Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiet Dynamic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pakiet Dynamic

    freekon, Ale żeby było jasne. To nie dlatego że Mirek prosił ale dlatego bo tańczyć nie potrafię :szeroki_usmiech

  • #2
    Pakiet Dynamic

    Witam,

    Właśnie jestem na etapie konfigurowania swojej nowej Octavii i zastanawiam się nad pakietem dynamic.

    Z tego co wyczytwałem daje on:
    -sportowe fotele
    -delikatny spoiler na klapie bagażnika
    -trójramienną kierownicę.

    W związku z powyższym mam kilka pytań:
    Po pierwsze czy warto wziąć ten pakiet?
    Ma ktoś może zdjęcia porównujące klapę bagażnika z tym spoilerem i bez?
    Czy te fotele rzeczywiście są wygodniejsze?. Te standardowe wydały mi sie ok, a niestety nie mam możliwości sprawdzenia tych z pakietu dynamic.
    Czy ta trójarmienna kierownica róźni się czyms poza kształtem od tradycyjnej czteroramiennej?

    Z góry dzięki za wszelkie opinie w tym temacie.

    Komentarz


    • #3
      jest trochę tu:

      Forum - Octavia Club Polska

      i tu

      Forum - Octavia Club Polska
      Paseratti B8 1.8 TSI DSG

      VW Jetta 1.2 TSI

      Komentarz


      • #4
        jeśli jesteś z wrocka to można zobaczyć na miejscu u dilera, mają albo mieli przynajmniej z pakietem dynamic, spojlery, 3ramienna kierownica i rs-a też mają (o ile jeszcze nie sprzedali...)
        (fakt nie dodałem gdzie - > na rogu Armii Krajowej i Bardzkiej)

        Komentarz


        • #5
          W którym salonie we Wrocławiu maja wersje z pakietem dynamic aby sobie ją porównać ze standardową?

          Czy posiadając pakiet dynamic mamy na tylnej kanapie składany podłokietnik?

          Komentarz


          • #6
            Warto!!!! choćby tylko dla siedzeń. trzymają i wyglądają o niebo lepiej niż standard. Wczoraj przyszła moja octavka i sam sprawdzałem. Obawiałem sie tych siedzeń bo nigdzie zdjęć nie mogłem znaleźć. Wczoraj obawy znikneły ....... są super. Spojler to już sprawa gustu. Kiera ok ale ja i tak 100 PLN dopłacałem żeby obsługę radia i telefonu miała. W każdym razie dałbym ten tysiak dla samych siedzeń

            Komentarz


            • #7
              Orientuje się ktoś, czy w ogóle jest możliwość domówienia foteli w ASO? I czy jest to opłacalne?
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70887

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez msz07
                Warto!!!! choćby tylko dla siedzeń. trzymają i wyglądają o niebo lepiej niż standard. Wczoraj przyszła moja octavka i sam sprawdzałem. Obawiałem sie tych siedzeń bo nigdzie zdjęć nie mogłem znaleźć. Wczoraj obawy znikneły ....... są super. Spojler to już sprawa gustu. Kiera ok ale ja i tak 100 PLN dopłacałem żeby obsługę radia i telefonu miała. W każdym razie dałbym ten tysiak dla samych siedzeń
                Potwierdzam fotele są mega
                Załączyłem fotkę fotela kierowcy w opisie samochodu
                Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                Komentarz


                • #9
                  Ja także zamówiłem Dynamic z czerwoną tapicerką.
                  Kolega z firmy odebrał już swoje auto.
                  Fotele są rewelacyjne, tapicerka jest na prawdę fajna i do tego bardzo dobrze to gra z wnętrzem elegance...
                  Skoda w drodze...

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak mozesz i kolega pozwoli zrob zdjecie i wrzuc. Ulatwi to wielu osobom podjecie decyzji. Bo te zdjecia katalogowe to takie.. no sam wiesz :wink:
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Zrobiłem dziś fotki Dynamiców. Fotograf ze mnie żadnej ale może komuś to pomoże. Ogólnie polecam fotele, bo są sporo lepsze niż zwykłe.


                      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie zgodzę się. Brak im regulacji kąta nachylenia siedziska na przykład.

                        Na briskodzie ludzie narzekają na bardzo szybkie niszczenie tych foteli.

                        Komentarz


                        • #13
                          [quote="elektrykprosty"]
                          Zamieszczone przez Mihau
                          Ogólnie polecam fotele, bo są sporo lepsze niż zwykłe.
                          Nie zgodzę się. Brak im regulacji kąta nachylenia siedziska na przykład.

                          Na briskodzie ludzie narzekają na bardzo szybkie niszczenie tych foteli.
                          yyy że czego brak ? regulują sie w każdej płaszczyźnie, co do niszczenia 8 tys.km przejechane - żadnych śladów zużycia.
                          Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja tam widze wszystkie regulacji, nawet ledzwiowa. Nie ma jedynie unoszonego przodu, czego nie ma zaden fotel manualny, to maja tylko elektryczne :twisted:
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • #15
                              Brak osobnej regulacji wysokości przodu i tyłu siedziska fotela.
                              Brak regulacji wysokości pod lędźwie. Mozna regulować tylko jak bardzo ten dings wystaje.

                              Właśnie to mają fotele elektryczne dostępne w Elegance a nieosiągalne w RS i pakiecie dynamic.

                              Ale wyglądają świetnie. Od razu widać, że sportowe.

                              Komentarz


                              • #16
                                No tak, ale to jak dobrze zauwazyles maja TYLKO fotele elektryczne. Cos za cos. Fotel z dynamika to fotel jak w RSie, ale w szmatce, a nie skorze.
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • #17
                                  Za Briskoda:
                                  po 2 miesiącach użytkowania.

                                  Mam nadzieję, że tylko skóra ma taki problem.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez elektrykprosty
                                    Za Briskoda: Obrazek
                                    po 2 miesiącach użytkowania.

                                    Mam nadzieję, że tylko skóra ma taki problem.
                                    No tutaj ewidentnie widać, że ktoś ma kanciatą du*ę :lol: :szeroki_usmiech także ja nie wiem jak coś takiego powstało
                                    Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      To raczej nie jest od tyłka. Ktoś ściemnia. Ewidentnie coś jest ciężkiego kanciastego odciśnięte. Od dupska ciężkiego byłaby niecka.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Na Brisku i kierownica po lewej stronie :wink:

                                        Pytane podstawowe ile kg ma kierowca oraz w jakich spodniach jezdzi, co maja na tylu :?:
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Potwierdzam.
                                          Obserwuję nowe octavie z pełną skórą.
                                          To co widzę to podobne do audi z 1998r, zmarszczki,odbicia... Tak jakby była za miekka,nie naciagnieta.
                                          Już odebrane A3 TFSI limuzyna

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zobaczylem dzis na placu u dilera moja srebrna strzałę po raz pierwszy i zauwazyłem, że ma ona z tyłu spojler jak w wersji Dynamic. Na stojacym obok dieslu spojlera nie bylo.
                                            Czy one są standardem dla silnika 1.4 tsi, bo pakietu dynamic nie zamawialem?

                                            P.s czy zaciemnienie tylnych szyb w pakiecie Sunset się zwiększa przy większym nasłonecznieniu?
                                            O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                                            Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                                            Przebieg-ponad 25 000 km ...

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Do tej pory spoiler byl tylko w 1.8 i w slabszych silnikach z dynamikiem.
                                              Moze wsadzili ci 1.8 :lol:
                                              Black magic

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Alf
                                                P.s czy zaciemnienie tylnych szyb w pakiecie Sunset się zwiększa przy większym nasłonecznieniu?
                                                nie
                                                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Alf, Masz pakiet na bezdroza ??
                                                  Spritmonitor.de

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X