Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • a ja dostalem wiadomosc z salonu, dla przypomnienia, auto zamowione 5-go sierpnia, wstepny termin odbioru, pazdziernik a teraz poczatek grudnia :!: 4 miechy na 2.0 tdi elegance!!!
    pierwszy wyjazd z salonu i zapewne prosto w snieg i sol...zajebczascie!!!
    rece opadaja :evil:

    Komentarz


    • Zamieszczone przez ufo
      4 miechy na 2.0 tdi elegance!!!
      Nie chcę Cię martwić, ale to może być początek niekończącej się historii, która swój finał znajdzie po 7-8 miesiącach. Choć za wcześnie na wyciąganie takich wniosków, to u mnie zaczynało się dokładnie tak samo. Przesunięcie o kilka tygodni na kolejny miesiąc i kolejny i tak z kwietnia zrobił się niepotwierdzony jeszcze koniec października.
      www.kawapelnaslonca.pl

      Komentarz


      • ufo,

        nie narzekaj

        Kumpel z dzieciństwa miał piłkę do kosza i przez długi czas grywaliśmy moją, bo jego stała .. na półce.

        Albo kupujesz i jeździsz, albo ... wstawiasz do garażu do końca kweitnia

        Komentarz


        • Zamieszczone przez ufo
          pierwszy wyjazd z salonu i zapewne prosto w snieg i sol...zajebczascie!!!
          faktycznie szkoda jej trochę..po prostu może poczekasz z odbiorem aż trochę mróz bardziej weźmie i nie będzie takiej pluchy...sam nie wiem co bym zrobił...





          :diabelski_usmiech





          -
          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
          GVI 1.4TSI
          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

          Komentarz


          • leszekmw,

            nie pisz mu tak, bo nie wyjedzie w żaden śnieg czy deszcz z garażu.

            Auta kupuje się po to, aby nimi jeździć ...

            Komentarz


            • trasat23,to znaczy sie, ze co jakis czas, wpada tym w Czechach od czasu do czasu jakies zamowienie do kosza?...
              Sebastian75,
              nie ma paniki, ja nie naleze do tych co auta w garazu trzymaja, bo go nawet nie mam :P robiac prawie 35 tys. rocznie, nie sposob uniknac zimy. taka mi sie tylko mysl nawinela, "prosto z salonu w snieg" :shock:

              Komentarz


              • Zamieszczone przez ufo
                prosto z salonu w snieg
                super

                Komentarz


                • namo,

                  jacha, taka zima to rarytas!...

                  Komentarz


                  • ten z napędem 4x4 to siłą rzeczy trochę kaleczy
                    www.kawapelnaslonca.pl

                    Komentarz


                    • trasat23, bo to tak to już jest. "Kupię RS, będę jeździł szybko", "kupię 4x4, będę driftował". "mam zapas mocy pod nogą", "200 km/h to optymalna prędkość dla 2.0 TDI". Potem wszyscy jeżdżą potulnie i pomału żeby tylko nie zarysować bo umiejętności nie idą w parze z oczekiwaniami.

                      Komentarz


                      • Piszę z salonu, więc bez zdjęć.

                        Dla pytających wcześniej na jakich oponach wyjeżdzą z salonu Octavia 3 to w moim przypadku będzie to Pirelli Cinturato p7 225/45 R17

                        Beżowa tapicerka wygląda ładnie

                        Niestety okazało się że auto przyszło na złych felgach. Zamawiałem Denom, a przyszły Teron. zobaczymy co Dealer ma na swoją obronę

                        Komentarz


                        • Witam wszystkich,

                          dorzucę parę groszy od siebie, jako że zamówiłem swoją O3 2 tyg temu. Data produkcji to 44 tydzień, czyli koniec października, więc pewnie odbierać będę w połowie listopada. Oby terminu dotrzymali i nie było poślizgów, bo wstępnie mówili o 3 miesiącach czekania.

                          Liftback 1.8TSI DSG elegance z amazingiem Napaliłem się jak szczerbaty na suchary, bo przesiadam się z Passata B5 1.8T FL

                          PS: Za biały już się dopłaca 500zł, ale mimo to wziąłem białą.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Maliniak
                            bo przesiadam się z Passata B5 1.8T FL
                            b5 jest gorszy od O3 ? pod jakim względem ? chyba tylko osiągów...
                            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                            GVI 1.4TSI
                            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                            Komentarz


                            • Moze jakbys nim jezdzil od 10 lat to inaczej bys na to patrzyl. Znudzil sie po prostu. Tak poza tym to nic mu nie brakuje, ale to nie jest full wypas tylko comfort line. Na poczatku celowalem w B7, ale jedyna sensowna opcja to 2.0TSI, tylko ze ten tylko w high linie i cena przesadzona. Poszedlem na kompromis

                              Komentarz


                              • Dziś dowiedziałem się, że moja czarnula wyjedzie z fabryki w 41 tygodniu. Czyli po 8 miesiącach prawie cierpliwego czekania otrzymałem wreszcie jakieś konkretne informacje. Odbiór przewidziany między 20 a 30 października. Pewnie już na zimowych kapciach.
                                www.kawapelnaslonca.pl

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez trasat23
                                  Dziś dowiedziałem się, że moja czarnula wyjedzie z fabryki w 41 tygodniu. Czyli po 8 miesiącach prawie cierpliwego czekania otrzymałem wreszcie jakieś konkretne informacje. Odbiór przewidziany między 20 a 30 października. Pewnie już na zimowych kapciach.
                                  Kapcie możesz dogadać z salonem, ja jednak wolę kupić sobie trochę cichsze zimówki niż salonowe, no i na zimę stalowe felgi hybrydowe 16". U mnie w październiku ma wyjechać na letnich.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez ryhu
                                    Kapcie możesz dogadać z salonem, ja jednak wolę kupić sobie trochę cichsze zimówki niż salonowe, no i na zimę stalowe felgi hybrydowe 16". U mnie w październiku ma wyjechać na letnich.
                                    Za długie oczekiwanie na produkcję kapcie, plus stalówki plus, plus kołpaki będą w gratisie. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagłada. Przyjmę co dają.
                                    www.kawapelnaslonca.pl

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Maliniak
                                      Moze jakbys nim jezdzil od 10 lat to inaczej bys na to patrzyl. Znudzil sie po prostu. Tak poza tym to nic mu nie brakuje, ale to nie jest full wypas tylko comfort line. Na poczatku celowalem w B7, ale jedyna sensowna opcja to 2.0TSI, tylko ze ten tylko w high linie i cena przesadzona. Poszedlem na kompromis
                                      Dobrze wybrałeś. Octavia jest przestronniejsza od B7, dzięki mniejszej masie lepiej przyspiesza i jest znacznie bardziej poręczna i zwrotna. Minus to nieco gorsze wyciszenie.
                                      W porównaniu z B5 to już zupełnie bajka.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez elektrykprosty
                                        dzięki mniejszej masie lepiej przyspiesza
                                        ale to ma niestety minus w postaci zwiększonej podatności na boczne wiatry przy większych prędkościach....
                                        SUPERB

                                        Komentarz


                                        • Nie no juz nie przesadzajmy, nie bede nia ladowac na Okeciu

                                          Jedyne co jest odczuwalne w porownaniu z B5, ze jest twardsza, ale to w sumie zaleta jak dla mnie i pewnie glownie sprawa kapci. Wyciszenie to faktycznie inna bajka, a tym mnie kazdy straszyl, ze Skoda slabo wyciszona

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez trasat23
                                            Czyli po 8 miesiącach prawie cierpliwego czekania
                                            szczęściarz! :P
                                            Zamieszczone przez trasat23
                                            Pewnie już na zimowych kapciach
                                            czyli co, jak auto zamówiłem z alusami a przyjdzie w grudniu (może), i będzie już na zimówkach!? a co z zamówionymi alusami?

                                            Komentarz


                                            • Nie sadze zeby z fabryki wyjezdzaly na zimowkach. Te co najwyzej mozesz zalatwic u dealera.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Maliniak
                                                Nie sadze zeby z fabryki wyjezdzaly na zimowkach
                                                Gdy 3,5 roku temu kupowałem samochód razem z zimówkami, poprosiłem w salonie o ich założenie i bez problemu to zrobili. Letnie na stalówkach wrzucili do bagażnika.
                                                www.kawapelnaslonca.pl

                                                Komentarz


                                                • No ok, ale napisales, ze poprosiles o ich zalozenie, wiec nie przyjechal na zimowkach tylko zalozyli je w salonie, a te z fabryki wyladowaly w bagazniku Mozna i ze swoimi przyjechac i tez zaloza - ja tak zrobie.

                                                  Komentarz


                                                  • Maliniak, dobrze gadasz, ja się z leksia wydygałem, że auto przyjedzie na zimowych kapciach ale, jak mnie poinformowano, auto zawsze przychodzi na letnich, lub w/g zamówienia, oponach/felgach.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X