Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • panowie... co to jest za auto...

    przejechalem 1100 km w majowke :-)

    kilka razy nie wytrzymalem niestety i obroty poszly w gore... ale raz czy dwa razy mysle, ze nic nie zepsuje

    duzo rzeczy jest do ogarniecia, nawigacja columbusa mnie kilka razy zaskoczyla itd

    ale ogolnie... wow

    Komentarz


    • ja przez weekend przejechałem ponad 500km kręcąc się tylko wokół komina... i ciągle mało...
      the WHITE side of the MOON

      Komentarz


      • U mnie też, kilka jazd + komunia i ~600km oraz pierwszy mandat
        pozdro!
        LEMUR

        Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

        Komentarz


        • tyle to ja robię w połowę dnia :P
          Załączone pliki
          OzA

          O4 PHEV Szary Matt

          Komentarz


          • OzA naładuj telefon :P
            Lukii

            Mój Brokuł

            Komentarz


            • O3 zamówiona 25 luty, spodziewana produkcja przesunięta z maja na koniec lipca :|

              1.4 DSG, Style, Amazing, Canton, kierownica DSG, Maxi-DOT kolorowy, ściemniające lusterka, chrom, drive set up, pakiet simply clever, podgrzewane przednie fotele, Szary Quartz Metalizowany
              O3 Style 2016, 1.4 DSG, Amazing, Canton

              Komentarz


              • długo, długo...
                ale będziesz miał chyba już model 2017
                the WHITE side of the MOON

                Komentarz


                • Tego nie wiem. Jest jakaś duża różnica w modelu 2017?

                  Zastanawiam sie ile O3 dziennie schodzi z taśmy. Model jest juz 3 lata na rynku a dalej sa bardzo długie terminy realizacji zamówienia.
                  O3 Style 2016, 1.4 DSG, Amazing, Canton

                  Komentarz


                  • model 2017 od sierpnia chyba robią, po przerwie wakacyjnej
                    2 miesiące to mało, ja czekałem ponad 5 więc nie ma co beczeć

                    PS chrom do tego koloru, moim zdaniem słabo pasuje, zwłaszcza do "sedana". W combi przynajmniej całe ramki chrom dookoła drzwi są. Zastanów się, zobacz jak wyglądają auta kolegów na forum w tym kolorze, to może zmienisz zdanie a kasę wydasz na inne fajne bajery

                    np. link do auta kolegi Hubee
                    Forum - Octavia Club Polska
                    O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Tomek85
                      Jest jakaś duża różnica w modelu 2017?
                      Częściowo tutaj opisane Co planuje Skoda w roku modelowym 2017?
                      pozdro!
                      LEMUR

                      Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                      Komentarz


                      • Zostaw pakiet chrom! Auto od razu lepiej wygląda a te 500 zl nie majątek.
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • Ja mam ten kolor, tylko wcześniej się inaczej nazywał i mam listwy chromowe w liftbacku.
                          Sprawdź u mnie w podpisie.
                          Pozdrawiam,


                          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                          Komentarz


                          • Z chromu nie zrezygnuje. Pozostaje mi więc cierpliwie czekać...
                            O3 Style 2016, 1.4 DSG, Amazing, Canton

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Tomek85
                              Tego nie wiem. Jest jakaś duża różnica w modelu 2017?

                              Zastanawiam sie ile O3 dziennie schodzi z taśmy. Model jest juz 3 lata na rynku a dalej sa bardzo długie terminy realizacji zamówienia.
                              Czytałem gdzieś że zwiększyli produkcję w Mlada Boleslav do 1200 szt na dobę. Tylko nie jestem pewien czy chodziło tylko o O3 czy o wszystkie modele które w tej fabryce akurat robią.


                              Edit: Znalazłem że całość:

                              Obecnie dziennie mury zakładów opuszcza 800 samochodów. Po wprowadzeniu dodatkowej zmiany z fabryki będzie wyjeżdżać 1200 aut. Dzięki ogromnej podaży pracę znajdzie dodatkowych 800 osób. A wszystko dzięki uruchomieniu drugiej linii produkcyjnej.

                              Oprócz Skody Fabii hatchback, Skody Fabii Combi i Skody Rapid Spaceback w Mladej Boleslav wytwarzana jest również Skoda Octavia, Skoda Octavia Combi i Skoda Rabid liftback. Produkcja w czeskiej fabryce odbywa się przez całą dobę przez co w zakładach wprowadzono trójzmianowy model pracy.
                              algi
                              O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                              Komentarz


                              • OIII 1.8 TSI zamówiona 29.07, termin produkcji wyznaczyli na 37 tydzień czyli połowa września + 10 dni na transport. Na razie takie info dostałem.
                                Ps. Nigdy tak bardzo nie cieszyłem się na koniec wakacji
                                O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez "algi
                                  Edit: Znalazłem że całość:

                                  Obecnie dziennie mury zakładów opuszcza 800 samochodów. Po wprowadzeniu dodatkowej zmiany z fabryki będzie wyjeżdżać 1200 aut.
                                  ...
                                  Produkcja w czeskiej fabryce odbywa się przez całą dobę przez co w zakładach wprowadzono trójzmianowy model pracy.
                                  Oby trzecią zmianę pilnowano lepiej niż produkcje dzienne, bo nie wróżę dobrze...

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez 22Tomaszz
                                    OIII 1.8 TSI zamówiona 29.07, termin produkcji wyznaczyli na 37 tydzień czyli połowa września + 10 dni na transport. Na razie takie info dostałem.
                                    Ps. Nigdy tak bardzo nie cieszyłem się na koniec wakacji
                                    pozazdrościć, ja odbieram jutro, a czekałem od 25 lutego 2016r. (prawie 6 miesięcy)
                                    O3 Style 2016, 1.4 DSG, Amazing, Canton

                                    Komentarz


                                    • Ja oczekiwałem na zamówiony samochód dokładnie 9 tygodni.
                                      Auto odebrałem 08/08

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Tomek85
                                        Zamieszczone przez 22Tomaszz
                                        OIII 1.8 TSI zamówiona 29.07, termin produkcji wyznaczyli na 37 tydzień czyli połowa września + 10 dni na transport. Na razie takie info dostałem.
                                        Ps. Nigdy tak bardzo nie cieszyłem się na koniec wakacji
                                        pozazdrościć, ja odbieram jutro, a czekałem od 25 lutego 2016r. (prawie 6 miesięcy)
                                        Wow, to rzeczywiście strasznie długo. Wiadomo dlaczego było tak długo, czy od początku tak miało być.
                                        Samochodzik odebrany? Wszystko z nim ok?
                                        O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez 22Tomaszz
                                          Wow, to rzeczywiście strasznie długo. Wiadomo dlaczego było tak długo, czy od początku tak miało być.
                                          Samochodzik odebrany? Wszystko z nim ok?
                                          Odebrany i wszystko ok. Jak zrobię trochę km to opiszę wrażenia z jazdy - póki co same zachwyty, DSG rewelacja.
                                          O3 Style 2016, 1.4 DSG, Amazing, Canton

                                          Komentarz


                                          • Tragedia, nic juz nie przyjmuja na ten rok. Trzeba czekac do 1 kw. 2017 i to tak bardziej do marca zeby RS wyjechal z fabryki

                                            Komentarz


                                            • U mnie zamówienie z 22 lipca wchodzi na produkcje 41 tydzień, 1,8 TSI Combi Style z drobiazgami

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez StachuPa
                                                U mnie zamówienie z 22 lipca wchodzi na produkcje 41 tydzień, 1,8 TSI Combi Style z drobiazgami
                                                4x4 zamówiłeś ? Czy ośkę ?
                                                O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Maliniak
                                                  Tragedia, nic juz nie przyjmuja na ten rok. Trzeba czekac do 1 kw. 2017 i to tak bardziej do marca zeby RS wyjechal z fabryki
                                                  I to wyjedzie już po faceliftingu :lol:
                                                  O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez lubek24
                                                    Zamieszczone przez StachuPa
                                                    U mnie zamówienie z 22 lipca wchodzi na produkcje 41 tydzień, 1,8 TSI Combi Style z drobiazgami
                                                    4x4 zamówiłeś ? Czy ośkę ?
                                                    Z napędem na jedną ośkę i już nie mogę się doczekać.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X