Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pticek, te drugie

    Zamieszczone przez pticek
    dużo gorzej jest na 17?
    na 17-kach jest lepiej a nie gorzej
    Daniel

    Komentarz


    • Chodziło mi o komfort jazdy

      Komentarz


      • Zamieszczone przez pticek
        Chodziło mi o komfort jazdy
        Mi też o to chodziło :P
        Jest bardziej sztywno , nie ma bujania , większa przyczepność a nawet dziury są mniej odczuwalne ( mowa o małych dziurach , przy kraterach już nie jest tak wesoło )
        Daniel

        Komentarz


        • pticek, poczytaj kilka postów wyżej
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • Czytałem, ogladałem felgi a i tak zastanawiam się nad 17. Piotrek a Ty jak uważasz które będą lepiej się prezentować?

            Komentarz


            • pticek, zdecydowanie te drugie

              tu masz podobne
              Error 404
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • Sparco Assetto gara 7x16 5x112 et48

                Zwazone na legalizowanej wadze :P 7,4 kg :drive:

                Polecam przy okazji alusy.pl , uporali sie w tydzien a z dokumnetow, ktore wyjalem z pudla, sciagali z OZ Germany. Zestaw kompletny, ze srubami i pozadnymi pierscieniami centr.
                Cena bezkonkurencyjna, waga tez, z tego co realnie dostepne, tylko ultraleggery sa lzejsze (6,7 kg) ale znacznie drozsze.
                Załączone pliki

                Komentarz


                • Tippo, ale wyglądają na bardzo małe niestety choć felga jest bajka jeśli chodzi o jakość.
                  Ja dziś też zamawiam z alusy.pl komplecik TenzoR. :szeroki_usmiech

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez hotrain
                    Tippo, ale wyglądają na bardzo małe niestety choć felga jest bajka jeśli chodzi o jakość.
                    Moze na fotce, na zywo jest ok nie wydaje sie mniejsza niz ori, 16 ogolnie nie jest duza
                    Poza tym, nawet ladniej sie kompunuje z autem niz myslalem, a jakosc faktycznie godna polecenia. Ogolnie czarna fela do rosso brunello, rzecz gustu, mojej coreczke 5 letniej, sie bardzo podoba, zonie tez A jak dla mnie, hmm... wyglada to po prostu inaczej :P.

                    Komentarz


                    • Tippo, pokaż fote kół na samochodzie. Co to za profil? 60? Bo tak na zdjęciu wygląda jak 15 IMO.
                      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                      Komentarz


                      • Tippo, pokaż fote kół na samochodzie. Co to za profil? 60? Bo tak na zdjęciu wygląda jak 15 IMO.
                        To normalne 205/55/16 , fakt ze na fotce wyszedl jakby wiekszy balon :shock:
                        Umyje fure, zrobie zdjecie.

                        Komentarz


                        • Tippo, foto wyszło bardzo dobrze w słusznym rozmiarze a Mihau, drze łacha :terefere że to nie 17-tka :szeroki_usmiech
                          a auto umyj i zrób fotki :szeroki_usmiech
                          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                          =================================================

                          Komentarz


                          • Tippo, pewnie będzie podobnie wyglądało do moich byłych 205/55/16

                            Seat Leon ST FR by mirek_p11

                            Fotki
                            Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                            Fotki

                            Komentarz


                            • A to moje nowe felunie Draconisy w rozmiarze szesnastym
                              Załączone pliki

                              Komentarz


                              • Dziś montowałem koledze nowy zestaw: Dezent RM ciemny chrom + Bridgestone S001 225/45/17

                                był Golf | jest Octavia

                                Komentarz


                                • w Środę założyłem SMOCZKOWI ALU...czekając na kanapce oglądałem siobie wzory alusków...i trzy modele wpadły mi w oko...

                                  dezent dark - Szukaj w Google DEZENT RF DARK

                                  dezent dark rl - Szukaj w Google DEZENT RL DARK

                                  i ostatnie chyba najbardziej mi pasują
                                  dezent dark ri - Szukaj w Google DEZENT RI DARK

                                  Cętnie bym sobie takie sprawił :slinka
                                  nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                  Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                  Komentarz


                                  • Witam,
                                    interesuje mnie zakup ori felgi PYXIS 6.5x15 ET50
                                    ZALECANY ROZMIAR OPONY do tej felgi to:
                                    6,5J x 15", ET 50, opona 205/60 R15
                                    6,5J x 15", ET 50, opona 195/65 R15 - do używania z łańcuchami

                                    Pytanie czy jak założe letnią oponę 195/65 R15, która była oryginalnie na stalowkach będzie to dobrze wyglądało i czy wysokość koła sie nie zmieni - generalnie czy można zauważyć jakąkolwiek róznicę?
                                    Pytam bo teoretycznie do opony 195/65 R15 zalecaja felgę 6,0J x 15", ET 47 ...
                                    Ewentualnie może ktoś ma tak założone?
                                    Z góry dzięki za odpowiedź.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez darek0808
                                      czy jak założe letnią oponę 195/65 R15, która była oryginalnie na stalowkach będzie to dobrze wyglądało i czy wysokość koła sie nie zmieni - generalnie czy można zauważyć jakąkolwiek róznicę?
                                      Możesz ją zakładać, będzie pasować
                                      195/65R15 jest zamiennikiem do 205/60R15 i odwrotnie
                                      opona 195/65R15 ma średnicę 634,5 mm
                                      opona 205/60R15 ma średnicę 627 mm

                                      Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl

                                      403 Forbidden
                                      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                      =================================================

                                      Komentarz


                                      • darek0808, 195/65/15 idzie fabrycznie do O2, więc się o nic nie martw. Wysokość koła po zmianie felg się nie zmieni. Po zmianie opon minimalnie. 205 będzie droższa w zakupie, a jak masz dobre 195 to nie ma co zmieniać.
                                        był Golf | jest Octavia

                                        Komentarz


                                        • Dzięki Panowie za odp. A szerokość 6,5 nie będzie za duża do opony 195? Auto jest nowe, i nie chce popełnić błędu w doborze tych felg... A chciałbym felgi ori. Zestaw pyxis można zakupić za 1200 pln więc cena nie jest zła. Opon nie planuje zmieniać na 205.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez darek0808
                                            A szerokość 6,5 nie będzie za duża do opony 195?
                                            będzie ok.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez darek0808
                                              Dzięki Panowie za odp. A szerokość 6,5 nie będzie za duża do opony 195?
                                              Kolega do scouta na zimie mial taka opone nawet na feldze 7 cali :shock: wygladalo juz nieco dziwnie, ale sie da, wiec 6.5 bedzie prawie :P

                                              Komentarz


                                              • Kolega zapodał sobie felgi Moon od Superb-a. Jak dla mnie to troszkę zbyt masywne. Ale o gustach się nie rozmawia
                                                Załączone pliki

                                                Komentarz


                                                • Nedar, Dla mnie miodzio.. ale kto co lubi masywne są faktycznie i wydają się przez to wieksze. Na oko to 17" a pewno siedzi 16?
                                                  My "Silver"
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=66739
                                                  Pimpness Car Detailing - renowacja lakieru, pranie tapicerki, renowacja skóry, czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej, renowacja reflektorów, powłoka kwarcowa, kompleksowe czyszczenie pojazdów.

                                                  Komentarz


                                                  • ]"]Link ]"]Link

                                                    6.5J x 16'' Crateris :szeroki_usmiech
                                                    pozdrawiam Adam
                                                    Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                                                    Spontany Katowickie

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X