Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1.4TSI Jakie macie przebiegi?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    20500 od lutego 2010 r.

    Komentarz


    • #27
      32000 od sierpnia 2009
      Pozdrawiam
      Piotr

      Komentarz


      • #28
        maj 2009r. - przebieg okolo 23 tys. km.
        <<>> MACIEJ <<>>
        Moje Autko - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33986 - Zapraszam

        Komentarz


        • #29
          Marzec 2010 10500km.
          Pytałem sąsiada o jego 1.4 TSI, od maja 2010 około 55000 km bez awaryjnej pracy.

          Komentarz


          • #30
            Czerwiec 2010
            11800

            Komentarz


            • #31
              luty 2010 - 41 000

              Komentarz


              • #32
                Maj 2010 16500 km



                CB Harry II ASC + Triflex

                Pozdrawiam Mirek!!

                Komentarz


                • #33
                  Styczeń 2010 - 31500 km

                  Komentarz


                  • #34
                    Listopad 2009 - 30 tyś. km. Póki co, bez przygód.


                    Automatyka to klocki LEGO dla dużych chłopców

                    Komentarz


                    • #35
                      Taka ciekawostka, kiedyś w wawie w serwisie skody przyjechał gość superbem tsi z przebiegiem ponad 300 000, ponoć tylko olej, filtry, klocki i tarcze zmieniał w niej :shock:


                      OneDetailing.pl - Profesjonalne kosmetyki samochodowe. Zapraszam!

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez barteq
                        Taka ciekawostka, kiedyś w wawie w serwisie skody przyjechał gość superbem tsi z przebiegiem ponad 300 000, ponoć tylko olej, filtry, klocki i tarcze zmieniał w niej
                        Niemożliwe. Wszyscy wiedzą, że to wysilone silniczki od kosiarek i nie przeżyją tyle.

                        Nie to co te .... hm ...... no ......

                        Komentarz


                        • #37
                          luty 2010 - 10800 km.

                          Komentarz


                          • #38
                            marzec 2010 - 18 kkm,
                            - dolewka około 0,3 l płynu chłodzącego przy przebiegu 12 lub 14 kkm

                            Komentarz


                            • #39
                              Luty 2009 - 38300 km

                              Problemy: prowadnica szyby i atrapa, puchnący chrom.....
                              OII 1,4 TSI Elegance

                              KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                              Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                              Komentarz


                              • #40

                                Niemożliwe. Wszyscy wiedzą, że to wysilone silniczki od kosiarek i nie przeżyją tyle.

                                Nie to co te .... hm ...... no ......
                                Pożyjemy - zobaczymy. Znam przypadek golfa 1,4 TSI 160KM i 200 000 km. Bez problemów
                                Był: VWCaddy 1,9 TDI, Superb 2,0 TDI, Ceed 1,6 CRDI, OII 1,4 TSI, Astry: G - 1,6 8V, H - 1,7 CDTI, Skoda 105, Maluch.
                                Jest jeszcze Fabia II CGGB, ale tu nie ma o czym pisać.

                                Komentarz


                                • #41
                                  Witam!

                                  Chciałbym ponowić temat. Troszkę czasu upłynęło, troszkę kilometrów naszym Czeszkom przybyło i ciekaw jestem jak u Was przebiega eksploatacja Octavianów z 1.4 TSI. Ja obecnie mam przebieg niecałe 10000km, wiem że to niewiele, ale na co dzień jeżdżę służbówką. Jedyny problem jaki zauważam, to po za tym nieprzyjemnym metalicznym dźwiękiem jaki wydobywa się z wydechu na zimnym silniku, który pewnie każdy zna, doszły jeszcze takie szarpnięcia silnikiem, jakby wypadanie zapłonów, spotkał się ktoś z tym?
                                  Witam!

                                  Sprzedam BOLERO (Blaupunkt) stan perfekcyjny z kodem (ok. 8000km przebiegu)
                                  Cena z wysyłką - 1200zł

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    ja mam 30800 km, 1,5 roku (marzec 2010)
                                    jak jest zimny - zaraz po odpaleniu nie pracuje tak równo jak na początku - ale to standrd (filtr paliwa oraz świece)
                                    pozatym lekkie szarpanie przy przyspieszaniu jak auto jest obicążone na niskim biegu np, 3 lub 4 osoby jazda pod wzniesienie bieg 4, 5, 6 obroty około 1800 obr/min.

                                    pozatym nic

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Przebieg mojej Octy to 25 000 km. Samochód ma trochę ponad pół roku (kupiony w lutym 2011). Jak na razie zero problemów. Dolewka oleju tylko raz i to chyba był falstart bo okazało się że samochód krzywo stał ops: . Do przeglądu pokazuje jeszcze 5000 km.

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        25540 - Maj 2011. Zero problemów. Dolewka płynu do chłodnicy przy ok 10-11000 km.
                                        -jeździ ze mną od 05.2011
                                        - jeździ ze mną od 04.2015

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          od 02.09 - 50059 - lekka zadyszka turbiny i zablokowany pedał sprzegła ale generalnie O.K.
                                          OII 1,4 TSI Elegance

                                          KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                          Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Maj 2010 ponad 30 kkm dolewka w początkowym okresie eksploatacji około 0,5 l G12++
                                            i 0,5 oleum przed pierwszą 15000 km. Drugie 15kkm bez dolewek



                                            CB Harry II ASC + Triflex

                                            Pozdrawiam Mirek!!

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Zamieszczone przez Gregor-Wrocław
                                              Witam!

                                              Jedyny problem jaki zauważam, to po za tym nieprzyjemnym metalicznym dźwiękiem jaki wydobywa się z wydechu na zimnym silniku
                                              Nieprzyjemnym?? Ja tam go lubię 8)
                                              1.4 TSI Elegance

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Mam prawie 27.000 km (październik 2009) i z silnikiem - odpukać - zero problemów

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  zdaje mi się że taki temat juz był ale

                                                  styczen 2010 - 59 000, raz dolałem 0,3 g12 i 0,5l oleju

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    od 09.10 36000km:
                                                    - dolewka 0,5L płynu chłodniczego przy 5000km (bez zmian do tej pory)
                                                    - 2x wymiana filtra kabinowego i dezynfekcja klimy (TTTM)
                                                    Poza tym obserwuje wszystkie wyżej opisane przypadłości, czyli:
                                                    - głośny start zimnego silnika,
                                                    - szarpanie przy depnięciu około 2000 obr/min
                                                    + skrzypiąca kratka (wrrr).
                                                    Ogólnie pozytywnie. Oleju nie dolewałem przed przeglądem, który zrobiłem przy 25kkm.
                                                    Wkurza mnie pozycja gniazda 12V.
                                                    Był: VWCaddy 1,9 TDI, Superb 2,0 TDI, Ceed 1,6 CRDI, OII 1,4 TSI, Astry: G - 1,6 8V, H - 1,7 CDTI, Skoda 105, Maluch.
                                                    Jest jeszcze Fabia II CGGB, ale tu nie ma o czym pisać.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X