Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Adapter-Kasownik LED DRL Octavia 2 - Opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Pewnie niedługo na forum będzie można kupić adaptery "poprawione" i nie nagrzewające się, składane przez nową firmę "SkodaHID by Roberto" :diabelski_usmiech
    Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
    MOJA FURKA

    Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

    Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez tomek_poznan
      chetnie odkupie troche :P
      TUTAJ dostępne od ręki praktycznie w dowolnych ilościach :twisted: ... Mają też przewody w całkiem niezłej cenie...
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #28
        Ja mam pytanie trochę z innej bajki, czy da się dokupić jakieś filtry aby nie siało zakłóceń po CB, bo jak założyłem LEDy to nawet stacji radiowej na radiu nie mogłem złapać, nie mówiąc już o używaniu CB.
        Może jest coś takiego co się montuje tak jak te kasowniki? ewentualnie fajnie jak by było dwa w jednym czyli kasownik i filtr razem. Bo jeżeli tak to chętnie bym zainwestował, szukałem na Moto HID ale nic takiego nie mają.

        Komentarz


        • #29
          heniek222, a ile kosztowały 22,90 zł? :lol:

          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

          Komentarz


          • #30
            heniek222, jakie zalozyles i gdzie w aucie ? ja znam tylko 1 przypadek zakłocenia CB przy zamianie zarowek stop/pozycja (dwuwłoknowych)

            Komentarz


            • #31
              Zamawiałem w Moto HID, jak zresztą wszystkie LEDy które kupiłem do tej pory.
              montowałem je w miejsce halogenów, a zamówiłem takie

              H8 Power LED 4x1.5W biała 6000k MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi

              Efekt naprawdę świetny, ale co z tego jak po włączeniu CB słychać piski.

              Komentarz


              • #32
                hmm, watek jest o adapterze....

                do tych halogenow dokladales rezystory czy jezdzisz z błedem ?

                Komentarz


                • #33
                  heniek222, musisz poczukac czegoś z jakimś filtrem przeciwzakłóceniowym, inczej

                  [ Dodano: Wto 24 Lip, 12 21:02 ]
                  tomek_poznan, wątek o adapterze został wyczerpany z powodu braku głosu założyciela :wink:

                  >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                  Komentarz


                  • #34
                    kabanos, założyciel mierzy temperaturę :twisted:

                    Moja Octavia:
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                    Rafał

                    Komentarz


                    • #35
                      rodaczek, kręci filmiki i robi testy :diabelski_usmiech

                      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez tomek_poznan
                        hmm, watek jest o adapterze....

                        do tych halogenow dokladales rezystory czy jezdzisz z błedem ?
                        Na razie pociskam na zwykłych żarówkach bo jak kupowałem LEDy to jeszcze nie było takich zmyślnych kasowników, a nie miałem zamiaru ciąć instalacji aby dołożyć rezystor
                        Po wypłacie zamówię te kasowniki może to coś pomoże, na tą chwilę LEDy czekają na lepsze czasy

                        Komentarz


                        • #37
                          nie pomoze, zlikwiduje blad jedynie = zalozenie ledow w PMG u Ciebie moze powodowac jakies zakłocenia w CB ale to nie jest wina leda samego w sobie bo te same w z inna oprawka sa w dzienych u kolegów w FL i sami CI moga napisac czy im sieje czy nie. Po prostu instalacja od PMG daje takie efekty w polaczeniu z LED'owymi driverami. DFLaczego dokladnie to nie wiem...

                          Komentarz


                          • #38
                            Na forum Golfa jest opis jak zmodyfikować Bordnetz 3C0 ...049 tak by mozna było dac LED pod halogen bez rezysora mocy.

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez spacewalker
                              Na forum Golfa jest opis jak zmodyfikować Bordnetz 3C0 ...049 tak by mozna było dac LED pod halogen bez rezysora mocy.
                              Jeżeli możesz - podaj linka :diabelski_usmiech
                              Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                              MOJA FURKA

                              Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                              Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X