Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiet Dynamic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Nie zamawiałem ani pakietu na bezdroza, ani Dynamic. Na zamówieniu w systemie był silnik 1.4...
    Ńie wiem, czy drązyc temat u sprzedawcy, czy brac jak jest :wink: co myslicie?
    O3 1,4 TSI 140KM Elegance
    Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
    Przebieg-ponad 25 000 km ...

    Komentarz


    • #27
      Jak juz odbierzesz, to spytaj z ciekawosci
      Black magic

      Komentarz


      • #28
        Spytam faktycznie dopiero po odbiorze...
        Czy na silniku jest oznaczenie, czy to 1.4 czy 1.8? Z czymś się zamieszali w fabryce, nie wiem czy tylko dali tylną klapę z silnika 1.8, czy też caly silnik podmienili. :lol:
        Jutro byc moze przygotują mi samochod do odbioru, to sobie dokładnie obejrzę.

        Spokoju nie daje mi też fakt, ze do wersji elegance w konfiguratorze nie da się wybrać pelnego kola zapasowego z kluczem,etc, a taki mam na zamówieniu i fizycznie w bagazniku-sprawdzalem... Gdzies wczesniej czytałem, ze chec zamowienia takiego pelnego kola wymuszalo ponoć koniecznosc wziecia pakietu na bezdroza przy felgach 16 cali zamiast 17. Moze tu cos jest zamieszane ze spojlerem?
        O3 1,4 TSI 140KM Elegance
        Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
        Przebieg-ponad 25 000 km ...

        Komentarz


        • #29
          może to nie Twój samochód ;/
          Paseratti B8 1.8 TSI DSG

          VW Jetta 1.2 TSI

          Komentarz


          • #30
            Fakt, byłaby niezła wtopa sprzedawcy
            O3 1,4 TSI 140KM Elegance
            Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
            Przebieg-ponad 25 000 km ...

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez Alf
              Spokoju nie daje mi też fakt, ze do wersji elegance w konfiguratorze nie da się wybrać pelnego kola zapasowego z kluczem,etc, a taki mam na zamówieniu i fizycznie w bagazniku-sprawdzalem... Gdzies wczesniej czytałem, ze chec zamowienia takiego pelnego kola wymuszalo ponoć koniecznosc wziecia pakietu na bezdroza przy felgach 16 cali zamiast 17. Moze tu cos jest zamieszane ze spojlerem?
              Ja mam u siebie elegance + pelny zapas 16" + 17" letnie, bez pakietu na bezdroza
              Black magic

              Komentarz


              • #32
                Alf,

                W bagażniku masz koło 17" bo podobno taka nie wejdzie dlatego nie można zamówić elegnaca z pełnym kołem tylko z dojazdówką. Ja mam normalną 16 (pełne koło) ale że elegance jest na 17 to traktowana jest jako dojazdówka
                jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                Komentarz


                • #33
                  Alf, a w elegancie spojlera niema przypadkiem w serii ?
                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                  GVI 1.4TSI
                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                  Komentarz


                  • #34
                    Ciężko mi powiedzieć, w końcu przy odbiorze samochodu nie dopytywałem sprzedawcy.....
                    W sumie spoilerek mi się podoba.....
                    O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                    Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                    Przebieg-ponad 25 000 km ...

                    Komentarz


                    • #35
                      Witam, zamówiłem O3 już jakieś 4 miesiące temu, z tego co wiem miała być produkowana w czwartym tygodniu stycznia, zamówiłem też pakiet dynamic ale dopiero wczoraj zorientowałem się że nie ma w tym pakiecie kierownicy wielofunkcyjnej (już zapewne nie zmienię tego), w związku z tym mam pytanie czy ktoś wie jak odbywa się sterowanie wyświetlaczem maxi dot bez kierownicy wielofunkcyjnej? Swoją drogą sprzedawca w salonie nic mi o tym nie wspomniał bo sam chyba nie wie co sprzedaje.

                      Komentarz


                      • #36
                        nie widze spojlera w dynamic.. wyjeli to z pakietu? o.0 ....`?????????

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez AlienAlik
                          Swoją drogą sprzedawca w salonie nic mi o tym nie wspomniał bo sam chyba nie wie co sprzedaje.
                          hmm..to raczej nabywca powinien wiedzieć co chce mieć w aucie...
                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                          GVI 1.4TSI
                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez AlienAlik
                            w związku z tym mam pytanie czy ktoś wie jak odbywa się sterowanie wyświetlaczem maxi dot bez kierownicy wielofunkcyjnej
                            wg instrukcji na końcu prawej dźwigni jest (tej od kierunkowskazów) jest guzik/guziki (góra dół) do sterowania maxi.
                            Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                            VW Jetta 1.2 TSI

                            Komentarz


                            • #39
                              ktoś zamawia wogóle kierę bez MFa? :shock:
                              Pozdrawiam,

                              Bomber
                              __________________
                              O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
                              + "Lodówka" :-)

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez Bomber
                                ktoś zamawia wogóle kierę bez MFa? :shock:
                                tak , kolega AlienAlik, i ma o to pretensje do sprzedawcy. :lol:
                                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                GVI 1.4TSI
                                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                Komentarz


                                • #41
                                  Tylko w Active dają taką kierownicę gołą, a kolega nie napisał jaką wersję zamówił.

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    No tak, tylko że w tym konkretnym przypadku jest tak, że w standardzie w wersji Ambition oraz Elegance jest kierownica wielofunkcyjna, natomiast pakiet Dynamic automatycznie ją "wyrzuca" z konfiguracji i żeby mieć kierownicę wielofunkcyjną z pakietem Dynamic to nawet we wspomnianych przeze mnie wersjach trzeba domówić opcję "trójramienna kierownica wielofunkcyjna". I tutaj rzeczywiście można mieć pretensję do sprzedawcy, który po przyjęciu konfiguracji z tym pakietem słowem nie zająknął się, że wyrzuca on multifunkcję ze standardowego wyposażenia... W końcu nie każdy o tym wie.
                                    BMW 130i - klik
                                    kiedyś: Octavia 1.4 TSI - klik
                                    BMW E36 '92 na tor

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Dziś przyjechała do salonu moja O3, brałem pakiet DYNAMIC, potwierdzam są nakładki na progach, spoiler faktycznie chyba bez zmian chociaż sprzedawca powiedział, że w DYNAMIC jest trochę większy - niestety nie miałem jak porównać. Teraz tylko czekać na odbiór.

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        )

                                        edyp13 wersja twojej Octavii to liftback tak? Ja czekam na odbiór kombi w wersji Elegance też z pakietem Dynamic. Ciekawe czy i tu będą nakładki na progi (sprzedawca nic o tym nie wspomniał, i nawet gdy go o to pytałem że chcę takowe nakładki założyć, zaprowadził do Pana gdzie się akcesoria domawia ehhh). A jakie ci założyli, ze stalą nierdzewną czy czarne?
                                        Swoją drogą to w opisie na stronie skody w skład Dynamika wchodzą - fotele sportowe, sportowa kierownica i pakiet skórzany (ani słowa o listwach progowych)
                                        Octavia III 1.4 TSI Elegance Biel Kombi + Amazing + Dynamic + kilka innych
                                        Wyprodukowana 07.04.14
                                        Odebrana 18.04.14

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez pawel934
                                          No tak, tylko że w tym konkretnym przypadku jest tak, że w standardzie w wersji Ambition oraz Elegance jest kierownica wielofunkcyjna, natomiast pakiet Dynamic automatycznie ją "wyrzuca" z konfiguracji i żeby mieć kierownicę wielofunkcyjną z pakietem Dynamic to nawet we wspomnianych przeze mnie wersjach trzeba domówić opcję "trójramienna kierownica wielofunkcyjna". I tutaj rzeczywiście można mieć pretensję do sprzedawcy, który po przyjęciu konfiguracji z tym pakietem słowem nie zająknął się, że wyrzuca on multifunkcję ze standardowego wyposażenia... W końcu nie każdy o tym wie.
                                          To tak tez było z OII FL z pakietem dynamic ,że trzeba było zaznaczyć MF bo inaczej przychodziła goła kiera.
                                          Pozdrawiam,

                                          Bomber
                                          __________________
                                          O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
                                          + "Lodówka" :-)

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Potwierdzam nakładki na progi. Są, aluminiowe, przynajmniej u mnie. Ja ma elegance + dynamic. Auto zamówione na przełomie czerwca/lipca 2013 odebrane we wrześniu 2013.
                                            W opcji elegance oraz przy zamawianiu pakietu dynamic nie było nic o nakładkach na progi ale, jak przyszło auto do salonu to okazało się że są założone.......wiec wypada tylko się cieszyć

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Kurcze to teraz nie wiem co zrobić Mam upatrzone nakładki na allegro i listwę na tylni zderzak (z rantem ochronnym zachodzącym na zderzak).
                                              Link
                                              Link
                                              Wprawdzie trochę drogie ale wydaje mi się że na białym autku będzie fajnie wyglądać. A może ktoś kupował takie listwy? Może coś o nich napisać?
                                              Octavia III 1.4 TSI Elegance Biel Kombi + Amazing + Dynamic + kilka innych
                                              Wyprodukowana 07.04.14
                                              Odebrana 18.04.14

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                czy ma ktoś film lub foto wnętrza dynamic (czerwone), chciałbym porównać z wersją elegance czarna, jakie są różnice
                                                oraz fatyczne nie katalogowe zdjęcie spoilera
                                                O3 2.0 TDI Elegance, Amazing, Dynamic

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Re: )

                                                  Zamieszczone przez maciek071
                                                  edyp13 wersja twojej Octavii to liftback tak? Ja czekam na odbiór kombi w wersji Elegance też z pakietem Dynamic. Ciekawe czy i tu będą nakładki na progi (sprzedawca nic o tym nie wspomniał, i nawet gdy go o to pytałem że chcę takowe nakładki założyć, zaprowadził do Pana gdzie się akcesoria domawia ehhh). A jakie ci założyli, ze stalą nierdzewną czy czarne?
                                                  Swoją drogą to w opisie na stronie skody w skład Dynamika wchodzą - fotele sportowe, sportowa kierownica i pakiet skórzany (ani słowa o listwach progowych)
                                                  Moja O3 to kombi (elegance i dynamic), o nakładkach w specyfikacji nie było mowy, ale w realu są, tak na szybko jak patrzyłem to wyglądały jakby były chromowane matowe i miały czarną otoczkę, ale nie mam pewności bo krótko patrzyłem i nakładki były oklejone folią

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Przeglądam forum w oczekiwaniu na autko i zauważyłem że chyba coraz rzadziej są odbierane autka z pakietem Dynamic (mam zamówiony u siebie). Czy osoby które mają ten pakiet i użytkują fotele są z nich zadowoleni? Są może z nimi jakieś problemy? A tak na marginesie oglądając ostatnio jeszcze raz fotele z Dynamica zauważyłem że już nie zamontuję uchwytu na tablet dla córy pod zagłówkiem Trudno będzie w ręku trzymać
                                                    Octavia III 1.4 TSI Elegance Biel Kombi + Amazing + Dynamic + kilka innych
                                                    Wyprodukowana 07.04.14
                                                    Odebrana 18.04.14

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X