Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lubek24,

    ja już nie miałem czasu negocjować prowizji - bo zbliżał się koniec marca - auto jest na firmę.

    Nadpłącać nie zamierzam - wolę poobracać środkami w firmie niż nadpłącać kredyt za mniej niż 4% z inflacją

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Baniq
      w całej grupie VW flota zaczyna sie od 7 samochodów .
      Jest to umowna liczba. Ja mam w firmie 5 samochodów i w ofercie dostałem taki sam rabat, jakby miał 7 samochodów.
      www.kawapelnaslonca.pl

      Komentarz


      • No i ja się wreszcie doczekałem , już stoi w salonie może uda się odebrać przed weekend'em

        Podsumowując:

        14.07.2014 <-- zamówienie

        17.07.2014 <-- zaliczka wpłacona

        15-21.09.2014 <-- produkcja

        22.09.2014 <-- salon
        Załączone pliki

        Komentarz


        • Gratki TSI/TDI? Ja juz mam 1,5miecha od wplacenia zaliczki i nadal cisza, nie ma zadnej informacji o terminie produkcji... I zaczyna to byc troche irytujace :/

          Moja O3 RS

          Komentarz


          • No to i ja dołączyłem do czekających na nowe auto 1.8TSI DSG Elegance. W lipcopadzie powinno być.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez karpecik
              W lipcopadzie powinno być.
              To się pisze "w lipcu 2015" :diabelski_usmiech

              Komentarz


              • TSI

                Komentarz


                • Yanczi, sorki ale wyglądu od przodu to ten wóz w białym kolorze niema żadnego...za dużo tu czarnego..
                  osobiście jakbym miał brać bez metaliku to do tego czarnego plastiku to chyba tylko czerwony kolor..
                  ale pewnie taki Ci sie podobał..
                  i tak lepszy od blue...
                  a nawiasem mówiąc najładniejszy blue teraz jest chyba w nowym aurisie..
                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                  GVI 1.4TSI
                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                  Komentarz


                  • leszekmw,

                    nie widziałeś mojego blue po nawoskowaniu

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Sebastian75
                      leszekmw,

                      nie widziałeś mojego blue po nawoskowaniu
                      haha..no naprawde ten kolor jest brzydki w porównaniu do starego blue . to jest po prostu zwykły jakiś taki brudno-niebieski ..nie wiem jak go określić....ale jak zobaczysz nowego aurisa na pewno Ci sie spodoba .
                      mijam sie co parę dni z taką jedną O3 blue w sedanie , i ze starym rs blue w kombi.. mam porównanie..
                      mijam sie też często z czarną w kombi na ledach , jak jest czysta to wygląd ok , choć te ledy przez to ze są takie cienkie wyglądają jak kupione na targu..
                      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                      GVI 1.4TSI
                      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                      Komentarz


                      • Ja zawsze kupuje białe to już 4 Mam jeszcze trochę planów co do niego ale to się pochwalę jak zrobię ,

                        ja rozważałem biały i zielony , ale szczerze mówiąc nie jest to samochód, za którym się ktoś ogląda na ulicy

                        Komentarz


                        • Yanczi,

                          gdyby czerwony był w metaliku, to wziąłbym chyba czerwony - a tak nie miałem dylematu.

                          Biały jednak też korcił

                          Komentarz


                          • Mnie też korcił żółty, ale jak zobaczyłem go na żywo, to jednak nie to , no ale w mojej branży lepiej mieć mniej rzucający się w oczy. Wiadomo, że to kuje.

                            Komentarz


                            • Jedni czekają na rs 9 m-cy, inni odbierają po 2. Ja chcę zamówić tak, żeby odebrać tuż po zimie. Więc nie wiadomo kiedy zamawiać. Ech, jak żyć?
                              "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                              Komentarz


                              • maro rs,

                                zamów w listopadzie - będziesz miał auto z nowego roku - no chyba, że zrobią je w miesiąc

                                Komentarz


                                • No na razie tak planuje - koniec października, początek listopada - bo nie chciałbym zaczynać od konieczności zakupu zimowych kół, tylko na spokojnie ogarnąć sobie jakiś fajny zestaw przez lato.
                                  "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                  Komentarz


                                  • Jeżeli dojdzie do zakupu octavi rs to ja też będę zamawial koniec listopada , tak aby dotarła do mnie przed wakacjami. :lol:

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez maro rs
                                      nie chciałbym zaczynać od konieczności zakupu zimowych kół
                                      ludzie to mają problemy :lol:

                                      Komentarz


                                      • Nawet nie chodzi o kasę, ale chciałbym po prostu zapłacić i jeździć, a nie kombinować z zakupem opon, wybieraniem fajnych felg (bo pewnie kupowałbym poza salonem), przekładaniem, itp. A za miesiąc prawie to samo tylko w drugą stronę. No i nawet nie mam na chwile obecną gdzie trzymać trzeciego kompletu kół, a z przechowalniami mam złe doświadczenia.
                                        "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                        Komentarz


                                        • maro rs,

                                          z tym poza salonem to nie tak od razu - ja załąpałem się na promocję i za 480 zł kupiłem oryginalne 17tki

                                          namo,

                                          oj tak - auto kupuje się za ponad 100 tys, a problemy z oponami za 1,5 góra - 18tki do mnie kosztowały 2

                                          Komentarz


                                          • Ja za moje obecne zimowe 18ki dałem jakieś 2,3 tys. i było to najtaniej jak się dało I nie wiem czy nadal nie pójdę w 18ki - w sumie dość dobrze mi się jeździ, i jako-tako już wygląda. Poza tym - jak wyżej, kasa to nie największy problem, choć nie ukrywam, że jej wydanie również wołałbym nieco odwlec (a bądź co bądź felgi 18 z oponami to już nie 1,5 tys., a raczej bliżej 5). I znów, żeby zdecydować, czy na zimę wolę 18 czy 17, chciałbym wcześniej trochę pojeździć na letnich 19 - choć na jazdach testowych na letnich 18 było jak na podusi, więc jestem nastawiony optymistycznie.
                                            "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                            Komentarz


                                            • maro rs,

                                              18tki na zimę?

                                              Wszyscy odradzają.

                                              Nie wiem, jak z tą "podusią", ale ja mam 18 i 19 bym nie wziął - nie mamy dróg pod takie felgi

                                              Komentarz


                                              • Teraz mam 18 lato i zima, z tym że w bravo, gdzie zawieszenie jest zdecydowanie mniej komfortowe i nie narzekam. Z tym że ja lubię jak jest twardo, no i dużo jeżdżę autostradami, a mało kiepskimi drogami (gdybym np. mieszkał nad samym morzem, to bym pewnie nie myślał o bardzo niskim profilu). Po 3,5 roku wymieniłem jakieś drobiazgi w zawiasie z przodu za ok. 500 zł, w tym cześć "na zapas", więc pod tym względem też nie jest źle.

                                                No i skodowe 19ki mi się baaardzo podobają Co do zimy - jeszcze się waham, bo może dla odmiany dam zawieszeniu trochę odpocząć na 17, będę informował na bieżąco jak coś
                                                "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                                Komentarz


                                                • A, jak śmigach autostradami, to wszystko jasne

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Sebastian75
                                                    Wszyscy odradzają.
                                                    Wszyscy to kupują diesela w kombi i uprawiają eco-driving.

                                                    Są tacy którzy w ziemie jeżdżą na 18, w lecie na 19. Są też tacy co w Polo mają 20 calowe felgi, naciąg i glebę, że palca nie wciśniesz.

                                                    BTW, jakby ktoś z forumowiczów kupował tą RSkę i che wymienić 19 na 18 to mogę mu pomóc :-)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X