Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Bezpieczny" zakres ET, Octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Przymierzałem Brembo od Alfy 166, ale niestety inny rozstaw śrub... za to te od Audi Q5 pod tarcze 320 wchodzą na zwrotnice 288/215 P&P, jedyny problem to tarcza która od Q5 nie pasuje, ale można zrobić pod zamówienie...`co do felg to będę się przymierzał do 17-tek et40 od Superb-a III, powinny wejść...


    Czeski Knedliczek z Meksykańską Papryczką Chili
    CBTA 2.5 MPI 170 KM, KPF 5S Man.

    Komentarz


    • #27
      Ja mam zaciski od Alfy 159 3.2 litra nie od Alfy 166, ale takie same są też w jakimś boxterze, niestety nie wiem w którym. Klocki pasują od Subaru imprezy STi i Lancera Evo. Wystawiłem z resztą ten zestaw na sprzedaż, bo wymyśliłem inną modyfikację z 6 małymi tłoczkami

      Komentarz


      • #28
        Moje tarcze są od Mercedesa C W203 3.2l akurat pasują bez kombinacji do tych adapterów.

        Komentarz


        • #29
          Zaciski Brembo do 166, a do 159 to te same konstrukcyjnie zaciski różniące się mocowaniem. Do 166 mają klasyczne kocie uszy, a 159 mają adapter...
          Tarcze od C320 ? niestety ten sam problem co z tarczami od Q5, nie ta średnica otworu centrującego i nie ta wysokość...
          Ostatnio edytowany przez pietrek125; 25421.


          Czeski Knedliczek z Meksykańską Papryczką Chili
          CBTA 2.5 MPI 170 KM, KPF 5S Man.

          Komentarz


          • #30
            Hmmm nie wiem u mnie pasują, z tego co wiem to z tego Merca własnie albo się pomyliłem co do modelu, kurczenie mam opakowania już po tarczach bo bym sprawdził. Nie istotne z resztą numer jest na tarczy jak zdejmę to sprawdzę. A wiesz może z jakiego Boxtera pasują zaciski do seryjej tarczy 312mm? Czy też na adapterach?

            Komentarz


            • #31
              panowieprzejfdzie z tym tematem do tematu SWAPA Hamulców
              Spalanie - Motostat.pl
              Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
              Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
              Sprzedam na OLX!!

              Komentarz


              • #32
                No fakt zdeka odeszliśmy od tematu...


                Czeski Knedliczek z Meksykańską Papryczką Chili
                CBTA 2.5 MPI 170 KM, KPF 5S Man.

                Komentarz


                • #33
                  Ja mam ET38 (15X6.5)...kupilem felgi bo te fabryczne opony pasuja mi i zal bylo wyrzucac, jako ze mala zmiana daje duza poprawe prowadzenia.z nastepnymi letnimi oponami planuje 16 x 7.5 ET 33 albo 35

                  Komentarz


                  • #34
                    Panowie pytanie za 100 pkt
                    czy podejdzie felga z audi o wymiarach 8x18" i Et 48 ?
                    Zostały mi takie felgi po renowacji, oryginał sline z A6 C6
                    Obleci to na gumie 225/40 ?

                    Komentarz


                    • #35
                      Panowie 8x19 Et35 wejdzie?

                      Komentarz


                      • #36
                        czy poniższy rozmiar felg do octavi 2, 2005r bedzie dobry, nie bedzie nic obcierac itd.?
                        7Jx16 ET40 5x112

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez tomczas Zobacz wpis
                          czy poniższy rozmiar felg do octavi 2, 2005r bedzie dobry, nie bedzie nic obcierac itd.?
                          7Jx16 ET40 5x112
                          Ja u siebie mam założone felgi 6,5x16" et50 plus dystanse 15mm na tył i przód i jest wszystko o.k. Twój zestaw spokojnie wejdzie i będzie o.k.

                          Komentarz


                          • #38
                            Witam.

                            Przymierzam się do kupna nowych felg dla mojej okti bo zbliża się lato,a fabryczne 15 troszkę słabo cieszą oko.
                            Problem polega w tym że nie wiem czy ET42 do felg 6,5x16 nie będzie stanowiło problemu? Oraz jaką oponę wybrać czy 230/65 nie będzie za duża.
                            ​​​​​​​Z góry dzięki za odpowiedź.

                            Komentarz


                            • #39
                              Z tą oponą to ci się coś (kosmicznie) pomyliło (bo nawet nie istnieje taka), ale felga ujdzie. Tak wyglądają 205/55R16 na felgach 6,5J ET45:

                              Komentarz


                              • #40
                                Faktycznie troszkę źle spojrzałem na to co chciałem napisać bo pomyliłem tabelki, ale to mniejsza z tym.

                                Dzięki za odpowiedź.
                                Pozdrawiam.

                                Komentarz


                                • #41
                                  Panowie, chcę kupić felgi od Audi o numerze 8P0601025C. Wyglądają tak:

                                  Różnic w prędkości nie ma.
                                  Różnice w rozstawie już są, czy wiecie jaki mamy zapas w nadkolu? Czy jak wejdą 2 cm głębiej w nadkole to będzie można normalnie skręcać? Czy są potrzebne dystanse?
                                  Załączone pliki

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X