Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tez o to pytałem przy zamowieniu i było jasno powiedziane, ze auta cały rok zjezdzaja na letnich oponach, z zamowionymi felgami.
    Zimowki musze dokupic we własnym zakresie, oczywiscie z felgami, jezeli planuje inne, niz na lato.. Ceny jakie sprzedawca rzucił sa niezłe, wiec bede przez nich kupował, co by odebrac juz gotowe, na zimowych i sie nie martwic niczym..

    Moja O3 RS

    Komentarz


    • A moglbys sie podzielic jakie to opony i w jakiej cenie? Zimowe ofc

      Komentarz


      • Oferta salonu w Katowicach:
        Ceny dot. opon i felg 16'':
        - felga stalowa 250 zł/szt
        - opona Continental TS 850 – 400 zł/szt
        -opona Pirelli SnowControl3 – 320 zł/szt
        - pełne koła (stalówka + opona Pirelli SnowControl3 ) – 500 zł / szt

        Przez mojego wulkanizatora:
        Felga hybrydowa ALCAR 6.5Jx16 ET46 - 239zł
        Opony zimowe Firestone Winterhawk 3 205/55R16 - 311 zł
        W komplecie hybryda + opona też za 500zł

        Alcara będę brał pierwszy raz więc nic o nich nie powiem więcej.

        Komentarz


        • RS kombi biel moon,
          15 zamówiona 2014 - 10 sierpnia odebrana ,
          foto po modyfikacjach

          Komentarz


          • Ktoś odbierał ostatnio ?Ile czekania?
            W 2 salonach odpowiedzieli że od 3 do 5 m-cy :shock:

            Komentarz


            • Grew, u mnie data sie ustaliła pare tygodni temu na koniec listopada, wiec odbior bedzie 4miesiace po zamowieniu - ponoc ruszyło sie cos z terminami, wiec te 3-5m-cy to nie tak zle, na dzien dobry slyszalem 6miechow..
              Mowa oczywiscie o RS TDI

              Moja O3 RS

              Komentarz


              • niespełna 3 miesiące

                Komentarz


                • Dostałem informację od firmy leasingowej. Przewidywany termin produkcji 6 tydz. 2015 Elegance 1,4 + amazing + dodatki. To chyba nawet lepiej niż odbiór pod koniec tego roku. Zamówione początek września. Podobno jest szansa na dodatkowy rabat. Pozdr.

                  Komentarz


                  • Po jakim czasie od złożenia zamówienia dealer wie -poinformował Was- o terminie produkcji?

                    Komentarz


                    • U mnie po tygodniu od zamowienia znana byla data produkcji. Zamawialem 15 wrzesnia i termin produkcji przypadl na 44 tydzien (ostatni pazdziernika). Byl to termin wstepny, ale nie zmienil sie po kolejnym tyg jak sie dowiadywalem. W przyszlym tyg powinienem miec kolejna informacje.

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Grew
                        Po jakim czasie od złożenia zamówienia dealer wie -poinformował Was- o terminie produkcji?
                        Było wcześniej, zapoznaj się z tematem

                        Komentarz


                        • Roob68, czyli jak widac zalezy to od masy rzeczy - zamawiales miesiac po mnie, a wychodzi ze produkcja bedzie jakies 8-9tygodni pozniej...A Mailiniak zamawial krotko po Tobie, a odbierze przed mna Wiec w ogole jest to nie do ogarniecia, na jakiej podstawie jest robiona kolejnosc aut..

                          Moja O3 RS

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez ryhu
                            Zamieszczone przez Grew
                            Po jakim czasie od złożenia zamówienia dealer wie -poinformował Was- o terminie produkcji?
                            Było wcześniej, zapoznaj się z tematem
                            Rozumiem że musisz nabijać sobie ilość postów ale jak nie możesz podać linków do tych"było wcześniej" to nie pomożesz i sens twojej wypowiedzi jest bezużyteczny.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Grew
                              Zamieszczone przez ryhu
                              Zamieszczone przez Grew
                              Po jakim czasie od złożenia zamówienia dealer wie -poinformował Was- o terminie produkcji?
                              Było wcześniej, zapoznaj się z tematem
                              Rozumiem że musisz nabijać sobie ilość postów ale jak nie możesz podać linków do tych"było wcześniej" to nie pomożesz i sens twojej wypowiedzi jest bezużyteczny.
                              Rozumiem, że musisz zadać pytanie zamiast poświęcić trochę czasu i przeczytać ten wątek kilka stron wcześniej. Np. strona 79!!! ale to widocznie zbyt wielki wysiłek ;-)

                              Komentarz


                              • Ale sobie kolega ryhu, i kolega Grew, gadają :box2
                                Nie lepiej tak , albo tak
                                Po wczorajszym meczu wszyscy jesteśmy drużyną narodową.

                                Tak na marginesie, ja datę produkcji otrzymałem po 6 miesiącach od złożenia zamówienia. Ale to jest historia na osoby wątek. Dziś wiem, że samochód zamówiony 7.03.2014r. został wyprodukowany 9.10.2014r. i już jest w drodze do Krakowa.
                                Właśnie w tym momencie zauważyłem, że moja O3 została wyprodukowana w dniu, w którym założyłem konto na OCP. 09.10.2014r. minęły 4 lata.
                                Życzenia proszę składać na priva :yay: . Jutro dam na jakąś msze
                                www.kawapelnaslonca.pl

                                Komentarz


                                • Ja będę miał trzy dni młodszą ;-) odbiór mam nadzieję w przyszłym tygodniu... i oby wszystko zgodne z zamówieniem

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez ryhu
                                    Zamieszczone przez Grew
                                    Zamieszczone przez ryhu
                                    Zamieszczone przez Grew
                                    Po jakim czasie od złożenia zamówienia dealer wie -poinformował Was- o terminie produkcji?
                                    Było wcześniej, zapoznaj się z tematem
                                    Rozumiem że musisz nabijać sobie ilość postów ale jak nie możesz podać linków do tych"było wcześniej" to nie pomożesz i sens twojej wypowiedzi jest bezużyteczny.
                                    Rozumiem, że musisz zadać pytanie zamiast poświęcić trochę czasu i przeczytać ten wątek kilka stron wcześniej. Np. strona 79!!! ale to widocznie zbyt wielki wysiłek ;-)
                                    Widzisz jak chcesz to potrafisz nie było tak od razu. Poświęciłem trochę czasu i 40 stron poszło ale że Ty przeczytałeś już wszystkie mogłeś od razu odpowiedzieć a nie bawić się w nabijanie bezużytecznych postów.

                                    Jak chcesz jeszcze pogadać na ten temat zapraszam na pw.

                                    Komentarz


                                    • Wlasnie sie dowiedzialem, ze z 44. termin produkcji przesunal sie na 45. tydzien. Niby tylko tydzien, ale jednak.

                                      Komentarz


                                      • Jak Ci się przesunął termin na kolejny tydzień to na 99% produkcja w poniedziałek, też mnie informowali, że samochód przeskakuje z 40 na 41 i odwrotnie - ostatecznie urodziła się 6.10.2014 ;-)

                                        Komentarz


                                        • dziś dostałem info, że moja O3 już stoi w Poznaniu :jump:
                                          W przyszłym tygodniu odbiór.
                                          www.kawapelnaslonca.pl

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez trasat23
                                            dziś dostałem info, że moja O3 już stoi w Poznaniu :jump:
                                            W przyszłym tygodniu odbiór.
                                            gratuluję. U ciebie to chyba jakis rekord oczekiwania. Pamietam ze jak ja juz czekalem na swoja to czytalem twoje posty. U mnie auto ma juz pol roku ale dla pocieszenia powiem. Ze warto czekac ja swojej o3 nie zamienił bym na nic innego w tych pieniądzach

                                            Komentarz


                                            • a u mnie się wysrało przez panoramę. muszę czekać jeszcze...termin produkcji, 49 tydzień, dziś potwierdzone, obiecali mi odbiór przed świętami...załamka 4 miechy wycięte z życiorysu :evil:

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez ufo
                                                załamka 4 miechy wycięte z życiorysu
                                                Nie przesadzaj, może dzięki temu coś wytargasz pod choinkę od dilera.

                                                [ Dodano: Pon 13 Paź, 14 17:39 ]
                                                Zamieszczone przez mufel
                                                ja swojej o3 nie zamienił bym na nic innego
                                                Mam nadzieję, że ja ze swojego 1,4tsi będę zadowolony tak jak Ty ze swojej 1,8, choć jeśli chodzi o moc to przepaść.
                                                www.kawapelnaslonca.pl

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez trasat23
                                                  Nie przesadzaj, może dzięki temu coś wytargasz pod choinkę od dilera.

                                                  jak narazie, to do tej pory wytargałem pełen bak paliwa...za obiecane auto w październiku.
                                                  oni się tłumaczą, że to nie ich wina tylko tych z Mlada dlatego ciężko jest cokolwiek wyciągnąć od dilera.

                                                  Komentarz


                                                  • To zapytaj ich na czyj rachunek wpłyneły pieniądze za auto ,ich, czy tych z Mlada boleslaw .

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X