Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Przyciski na kierownicy wielofunkcyjnej po FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Przyciski na kierownicy wielofunkcyjnej po FL

    Pytanie za 100 ptk czy istnieje jeszcze opcja dopisania się na liste??
    Audi AVB

  • #2
    [O2] Przyciski na kierownicy wielofunkcyjnej po FL

    Jak to jest z tymi przyciskami? Wiem, że przed FL po prawej stronie mogło być sterowanie telefonem lub włączanie/wyłączanie podświetlania. Wszelkie informacje i zdjęcia mile widziane :wink:

    Komentarz


    • #3
      Po FL, w 4-ro ramiennej,po prawej może być albo samo radio, albo radio i GSM, w 3-ramiennej tylko radio i GSM, przynajmniej wg ETKA.
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        z tego co widzę, to jest to ta sama kierownica co w superbie, a więc:
        po prawej jest:
        -słuchawka do obsługi telefonu (lub gdy nie ma gsm to chyba jest to obieg zamknięty klimatyzacji)
        -przycisk powrotu
        -rolka z przyciskiem

        po lewej jest:
        -wciskana rolka do głośności radia (m.in. włączanie/wyłączanie radia)
        -przyciski następny-poprzedni

        ściągnij sobie instrukcję ze strony będziesz miał wszystko dokładnie opisane
        O2FL RS | S2 | F2

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez tomek
          z tego co widzę, to jest to ta sama kierownica co w superbie, a więc:
          po prawej jest:
          -słuchawka do obsługi telefonu (lub gdy nie ma gsm to chyba jest to obieg zamknięty klimatyzacji)
          -przycisk powrotu
          -rolka z przyciskiem

          po lewej jest:
          -wciskana rolka do głośności radia (m.in. włączanie/wyłączanie radia)
          -przyciski następny-poprzedni

          ściągnij sobie instrukcję ze strony będziesz miał wszystko dokładnie opisane
          To nie jest obieg zamkniety klimy tylko przechodzenie między funkcjami radia: FM, AM, CD/media ...
          Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

          Komentarz


          • #6
            Dzięki Panowie, wynika z tego, że trzeba kupić RSową i wymienić sobie zespół prawych przycisków :wink:

            Komentarz


            • #7
              Tylkfernando, muszę Cię zmartwić bo RS wychodzi tylko z DSG, także jeśli nie masz DSG to będą dziury. Sam jestem na etapie wymiany kiery i biorę zwykła trójramienną.
              Co do sterowania to z tego co wiem to guziczki to kwestia kodowania.
              Najlepiej jakby wypowiedział się Enriquez, to jest specjalista w tej sprawie

              Komentarz


              • #8
                O łopatkach wiem, ale można je wyjąć, a od tyłu na kierownicę nie będę się patrzył :szeroki_usmiech

                Komentarz


                • #9
                  kross12,

                  A to ciekawe co piszesz, bo właśnie kupiłem trójramienną ze sterowaniem i bez łopatek do RS. Więc nie wiem gdzie to doczytałeś, że z tyłu dziury na łopatki.

                  Popatrz tutaj:
                  Forum - Octavia Club Polska

                  [ Dodano: Pią 27 Sie, 10 15:27 ]
                  Jakby kto chciał, to będę miał swoją na sprzedaż - skórzana 4 ramienna multimedialna. Do obejrzenia w opisie mojego szkodnika. Przebieg 8.000 km.

                  Tak to wygląda.
                  Forum - Octavia Club Polska

                  [ Dodano: Pią 27 Sie, 10 15:28 ]
                  dostępność: połowa września bo szkodnik się aktualnie będzie klepał.
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • #10
                    Enriquez, on się źle wyraził
                    chodziło mu o to, że nie ma kiery od RS perforowanej bez dziur na DSG, bo sam szukałem i RS bez dziur są tylko ze zwykłą skóra
                    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                    Komentarz


                    • #11
                      aha, no to sorry/.
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • #12
                        Enriquez, nie no spoko zwykłe niedomówienie
                        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                        Komentarz


                        • #13
                          Chłopaki, nie chcę Was załamywać, ale żaden z Was nie ma racji :P
                          Jest RS ze skórą częściowo perforowaną i bez DSG, ale nie ma perforowanej multifunkcji RS bez łopatek :wink:

                          Komentarz


                          • #14
                            no tak
                            jest to oczywista oczywistość, że mi chodziło o przypadek kierownicy multifunkcyjnej, gdyż o takie było pytanie :yay:
                            znowu niedomówieni
                            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                            Komentarz


                            • #15
                              Enriquez, ta kiera miała być dla mnie ale chciałem bez znaczka RS dlatego jej nie przytuliłem, no ale nic straconego bo w przyszłym tygodniu będzie właściwa.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez kross12
                                Enriquez, ta kiera miała być dla mnie ale chciałem bez znaczka RS dlatego jej nie przytuliłem, no ale nic straconego bo w przyszłym tygodniu będzie właściwa.
                                Ogólnie to nie widziałem jeszcze w RSce takiej kierownicy, to tak poza konkursem. RSowa zawsze (przynajmniej na naszym rynku) miała skórę perforowaną, a te gładkie to ze zwykłych były :roll:

                                Komentarz


                                • #17
                                  fernando, w ogóle na allegro wynalazki się pojawiły, czteroramienna z perforowana skóra?
                                  Link
                                  WTF!!??
                                  Wygląda na to że to jakiś homemade, robiony u jakiegoś Czecha

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez kross12
                                    czteroramienna z perforowana skóra?
                                    Jak się nie mylę (a tego wykluczyć nie można) to czteroramienna z perforowaną skórą przed liftem pojawiła się w Scoucie :roll:

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Chyba obszyję swoją plastiksową (też mi została) za 150 w Radomiu i wystawię za 350...
                                      Pozdrawiam
                                      Marcin

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Teraz też w katalogu w Scoucie widzę taką, jak na tej aukcji.

                                        [ Dodano: Pią 27 Sie, 10 18:20 ]
                                        Enriquez, a za tą czteroramienną multifunkcję ile byś chciał?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          fernando, ja mogę Ci sprzedać moduł CH

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez kross12
                                            fernando, ja mogę Ci sprzedać moduł CH
                                            To działa z każdym modułem centralnej elektryki i z każdą kierownicą po FL? Jak tak, to pisz szczegóły na PW, może się dogadamy :wink:

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              fernando,

                                              dałem za nią u Superbmana 599 a za 400 pójdzie.

                                              Z tym modułem CH O2 przed FL to uważajcie. Porównajcie sobie swój aktualny moduł z CH na tej stronie:

                                              Steering Wheel Control Module Versions - Ross-Tech Wiki

                                              Typ, wersja SW, G85 powinny się zgadzać. Jakby ktoś chciał się upewnić czy mu pójdzie CH w O2 przed FL, to mam do wypróbowania moduł CS, goły nic nie obsługujący, ale jak on pójdzie to pójdzie też CH bo jest on zamiennikiem CS.

                                              Zamiennikiem CQ jest CF.

                                              misiek^wro miał próbować, ale się boi

                                              moduł mogę wysłać, albo zapraszam do Łodzi. Całość zajmie 2x10 minut.
                                              Pozdrawiam
                                              Marcin

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Enriquez, czyli nie ma prostego sposobu, żeby to sprawdzić bez wypróbowania, choćby tego CSa?
                                                Aha, i jak sprawdzić, jaki mam teraz ops: :?:

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  fernando, Podjedz na spota, Panowie VAGiem sprawdzą Ci jaki masz obecnie moduł i będziesz wiedział co kupić. CH obsłuży wszystko bo to najwyższy moduł tyle że jest najdroższy w zakupie 550-600zł, ja kupiłem CH a okazało się że podejdzie CF który kosztuje 150zł.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X