Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Maxidot ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Maxidot ?

    Ciekawa adaptacja telefonu, na Twoim miejscu na pierwszy plan wrzuciłbym schowek na deskę naprawdę praktyczna rzecz, pod siedzeniem myślę, że będziesz mało korzystał, ja ze swojej strony bardzo cenie sobie schowek zamiast rączki w podsufitce na drobne szpargały

    SZEROKOŚCI piękny Turek

  • #2
    [O2FL] Maxidot ?

    Witam proszę o pomoc jak to jest z tym maxi dotem ?
    Mam duży ciekłokrystaliczny wyświetlacz między zegarami pokazuje :
    -spalanie chwilowe , średnie, prędkość , czas jazdy , ilość km do tankowania , czas jazdy temp i godzine

    i tutaj moje pytanie to jest już właśnie maxidot czy jeszcze nie

    mam no lustrka z ledami od dołu ( do podświetlania w opcjach coming living home ) tak mi sie wydaje ale opcja ta nie jest puki co aktywna proszę o wyjaśnienie - pomoc czy do wejścia w dodatkowe opcje jest jakiś przycisk czy jak ? nie mam multifunkcyjnej kierownicy .
    OCTA

    Komentarz


    • #3
      kerajnt, jeśli chodzi o pytanie pierwsze, to tak, to właśnie jest Maxi-Dot. Bez MD nie miałbyś informacji o spalaniu, prędkości, itd. Co do drugiego pytania to nie pomogę, na pewno coming/leaving home można ustawić VCDSem.
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        Aha ale powiedz mi jadąc po tym menu nie powinienem natrafić na więcej opcji ( ile do serwisu itp ) ja takich informacji nie mam leci mi w koło jest jeszcze tryb 2 ale tam to samo myślałem żeby wejść w bardziej zaawansowane opcje to muszę w inne pod menu lub coś może ktoś pomoże , lub kto w klubu OCP w wielkopolsce pomoże w programem
        OCTA

        Komentarz


        • #5
          Daj fotkę wyświetlacza, bo chyba jednak nie masz maxidota.


          Oto MD

          Komentarz


          • #6
            kerajnt, tu jest maxi dot

            [youtube] [/youtube]


            S2
            [youtube] [/youtube]
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              kerajnt, standardowo zmieniasz między informacjami jakie podałeś. Po więcej musisz wejść w głębiej w ustawienia. Jeśli Twoje zegary nie wyglądają jak u obrus, to kiepsko będzie z tym MAXIDOT. Powinieneś mieć jeszcze tem. oleju ale możliwe (jeśli masz Maxi), że nie jest odhaczony i nie podaje tej nazwy przy przewijaniu. Tutaj masz "demo" MAXIDOT

              [ Dodano: Nie 22 Cze, 14 08:24 ]
              Chyba się spóźniłem
              Pisał Sebastian

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez kerajnt
                do podświetlania w opcjach coming living home
                masz czujnik deszcz/zmierzch :?:
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • #9
                  Witam dzięki za odp zaraz ide do auta wyświetlacz faktycznie mam jak na foto przez was podanych , nie wiedziałem że aby dostać się do głębszego menu należy przytrzymać dłużej niż sekundę , i tutaj przepraszam za moją niewiedzę nie pokażą mi sie na pewno dane od navi bo jej nie mam czujnik od deszczu jest w lusterku raczej muszę to sprawdzić .
                  Powiedzcie mi może jeszcze przy okazji co to jest na podszybiu na środku taki wystający plasktik ?
                  OCTA

                  Komentarz


                  • #10
                    kerajnt, z tego co pamiętam to czujnik klimatronica
                    Pisał Sebastian

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez LUKI
                      Powiedzcie mi może jeszcze przy okazji co to jest na podszybiu na środku taki wystający plasktik ?
                      tzw. czujnik nasłonecznienia.
                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                      Komentarz


                      • #12
                        kerajnt, najprościej rozpoznasz po poprzeczce między zegarami. Jeżeli jest srebrna taka jak obwódki zegarów to masz Maxi-Dot, jeżeli jest czarna to pewnie masz tylko komputer pokładowy.

                        czujnik od deszczu jest w lusterku
                        raczej na szybie.
                        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                        ​​​
                        Grzegorz

                        Moja Ambitna Czarnula

                        Komentarz


                        • #13
                          Ok mam MAXI Dot jednak nie mam czujnika deszczu , i tutaj pytanie bez tego czujnika mogę włączyć dodatkowe funkcje jak
                          - coming living home
                          - doświetlanie zakrętów
                          - propozycja zmiany biegu ?

                          lub coś jeszcze o czym nie wiem ? , tak jak wspominałem auto mam przygotowane diody u dołu lusterek .
                          OCTA

                          Komentarz


                          • #14
                            kerajnt,
                            Zamieszczone przez kerajnt
                            - coming living home
                            włączysz tylko nie do końca, czyli ja będziesz wychodzić to migasz chyba długimi i przez czas ustawiony w MAXI świecą dzienne (inaczej chyba sięnie da).
                            Doświetlanie zakrętów ustawisz, a propozycję zmiany biegów powinieneś mieć w standardzie (nie wiem czy to można włączyć)
                            Pisał Sebastian

                            Komentarz


                            • #15
                              Ok dzieki musze znaleść u mnie na terenie kogoś kto mi to odpali ( wlkp ) i zna się an tym nie wiem dlaczego nie mam propozycji biegu ? naprawdę może się uda jeszcze spolszczyć całość moja octavia to wersja premia doposażona przez kupującego
                              OCTA

                              Komentarz


                              • #16
                                kerajnt, spróbuj po VINie sprawdzić wyposażenie, bo może się okazać, że poprzedni właściciel modził i musisz kilka opcji "włączyć"
                                Pisał Sebastian

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez SS
                                  kerajnt... a propozycję zmiany biegów powinieneś mieć w standardzie
                                  Zależy jaki rok modelowy ma auta.
                                  Ta zmiana weszła chyba w październiku 2009 roku.
                                  Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ten asystent zmiany biegów to badziew. wg mego odczucia (1.4 TSI) dla niego wyższy bieg trzeba wklepać po każdym ~10km/h. To już lepiej wbijać bieg względem obrotów. Chociaż ja preferuje ekstremalny eko

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Aha no jeśli weszło to w październiku 2009 to mogę się nie załapać moja jest z maja 2009
                                      OCTA

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez kerajnt
                                        Ok dzieki musze znaleść u mnie na terenie kogoś kto mi to odpali ( wlkp ) i zna się an tym nie wiem dlaczego nie mam propozycji biegu ? naprawdę może się uda jeszcze spolszczyć całość moja octavia to wersja premia doposażona przez kupującego
                                        Niestety ale wgrać języka PL się nie da Bo sam chciałem to zrobić. Nawet w serwisie jeszcze tego nie robią, producent myśli nad tym ale coś się nie może namyśleć Pozostaje czekać.
                                        Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                                        Nowa Czarnulka O3 RS
                                        Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X