Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktywny tempomat

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Lepiej by ktoś pomyślał nad Traffic Jam Assistant, 160 całkowicie wystarcz na polskie drogi.

    Było YETI Jest LEON

    Komentarz


    • #52
      w czym problem

      szyba + kamera asystenta + instalacja + kodowanie + kalibracja = jest

      Traffic Jam Assistant = rozpoznawanie znaków ?

      Komentarz


      • #53
        Traffic Jam Assistant - asystent jazdy w korku. Ma trzymać się pasa, ruszać i hamować bez udziału kierowcy. Wg mnie nie do ogarnięcia u nas, bo z uwagi na brak autoholdu, przy ACC po każdym zatrzymaniu po chwili trzeba wcisnąć hamulec, inaczej auto jedzie do przodu. To z kolei wyłącza ACC, więc po ruszeniu trzeba go włączyć manetką.

        A do 160 może i wystarczy na naszych drogach, ale nie wystarczy na naszych autostradach Nie kombinowałbym, gdyby powyżej 160 był zwykły tempomat, a nie nic.
        "k..., aleś pan tu bestię postawił"

        Komentarz


        • #54
          rrobert, tak dla Twojej informacji, kod do aktywacji ACC w Leonie to 5F12CR, i uwierz mi nie jest to wcale tak prosto aktywować bo pomimo dostępu online i Geko to i tak ODIS stwarza problemy.

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez maro rs
            Traffic Jam Assistant - asystent jazdy w korku. Ma trzymać się pasa, ruszać i hamować bez udziału kierowcy. Wg mnie nie do ogarnięcia u nas, bo z uwagi na brak autoholdu, przy ACC po każdym zatrzymaniu po chwili trzeba wcisnąć hamulec, inaczej auto jedzie do przodu. To z kolei wyłącza ACC, więc po ruszeniu trzeba go włączyć manetką.

            A do 160 może i wystarczy na naszych drogach, ale nie wystarczy na naszych autostradach Nie kombinowałbym, gdyby powyżej 160 był zwykły tempomat, a nie nic.
            Właśnie tą chwilę trzeba przedłużyć.

            Było YETI Jest LEON

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez leon5f
              rrobert, tak dla Twojej informacji, kod do aktywacji ACC w Leonie to 5F12CR, i uwierz mi nie jest to wcale tak prosto aktywować bo pomimo dostępu online i Geko to i tak ODIS stwarza problemy.
              ok pewnie tak. a udało się aktywować wam ACC dokładane do auta po produkcji? A taki kod do skody octavia iii

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X