Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odwrócona panewka na 1 cylindrze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Zamieszczone przez robreg
    Moje gniazda w głowicy zniszczyły komplet nowych uszczelniaczy PD na dystansie 6000km.
    Znaczy źle były zamontowane, zły materiał ich czy zbyt słabo dokręcone PD???
    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

    Komentarz


    • #77
      opcja czwarta: panowie widzac, ze glowica nadaje sie do wyrzucenia, nic mi o tym nie powiedzieli tylko olali temat. Zlozyli PD z nowymi uszczelnieniami (gdzie nowe podkladki miedziane spowodowaly, ze PD przesunely sie wzgledem schodkow w scianach gniazd) i stwierdzili, ze to nie ich problem.

      PD byly dobrze dokrecone, co nie zmienia faktu, ze, jak to zwykle maja w zwyczaju, troche sie ruszaly (nie chodzi tu o ruchy wylapywane palcem, tylko drgania wzdluzne podczas kazdego uderzenia krzywki w kolumne PD). Podejrzewam, ze nowe oringi po zamontowaniu nie opieraly sie o obrobione na lustro fabrycznie sciany gniazd PD tylko wpadly sobie na ranty uszkodzonych fragmentow scian gniazd PD (w koncu podkladki miedziane po 200000km mialy prawo byc o ten klak ciensze, niz swieze oryginaly z zestawow naprawczych). Z powodu tego przesuniecia mikrodrgan PD, origni wytarly sie w dosc radykalnym tempie.
      Pozdrawiam, Robreg.
      ----
      furmanka.blogspot.com fan ;-)

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez elpolacco
        Niezniszczalne diesle skończyły się z 2005r. Od 1 stycznia 2006r. wszystkie auta musiały spełniać już normę Euro IV która były dwukrotnie bardziej rygorystyczna niż Euro III.
        Coś mi się jednak zdaje, że moje BXE z 2008 roku (bez DPF) spełnia normę Euro 3. Patrz instrukcja.

        M.
        666 4U

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez beaviso
          Zamieszczone przez elpolacco
          Niezniszczalne diesle skończyły się z 2005r. Od 1 stycznia 2006r. wszystkie auta musiały spełniać już normę Euro IV która były dwukrotnie bardziej rygorystyczna niż Euro III.
          Coś mi się jednak zdaje, że moje BXE z 2008 roku (bez DPF) spełnia normę Euro 3. Patrz instrukcja.
          M.
          http://pl.wikipedia.org/wiki/Europej..._emisji_spalin
          o jakieś 3 lata się chyba machnąłeś, albo samochód został sprowadzony np. z krajów byłego ZSRR ;-)
          Pozdrawiam, Robreg.
          ----
          furmanka.blogspot.com fan ;-)

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez robreg
            o jakieś 3 lata się chyba machnąłeś, albo samochód został sprowadzony np. z krajów byłego ZSRR ;-)
            I instrukcja z książeczką serwisową na Allegro kupiona. :szeroki_usmiech
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #81
              elpolacco, 130 stka w SI też ma 5 biegów, ale ma dłuższe niż OI i wystarczają :P

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X