje czarne 16" w czarnym aucie wielu bardzo chwaliło i doceniało ale ja po krótkim czasie przestałem doceniać te koła.
                    Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez hotrain
                      Dzięki
                      Zamówiłem - cena za fele najniższa jaką znalazłem Także jak przyjadą całe to także będę polecał

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez hotrain
                        Tippo, Sparco? Dobrze widzę?
                        Tia, assetto gara :P 17 wazy 7,6 wiec 16 pewno jeszcze z 0,5kg mniej .
                        Zamieszczone przez OCPtaxi
                        Myślę że przymiarkę to powinieneś zrobić do tylnych sprężyn...straszną motorówkę masz...
                        Slabo sledzisz forum, wejdz w dzial sprezyny tam znajdziesz , ze problem juz rozwiazany, zdjecie tylko mam takie.
                        Zamieszczone przez piotrek_gdy
                        uuuu
                        hardkor w utrzymaniu :roll:
                        Ale za to co zaoszczedze na myciu czarnych, bede potem myc biale

                        Komentarz


                        • Tippo, nie zaoszczędzisz- dołozysz do mycia :wink:
                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez piotrek_gdy
                            Tippo, nie zaoszczędzisz- dołozysz do mycia :wink:
                            Dobry wosk na felgi i z myciem bedzie latwiutko
                            Kondziu

                            OCP

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez lu5asz
                              Zamieszczone przez piotrek_gdy
                              Tippo, nie zaoszczędzisz- dołozysz do mycia :wink:
                              Dobry wosk na felgi i z myciem bedzie latwiutko
                              ubawiłeś mnie do łez :haha: :haha: :haha:
                              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                              Komentarz


                              • Kolor nie ma znaczenia... wiadomo na czarnym macie czarnego pyłu nie bedzie widać ale każdy inny kolo da sie tak zabezpieczyć że nie tyle brud "ominie" felgę ale umycie jej będzie proste jak wy.... dzurę w śniegu.
                                http://carsdetailing.blogspot.com/

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Nexus6
                                  Zamieszczone przez lu5asz
                                  Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                  Tippo, nie zaoszczędzisz- dołozysz do mycia :wink:
                                  Dobry wosk na felgi i z myciem bedzie latwiutko
                                  ubawiłeś mnie do łez :haha: :haha: :haha:
                                  A nie jest tak? :P
                                  Kondziu

                                  OCP

                                  Komentarz


                                  • panowie szukam pomocy gdyz chce kupic sruby zabezpieczajace co by mi kół nie ukradli
                                    pacjent skoda octavia 2 przed fl a felgi to originaly audi 18cali et47
                                    czy te sruby zabezpieczajace beda na 100% pasowac?
                                    Link

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez PiotrekSBI
                                      co by mi kół nie ukradli
                                      :lol: nie łudź się, teraz byle gówniarz ma większoć końcówek w kieszeni
                                      lepiej dokup sobie pakiet ubezpieczenia na alu zamiast tych śrub
                                      Jak masz w tych alu kule to te z aukcji będą pasować

                                      Komentarz


                                      • ubezpieczenia kupowac nie bede, takie sruby zawsze to jakies zabezpieczenie
                                        sprawdze jakie sa te otwory w felgach i zamawiam odrazu z dwoma nasadkami
                                        felgi sa takie
                                        ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez PiotrekSBI
                                          takie sruby zawsze to jakies zabezpieczenie
                                          te śruby to zabezpieczaja przed tobą a nie przed złodziejem
                                          każdy wulkanizator zdejmie ci te śruby bez twojego "kluczyka"
                                          a jak będą ci dokręcać pneumatykiem to po sezonie bedziesz miał duuże problemy :wink:
                                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                          Komentarz


                                          • Daje to tyle, ze byle leszcze nie chwyci klucz do kol, zeby je opchnac za kilka jaboli.

                                            Skrobnie jedynie ktos, kto ma juz podstawowa wiedze na ten temat
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • PiotrekSBI, Jest to bardziej komfort psychiczny Twój. Jak będą chcieli zajumać to możesz mieć i "zaspawane koło" a i tak ukradną.
                                              Ja mam takie zabezpieczenie, miałem to fabrycznie ale nie kupiłbym tego ponownie.

                                              piotrek_gdy,
                                              a jak będą ci dokręcać pneumatykiem to po sezonie będziesz miał duuże problemy :wink:
                                              jeszcze nigdy po zimie nie miałem problemu
                                              My "Silver"
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=66739
                                              Pimpness Car Detailing - renowacja lakieru, pranie tapicerki, renowacja skóry, czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej, renowacja reflektorów, powłoka kwarcowa, kompleksowe czyszczenie pojazdów.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                                a jak będą ci dokręcać pneumatykiem to po sezonie bedziesz miał duuże problemy
                                                Jak będzie ogarniety wulkanizator to nie będzie dokrecał zabezpieczenia pneumatykiem.

                                                Zabezpieczeń na rynku funkcjonuje sporo oryginalne, produkowane przez firmy od fleg więc tak bez przesady że byle gówniarz ma w kieszeni wszyskie nasadki (samych do skody jest kilka niby podobna ale inna, wiem bo miałem dokupić ale za drogo wyszło śruba zabezpieczająca 40, zwykła 9).

                                                Letnie felgi zabezpieczam śrubami AEZ-a, mają już 8lat i nic im nie dolega, a zawsze warto złodziejowi życie utrudniać. A jak się trafi prawdziwy profeska to zwinie całe auto bo mu felgi potrzebne a i coś innego się przy okazji opchnie
                                                http://carsdetailing.blogspot.com/

                                                Komentarz


                                                • sruby w moim aucie nie beda widziec wulkanizatorow gdyz koła sam wymieniam
                                                  i nie kazdy wulkanizator zdejmie te sruby gdyz w hondzie mialem i zgubilem koncowke do nakretek i nikt nie byl wstanie mi sciaganc tego

                                                  Komentarz


                                                  • jako że ostatni zakup 17" nie wypalił szukam dalej

                                                    na oku mam używki ronale r41 o których już kiedyś tu pisałem 17x8 ET35 za ok 1k
                                                    ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

                                                    lub msw 16 nowki ok 400 zł/szt, też 17x8 et albo 35 lub 48


                                                    ma ktoś fote octy na tych msw ?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X