Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nowe felgi dla szkodnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • a czemu "niekoniecznie musi tak być" ?
    masz jakieś argumenty przeciw?

    średnica wynikowa jest tylko o nieco ponad 4 mm większa od rozmiaru nominalnego (225/50/17), węższe czoło bieżnika wcale nie będzie przeszkadzać w normalnej eksploatacji (z wyłączeniem oczywiście wyścigów drogowych)

    edit
    ------------------------
    "może któryś z kolegów którzy mają Scouta podpowie jak auto będzie wyglądać na takim kole "
    :roll:

    eech, ja o jednym, ty o drugim - rozmowa głuchego ze ślepym - ja o walorach praktycznych zmiany profilu, Ty o wyglądzie...
    Diesel Service Śmietana
    43-210 Kobiór
    ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

    uwaga
    nie robimy pompowtryskiwaczy

    Komentarz


    • Zamieszczone przez mattyah4x4
      średnica wynikowa jest tylko o nieco ponad 4 mm większa od rozmiaru nominalnego (225/50/17),
      chyba mniejsza

      Komentarz


      • mattyah4x4, nie chodziło w mojej wypowiedzi tylko o wygląd sensu stricte

        może powinienem użyć cudzysłowa
        chodziło mi ogólnie o wypełnienie nadkola i to czy nie bedzie dobijać na wybojach
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • a co ma dobijać skoro sumaryczna średnica koła jest prawie taka sama, ET nie zmieniamy (a szerokość bieżnika jest nawet węższa) ?

          edit
          ---------------
          bluesbrothers - masz rację, mniejsze..
          Diesel Service Śmietana
          43-210 Kobiór
          ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

          uwaga
          nie robimy pompowtryskiwaczy

          Komentarz


          • Hej
            Kupiłem felgi od audi w bardzo okazyjnej cenie , tylko powiedzcie mi czy dobry rozmiar ?

            7,5/16/h2/et 45

            i opony na zime 205/55/16

            ( rs 2007 bmn)
            Załączone pliki

            Komentarz


            • martin78_1978, będzie ok

              Komentarz


              • Jak do Rs-a to standardowe tarcze wejdą na 16'' więc rozmiar dobry.

                Seat Leon ST FR by mirek_p11

                Fotki
                Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                Fotki

                Komentarz


                • Uf
                  to super !!!!

                  Pozdrawiam

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez mirek_p11
                    Jak do Rs-a to standardowe tarcze wejdą na 16'' więc rozmiar dobry.
                    No wlasnie, mam Sparco 16tki, chce teraz wsadzic na przod 312mm , czy zdarzylo sie komus, ze jednak jakas 16 nie weszla na taka tarcze w rsce??

                    Komentarz


                    • Panowie a wypowie sie ktoś na temat używania dystansów ?

                      Chciałbym założyć po 10 mm na koło. Przy felgach Vega z ET 51 dałoby to ET 41 i wreszcie auto by wyglądało.

                      Tak się przyzwyczaiłem do tego że jest szeroko po letnich z ET35 że nie mogę na to patrzeć.

                      Warto wydawać 500 zł na komplet dystansów Eibacha + śruby czy wystarczy kupić np Dys-Met

                      Komentarz


                      • Mr0czny, mam u siebie 13mm na tyle od bisko roku, wszystko gra. Ja swoje kupiłem za ok 130zl z poleconego tu na forum sprzedawcy z alegro

                        Komentarz


                        • Nadal sen z powiek spędza mi dylemat w wyborze pomiędzy 16'' a 17''. Już niemal byłem oddany szesnastkom, ale znalazłem tak ofertę Plichty: Link
                          Bardzo ładnie się prezentują, według mnie oczywiście. Pewnie bym się i zdecydował, ale nadal jakoś nie jestem przekonany, czy moje 1.4 TSI to zdzierży pod względem spalania i dynamiki. A jeśli mowa o 16'', to co byście proponowali do beżowego cappuccino i na jakie ET się zdecydować, bo jeden model felgi funkcjonuje właśnie w kilku wersjach pod względem ET. Np. Dezent RE.

                          Komentarz


                          • Znowu zastanawiam sie nad zakupem 17 i mysle nad takimi Link

                            Ma ktos moze zdjecie czarnej O2 po fl lub przed w combi z tymi felgami? A jeszcze jakby felgi tez byly czarne to bylby miod :-)
                            Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
                            www.nawmar.pl

                            Komentarz


                            • micho_m, strona nie działa. usuń . na końcu
                              był Golf | jest Octavia

                              Komentarz


                              • czarne felgi w czarnym aucie giną, ciężko będzie ten model felg zobaczyć na octavi kolego
                                Mastershine - Auto Detailing Studio

                                Komentarz


                                • Link poprawiony, dzieki.

                                  Wiem ze ciezko znalezc bo sam juz troche szukam be rezultatu. A tym, ze czarne giną to sie nie przejmuje :-)
                                  Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
                                  www.nawmar.pl

                                  Komentarz


                                  • diablo228, powiadasz że czarna fela ginie na czarnym aucie?

                                    Bild anschauen bei abload.de - abload.de

                                    :diabelski_usmiech
                                    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                    Komentarz


                                    • piramida, grubo :-)

                                      Ale bita bo maska coś krzywo :diabelski_usmiech
                                      Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
                                      www.nawmar.pl

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez micho_m
                                        Znowu zastanawiam sie nad zakupem 17 i mysle nad takimi Link
                                        Paskudne te koła są. Widziałem je na Golfie mk5 i IMO wolałbym na stalówkach jeździć.
                                        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                        Komentarz


                                        • micho_m, podsunę Ci inny pomysł :wink:

                                          tu masz więcej zdjęć Todd's "Dark Arrow" Octavia vRS shagwagon - Octavia Projects - BRISKODA
                                          był Golf | jest Octavia

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Mihau
                                            Zamieszczone przez micho_m
                                            Znowu zastanawiam sie nad zakupem 17 i mysle nad takimi Link
                                            Paskudne te koła są. Widziałem je na Golfie mk5 i IMO wolałbym na stalówkach jeździć.
                                            Co prawda wolałbym je od stalówek ale po części zgadzam się z kolegą - dla mnie bardzo słaba ta felga i przede wszystkim za bardzo zakryta do czarnego koloru przez co będzie sprawiała wrażenie co najmniej rozmiar jak nie dwa mniejszą.

                                            Komentarz


                                            • Może jestem trochę natrętnym upierdliwcem,ale pozwólcie,że zadam ostatnie pytanie w sprawie felg.Jakie koledzy 16" polecacie do mojego cappuccino, w jakie et najlepiej celować,bo opony na pewno będą 16/55/205.Rozważam firmę Dezent,no i mogę wydać do 400 zł za sztukę. A może skupić się na ori, żeby nie walczyć z pierścieniami centrujacymi. Jakoś wolę,jak wszystko jest dobrze spasowane

                                              [ Dodano: Pon 06 Sty, 14 12:59 ]
                                              Może jestem trochę natrętnym upierdliwcem,ale pozwólcie,że zadam ostatnie pytanie w sprawie felg.Jakie koledzy 16" polecacie do mojego cappuccino, w jakie et najlepiej celować,bo opony na pewno będą 16/55/205.Rozważam firmę Dezent,no i mogę wydać do 400 zł za sztukę. A może skupić się na ori, żeby nie walczyć z pierścieniami centrujacymi. Jakoś wolę,jak wszystko jest dobrze spasowane

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez micho_m
                                                Link poprawiony, dzieki.



                                                Wiem ze ciezko znalezc bo sam juz troche szukam be rezultatu. A tym, ze czarne giną to sie nie przejmuje
                                                Recz gustu, zawsze mozna przemalowac, lub dac plasti lak itp , jak sie znudzi zerwac.
                                                Fele co podales dosc cieakwe, jak sie podobaja mozna rozwazyc, bo na odlewie pisze ze to stop alu-mg jak przykladowo ultraleggery z Oz, wiec powinny byc dosc lekkie jak na 17ke i wytrzymale oraz nie beda mulic auta.

                                                Zamieszczone przez marpol
                                                Może jestem trochę natrętnym upierdliwcem,ale pozwólcie,że zadam ostatnie pytanie w sprawie felg.Jakie koledzy 16" polecacie do mojego cappuccino, w jakie et najlepiej celować,bo opony na pewno będą 16/55/205.Rozważam firmę Dezent,no i mogę wydać do 400 zł za sztukę. A może skupić się na ori, żeby nie walczyć z pierścieniami centrujacymi. Jakoś wolę,jak wszystko jest dobrze spasowane
                                                Fele dezent sa ok, mam na zime 16ki dezent re, w fabrycznej specyfikacji et i szerokosci, pierscienie mam, ale to nie jest uciazliwe, w dobrym sklepie masz sruby, piercienie i wentyle chrom w cenie felg.
                                                Jak auto nie jest mocno obnizone, a chceszz miec ladnie smialo montuj fele 7x16 5x112 et48 - jest ok na 100% zadnej obcierki, taki mam zestaw letni.


                                                Zamieszczone przez meridomaniak
                                                micho_m, podsunę Ci inny pomysł
                                                Podsun mu tez cene tej felgi :P

                                                Komentarz


                                                • Dzięki Tippo za wskazówki, właśnie o Dezent RE myślę, tyle, że jako zestaw letni

                                                  Komentarz


                                                  • Dzięki Tippo za wskazówki, właśnie o Dezent RE myślę, tyle, że jako zestaw letni
                                                    Bedziesz zadowolony, lzjesza fela niz wiele ori 16tek, wzor moze nie lansiarski ,ale za to wolno sie nudzi, latwo sie myje i wygladaja na nieco wieksze niz typowa 16ka.
                                                    Mozesz brac w spec org felgi czyli 5x112 6,5x16 ET50 lub jak znajdziesz, a chcesz ladniej to do opony 205/55/16 (choc ladniej bedzie jak masz opone z rantem) szukaj 7x16 5x112 et48.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X