Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wycieraczka tylnej szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Tak trochę z innej strony - gdyby wycieraczka była w standardzie, a za rezygnację z niej trzeba by położyć pięćset - dałbym.
    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

    Komentarz


    • #27
      Mam tylną wycieraczkę w O3, ale dziś zauważyłem, że jakby samoczynnie płyn do spryskiwaczy z dyszy wyciekał. Nie wiem, może jak podnosi się klapę czy co? Bo widać mokre naokoło i na szybie trochę. Ktoś też coś takiego zauważył?

      Komentarz


      • #28
        Z pewnością rozszczelniło się jakieś złącze, spadł wężyk i leje się obok. Trzeba poprostu prześledzić "drogę" wężyka, sprawdzić wszystkie złącza. W O1 najczęściej rozszelnia się w schowku po lewej stronie na dnie bagażnika. Wężyk jest wewnątrz wiązki przewodów elektrycznych do tylnej klapy. Bywa też, że przecieka przy samym spryskiwaczu. Nie wiem jak to przebiega w O3, ale przypuszczam, że podobnie.

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Marian 2
          Z pewnością rozszczelniło się jakieś złącze, spadł wężyk i leje się obok. Trzeba poprostu prześledzić "drogę" wężyka, sprawdzić wszystkie złącza. W O1 najczęściej rozszelnia się w schowku po lewej stronie na dnie bagażnika. Wężyk jest wewnątrz wiązki przewodów elektrycznych do tylnej klapy. Bywa też, że przecieka przy samym spryskiwaczu. Nie wiem jak to przebiega w O3, ale przypuszczam, że podobnie.
          mam nadzieje, że w środku się gdzieś tam nie leje i tylko przy otwartej klapie cieknie na szybe?

          Komentarz


          • #30
            U mnie jak klape w kombi zamykalem przy użyciu wycieraczki to miałem zaciek na szybie od wewnątrz.
            Wydaje mi sie ze woda przedostawala sie pod uszczelka mocowana w szybie.
            Odkąd juz nie dotykam wycieraczki jest ok
            Lukii

            Mój Brokuł

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X