Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ufo, ciekawe, widac diler sobie w kulki leci.. W zeszłym tygodniu moj mnie poinformowal, ze SAP mial program, dla tych co czekaja dlugo na O3, zglosil mnie do niego i w ramach tego dostane voucher do wykorzystania u nich - wszystko co dzial czesci moze sciagnac, moge sobie na ten voucher kupic. Kwota to niecałe 3tys - niby nie duzo, ale z drugiej, jak na planowane obecnie 4miesiace czekania zamowienie-odbior, to całkiem przyzwoicie uwazam Akurat bedzie na zimowki

    Moja O3 RS

    Komentarz


    • Zamieszczone przez krzyzakp
      dostane voucher do wykorzystania
      Też czekam na taki prezent. Mam go obiecanego z SAP. Zastanawiam się na jaką kwotę będzie opiewał mój voucher.
      www.kawapelnaslonca.pl

      Komentarz


      • trasat23, pytaj swojego sprzedawcy, moj juz w zeszłym tygodniu znał kwote Z drugiej mogli by o tyle obnizyc cene, ale to pewnie problemy prawno-skarbowe i inne kwiatki, a tak traktuja jako "gift" i leci w koszta..

        Moja O3 RS

        Komentarz


        • Zamieszczone przez wojcian
          To zapytaj ich na czyj rachunek wpłyneły pieniądze za auto
          problem w tym, że ja jeszcze ani grosza nie wpłaciłem...nie chcą się wiązać dziady z żadną umową :?

          Zamieszczone przez krzyzakp
          ze SAP mial program, dla tych co czekaja dlugo na O3, zglosil mnie do niego i w ramach tego dostane voucher do wykorzystania
          a to kurna ciekawe :shock: tylko nie wiem czy to działa też w niemcowni. poleciałbym na zwiady tylko mój diler ma akurat "kartofel-ferie"...ale to nic, w przyszłym tygodniu.

          Komentarz


          • ufo, Z tego co wiem to akcja tylko polskiego dystrybutora.. jak inni to robia bie mam pojecia..
            Swoja droga - czemu w DE kupujesz?! Jak patrzyłem na RS, to tu goly kosztuje tyle, co mocno doposazony RS w PL.. Wiec rachunek był prostym by urwac te pare tys € na cenie, przez zakup w PL..

            Moja O3 RS

            Komentarz


            • Miedzy Polską a Belgią jest prawie 4tys ojro różnicy. Czyli można już fajnie doposażyć.

              Komentarz


              • miernika lakieru

                Witam
                W przyszłym tygodniu odbieram samochód. Czy któryś z kolegów z Krakowa lub okolic miałby możliwość użyczenia miernika lakieru.
                Będę wdzięczny.
                www.kawapelnaslonca.pl

                Komentarz


                • Bez miernika lukaj na auto pod ostrym kątem, całość powinna wyglądać jak regularny efekt młotkowy (delikatne regularne zagłębienia), jak gdzieś lakier jest gładki i nie ma efektu małych kraterów na powierzchni to albo był polerowany po zarysowaniu albo lakierowany

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez trasat23
                    Witam
                    W przyszłym tygodniu odbieram samochód. Czy któryś z kolegów z Krakowa lub okolic miałby możliwość użyczenia miernika lakieru.
                    Będę wdzięczny.
                    Ja sprawdzałem miernikiem ASO....
                    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                    VW Jetta 1.2 TSI

                    Komentarz


                    • Moje już czeka na placu więc wyszło dokładnie 2,5 miesiąca od zamówienia

                      Komentarz


                      • Ja sprawdzałem miernikiem ASO....
                        Zwróciłem się o to z prośbą do kierownika salonu, ale wolę dmuchać na zimnie i mieć urządzenie ewentualnie ze sobą.

                        ryhu, dzięki za radę, ale "tak na oko" to raczej można oceniać stary mebel do renowacji, a nie samochód za 90 000 zł.
                        www.kawapelnaslonca.pl

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez krzyzakp
                          Swoja droga - czemu w DE kupujesz?!
                          tak wyszło...straciłem swoją octavie w powodzi i pierwsze co zrobiłem, udałem się po nową. będąc teraz w Polsce dowiedziałem się, że straciłem 2tyś "ojro"!, na tym samym wyposażeniu. jak bym chciał teraz zamówić na nowo w Polsce, to wstępny termin dostawy - luty 2015.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez trasat23
                            Ja sprawdzałem miernikiem ASO....
                            Zwróciłem się o to z prośbą do kierownika salonu, ale wolę dmuchać na zimnie i mieć urządzenie ewentualnie ze sobą.
                            Też radzę przyjść ze swoim miernikiem. Ja dostałem miernik z ASO, ale chyba nie był wykalibrowany, bo wartości były mniej więcej równe, ale z zakresu 50-70, a nie chce mi się wierzyć by aż taki cienki lakier był.
                            Tak więc lepiej mieć coś swojego sprawdzonego.
                            Skoda O3 5E 2014 1.4TSI DSG Combi od 2014.04
                            Audi A3 8L 2001 1.9TDI MG5 5D od 2007.04 do 2014.07

                            Komentarz


                            • trasat23, Tyle tylko, że jak umiesz patrzeć, to jest to najpewniejsze, bo tego efektu nie odtworzysz poza fabryczną lakiernią. Jak to jest, tzn. że auto na 100% nie było ruszane od momentu wyjścia z fabryki. Ja to nazywam, efekt plastra miodu.
                              Była O1 jest F2.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Qgar
                                Też radzę przyjść ze swoim miernikiem
                                W związku z tym, czy ktoś z kolegów z okolic Krakowa lub Krakowa może pożyczyć mi takie urządzenie
                                www.kawapelnaslonca.pl

                                Komentarz


                                • Napisał do mię jakiś miły Pan i oznajmił, że już tyle czekam na auto, że należy mi się jakiś prezent za te moje stargane nerwy :lol: i pieniądze stracone na taksówki (wolę komunikację miejską), że on mi w geście dobrej woli daje voucher na 700zł na akcesoria Skoda...

                                  I co tu kupić? 50 litrów płynu do spryskiwacza?? :lol: czy coś innego?? :lol:

                                  Czy normalnie dołożyć to do kół zimowych, które i tak muszę kupić?

                                  Komentarz


                                  • karpecik, to jest to o czym mowilem, do mnie dotarły w ostatnich dniach 4takie bony, bo dostałem info z domu.
                                    Z tego co gadałem ze sprzedawca to sa one na wszystko, co dział czesci moze Ci sciagnac.. Wiec opony zimowe tez w to wchodza - kupic tak czy siak trzeba, wiec czemu nie poklocic sie z nimi o znikze z tytułu czekania, a potem jeszcze voucherem zaplacic? O ile nie ma daty waznosci, to zawsze mozna na przeglad zostawic i wtedy nim zaplacic + cos dokupic (mata do bagaznika? dywaniki?)

                                    Moja O3 RS

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez ryhu
                                      Bez miernika lukaj na auto pod ostrym kątem, całość powinna wyglądać jak regularny efekt młotkowy (delikatne regularne zagłębienia), jak gdzieś lakier jest gładki i nie ma efektu małych kraterów na powierzchni to albo był polerowany po zarysowaniu albo lakierowany
                                      Mógłby ktoś zrobić fotkę jeżeli to widać na zdjęciu?

                                      Komentarz


                                      • Dziś już widziałem mojego Skodilaka na placu . Przemierzyłem go miernikiem lakieru, który bez najmniejszych problemów udostępnił mi sprzedawca.
                                        Wszystko było ok, lakier nigdzie nie był grubszy niż 50mikronów.
                                        Samochód wygląda obłędnie. Duże wrażenie zrobiła na mnie trójramienna kierownica, wygląda na bardzo porządną (mięsistą)
                                        Niedługo podzielę się zdjęciami w showroom. :yay:
                                        www.kawapelnaslonca.pl

                                        Komentarz


                                        • trasat23, Tyle że to skaj, a nie skóra. Widziałem kierownicę już ryśniętą z przebiegiem 2 tys km, a u mnie naturalna skóra ma już z 15 tys i nic. Taki pakiet "skórzany" to powinien być w standardzie, a nie za dopłatą.
                                          Szkoda, że za super wyglądem nie idzie jakość. :cry:
                                          Była O1 jest F2.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez trasat23
                                            Dziś już widziałem mojego Skodilaka na placu . Przemierzyłem go miernikiem lakieru, który bez najmniejszych problemów udostępnił mi sprzedawca.
                                            Wszystko było ok, lakier nigdzie nie był grubszy niż 50mikronów.
                                            Samochód wygląda obłędnie. Duże wrażenie zrobiła na mnie trójramienna kierownica, wygląda na bardzo porządną (mięsistą)
                                            Niedługo podzielę się zdjęciami w showroom. :yay:
                                            No to chyba coś z tym czujnikiem było nie tak (nie skalibrowany). Bo grubość powinna wynosić coś koło 100. 50 to może być ale we wnękach a nie na zewnętrznych powierzchniach. Na mojej lakier był w granicach 100-115
                                            jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                                            była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                                            była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                                            Komentarz


                                            • trasat23 Tak jak napisał polrob -"50" to za cienki lakier.Moim zdaniem "80" to minimalna wartość.Jeżeli czujnik był nie skalibrowany a różnice w pomiarze niewielkie to ok ale warto by było sprawdzić jeszcze raz innym miernikiem.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Dig Dug
                                                trasat23, Tyle że to skaj, a nie skóra. Widziałem kierownicę już ryśniętą z przebiegiem 2 tys km, a u mnie naturalna skóra ma już z 15 tys i nic. Taki pakiet "skórzany" to powinien być w standardzie, a nie za dopłatą.
                                                Szkoda, że za super wyglądem nie idzie jakość. :cry:
                                                u mnie też jest porysowana, a mam 12kkm - niestety pod tym względem jest maniana
                                                Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez trasat23
                                                  Wszystko było ok, lakier nigdzie nie był grubszy niż 50mikronów.
                                                  Zamieszczone przez polrob
                                                  No to chyba coś z tym czujnikiem było nie tak (nie skalibrowany). Bo grubość powinna wynosić coś koło 100. 50 to może być ale we wnękach a nie na zewnętrznych powierzchniach. Na mojej lakier był w granicach 100-115
                                                  No to ciekawostka, bo też zakładałem grubość około 100, a miałem wartości w zakresie 50-70. Czyżby u dwóch różnych dealerów (Gdańsk vs ?Kraków?) były mierniki nieskalibrowane czy może jednak się pozmieniało i teraz lakiery są jeszcze cieńsze?
                                                  Skoda O3 5E 2014 1.4TSI DSG Combi od 2014.04
                                                  Audi A3 8L 2001 1.9TDI MG5 5D od 2007.04 do 2014.07

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez bob_best
                                                    Zamieszczone przez Dig Dug
                                                    trasat23, Tyle że to skaj, a nie skóra. Widziałem kierownicę już ryśniętą z przebiegiem 2 tys km, a u mnie naturalna skóra ma już z 15 tys i nic. Taki pakiet "skórzany" to powinien być w standardzie, a nie za dopłatą.
                                                    Szkoda, że za super wyglądem nie idzie jakość. :cry:
                                                    u mnie też jest porysowana, a mam 12kkm - niestety pod tym względem jest maniana
                                                    To ja nie wiem Panowie co Wy z tymi kierownicami robicie :P ja mam 8,5k km u ani jednego draśnięcia :lol: Może nie puszczajcie za kierownicę kobiet z długimi pazurkami :P

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X