Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Siatka w kratce zderzaka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Siatka w kratce zderzaka

    Jest okazja, trzeba korzystać. Pośmigałem dzisiaj trochę po mieście na slickach. Różnica w trzymaniu, po nagrzaniu opony, jest ogromna. Hamowanie, ostre, ciasne zakręty i ruszanie praktycznie bez uślizgu.

    ]"]Link

    ]"]Link

  • #2
    [O2FL] Siatka w kratce zderzaka

    Planuję montaż siatki tuningowej do dolnej kratki zderzaka w OII FL. Ma to być zabezpieczenie skraplacza przed kamieniami/owadami. Czy siatka o rozmiarze oczka 8x4 będzie odpowiednia czy lepiej wybrać 5x3,5 albo 10x6? Drugie pytanie- jak zdemontować dolną kratkę zderzaka?
    Antyfotoradar Valentine1
    Harry II Classic+Sirio ML145

    Komentarz


    • #3
      a nie lepiej siatke zamontowac za zderzakiem ? tam jest sporo miejsca wolnego
      Mastershine - Auto Detailing Studio

      Komentarz


      • #4
        diablo228, możesz podrzucić przykładową siatkę :?: gdzie to kupić itp
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
        przedstawiam smerfetke

        Komentarz


        • #5
          2.0-16v Michał, kumpel w swojej O2 zakładał taką: Link

          Jeśli chodzi o demontaż, to przed FL wyciąga się najpierw boczne, mniejsze kratki a potem centralną - ja podważałem śrubokrętem zaczepy. Może po FL jest podobnie.
          Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
          FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

          Komentarz


          • #6
            z montażem to se poradze chodziło mi o samą kratkę. Dziękuje za pomoc Andrzej.P,
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
            przedstawiam smerfetke

            Komentarz


            • #7
              U siebie od ponad roku mam założona czarną, aluminiową oczka 3,5x5 mm. Nie zdejmowałem kratki, bo stawiała duży opór. Po zmierzeniu wielkości kratki i przycięciu siatki założyłem ją z góry od strony chłodnicy. Do kratki przymocowałem cieńkimi, czarnymi trytytkami. Sprawdza się dobrze.
              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
              =================================================

              Komentarz


              • #8
                U siebie mam dość miękką siatkę o małych oczkach - świetnie wyłapuje owady. Coś podobnego do tego, co zakładał Biszczu Forum - Octavia Club Polska
                Idealne rozwiązanie to twarda, mocna siatka na kamloty + za nią (albo przed ) ta pszczelarska
                Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez endryu
                  U siebie od ponad roku mam założona czarną, aluminiową oczka 3,5x5 mm. Nie zdejmowałem kratki, bo stawiała duży opór. Po zmierzeniu wielkości kratki i przycięciu siatki założyłem ją z góry od strony chłodnicy. Do kratki przymocowałem cieńkimi, czarnymi trytytkami. Sprawdza się dobrze.
                  oczka tej wielkości nie są zbyt drobne? Jak wygląda siatka w zimie- "zakleja" się śniegiem/lodem?
                  Antyfotoradar Valentine1
                  Harry II Classic+Sirio ML145

                  Komentarz


                  • #10
                    W cztery pory roku sprawuje się bezproblemowo Oczywiście przedni zderzak trzeba mieć na oku
                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                    =================================================

                    Komentarz


                    • #11
                      vaz, zakładałem siatkę u siebie. Nie jest to oryginał bo to zwykła siateczka z drobnymi oczkami z Castoramy, ale swoją funkcję spełnia w 100%
                      Forum - Octavia Club Polska

                      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                      Komentarz


                      • #12
                        czarna siatka aluminiowa
                        Załączone pliki
                        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                        =================================================

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez endryu
                          czarna siatka aluminiowa
                          czekam na przesyłkę, potem rzeźba :szeroki_usmiech
                          Antyfotoradar Valentine1
                          Harry II Classic+Sirio ML145

                          Komentarz


                          • #14
                            A ta kratka przeciez wystepuje jako akcesorium w ETCE albo do O2 albo do S2. Dawno temu byl o tym temat.
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • #15
                              Ale ta oryginalna kratka montowana jest bezpośrednio na chłodnicy.
                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                              =================================================

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez endryu
                                Ale ta oryginalna kratka montowana jest bezpośrednio na chłodnicy.
                                i raczej nic nie daje ze względu na rozmiar "oczka" .
                                Wracając do tematu samej siatki- docinałeś ją dokładnie na wymiar zewnętrzny kratki czy z marginesem doginając ją na rantach przy montażu?
                                Antyfotoradar Valentine1
                                Harry II Classic+Sirio ML145

                                Komentarz


                                • #17
                                  vaz, ja swoją docinałem i doginałem do środka
                                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Maicroft
                                    ta kratka przeciez wystepuje jako akcesorium w ETCE albo do O2 albo do S2. Dawno temu byl o tym temat.
                                    a możesz podać numer do O2FL :?:
                                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez LUKI
                                      Zamieszczone przez Maicroft
                                      ta kratka przeciez wystepuje jako akcesorium w ETCE albo do O2 albo do S2. Dawno temu byl o tym temat.
                                      a możesz podać numer do O2FL :?:
                                      1K0820746 - kratka
                                      3D0867646 - spinki

                                      Właśnie zamówiłem zobaczymy jak przyjdzie.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        paskuda, wrzuć fotki jak dostaniesz ok :?:
                                        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Szkoda kasy na ori kratkę w chłodnicę.Na forum ruskim były fotki jak sie sprawuje to badziewie.Wymyślili tam cała ramkę wstawianą przed chłodnicę owijaną pianką do rur
                                          Była O1 1,9 136/307 z 2002r Czarna perła w kombi http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...a67-t2540.html
                                          Jest O2fl beż cappucino elegance http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...ela-t9846.html
                                          Wersja na lato - SUZUKI Intruder

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez niedziela67
                                            Szkoda kasy na ori kratkę w chłodnicę.Na forum ruskim były fotki jak sie sprawuje to badziewie.Wymyślili tam cała ramkę wstawianą przed chłodnicę owijaną pianką do rur
                                            chyba to . Zastanawiam się nad montażem siatki na oryginalną kratkę skraplacza :roll:
                                            Antyfotoradar Valentine1
                                            Harry II Classic+Sirio ML145

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              LUKI, w piz..u fotek na necie -> osłonki
                                              Ihmo w kratki lepsza opcja (ala endryu), choć wersja ruska zajebista :diabelski_usmiech
                                              MARCIN
                                              Mój szkodnik

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez vaz
                                                docinałeś ją dokładnie na wymiar zewnętrzny kratki
                                                Tak.
                                                O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                                O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                                =================================================

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Pytanie jak taka maks gesta siatka tlumi potem przeplyw powietrza na IC :diabelski_usmiech
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X