Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Chris11
    A to ciekawe... Ja zamawiałem 6. maja i od razu miałem informację, że termin produkcji to 36 tydzień.

    Może bajerowali Cię od początku.
    Dziwne to ja zamówiłem 27.06 i dostałem informację o produkcji na koniec sierpnia, do odbioru 1 tydzień września?
    zamówiona: 26.06.2014
    produkcja:23.07.2014
    zarejestrowana:04.08.2014
    odbiór:07.08.2014

    Komentarz


    • Zamieszczone przez yuby123
      Zamieszczone przez Chris11
      A to ciekawe... Ja zamawiałem 6. maja i od razu miałem informację, że termin produkcji to 36 tydzień.

      Może bajerowali Cię od początku.
      Dziwne to ja zamówiłem 27.06 i dostałem informację o produkcji na koniec sierpnia, do odbioru 1 tydzień września?
      Nie ma w tym nic dziwnego i ciekawego, bo....wszystko się może zdarzyć !!
      Czujników zabraknie, opon, tempomatów, lamp xenon i innych dupereli.
      Czekajcie cierpliwie na telefon typu: no wicie, rozumicie.....wypadł z produkcji.
      Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
      Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
      Moja szara myszka - Octavia 3
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

      Komentarz


      • Witajcie. Ja w końcu odebrałem swoją skodę.

        Zapraszam do showrom'u :-)
        Jeżdżę:
        Octavia III, elegance, 1.4 TSI, DSG, kombi, Biel candy, amazing, KESSY, DAB, CANTON, SUNSET, Skóra naturalna + tkanina, Aktywny tempomat, Lane Asist, Driver set up, elektryczna klapa bagażnika, sportowe zawieszenie + XDS, elektryczny fotel kierowcy, podgrzewane fotele przód, gniazdo 230V i inne...

        Komentarz


        • Przesiadka z leona I 1.9 tdi na octavie nastąpiła w sobotę...to był dobry wybór na samochód czekałem 2,5 miesiąca.

          Komentarz


          • edit :wink:
            رافال
            Spoty
            Cause freedom is a lonely road
            My O2FL

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Chris11
              A to ciekawe... Ja zamawiałem 6. maja i od razu miałem informację, że termin produkcji to 36 tydzień.

              Może bajerowali Cię od początku.
              Planowany :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech
              Wciskaja bajery, a potem glowia sie co powiedziec klientowi jak termin sie przesunie. Pol biedy jak na wczesniejszy tydzien
              Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

              Komentarz


              • rafiki, Z leona na octavie(patrz profil jaką)

                Komentarz


                • jerol, a sorki, przeczytałem, że na 1.9 tdi :lol:
                  رافال
                  Spoty
                  Cause freedom is a lonely road
                  My O2FL

                  Komentarz


                  • Po moim telefonie do SAP i poinformowaniu ich, że nie raczyli odpowiedzieć na dwa maila, zajęto się moją sprawą.
                    Efekt jest taki, że poznałem datę produkcji 35 tydzień (zamówienie 7.03.2014), ale nie znają przyczyn przesunięcia. Mam otrzymać szczegółowe wyjaśnienia.
                    Jednym słowem od zamówienia samochodu do realizacji minie 6 miesięcy! Skoda bije rekordy absurdu, jeśli chodzi o jakość obsługi klienta, który złożył zamówienie samochodu.

                    Dziś dzwonił do mnie jakiś regionalny przedstawiciel, czy jakoś tak i dołoży jeszcze dwa tygodnie, czyli produkcja między 35 a 37 tygodniem, ale nie ma jeszcze zamrożonej daty, więc wszystko się może zdarzyć.
                    Zacząłem też negocjacje co do jakieś rekompensaty. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
                    www.kawapelnaslonca.pl

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez trasat23
                      Po moim telefonie do SAP i poinformowaniu ich, że nie raczyli odpowiedzieć na dwa maila, zajęto się moją sprawą.
                      Efekt jest taki, że poznałem datę produkcji 35 tydzień (zamówienie 7.03.2014), ale nie znają przyczyn przesunięcia. Mam otrzymać szczegółowe wyjaśnienia.
                      Jednym słowem od zamówienia samochodu do realizacji minie 6 miesięcy! Skoda bije rekordy absurdu, jeśli chodzi o jakość obsługi klienta, który złożył zamówienie samochodu.
                      Też dzwoniłem. Dealer nie potrafił mi odpowiedzieć przez X czasu jaki mam termin produkcji. A centrala zadzwoniła za parę godzin po moim telefonie, że 35 tydzień, a na drugi dzień, że nie 35 a jednak 31. I póki co ten termin świeci i wszystkie znaki wskazują, że będzie dotrzymany + dostałem kolejny rabat.

                      Komentarz


                      • Właśnie mnie Pan Diler poinformował iż moja skoda będzie produkowana w 30 tygodniu w związku z powyższym około 5 sierpnia będzie do odbioru
                        zamówiona: 26.06.2014
                        produkcja:23.07.2014
                        zarejestrowana:04.08.2014
                        odbiór:07.08.2014

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez yuby123
                          Właśnie mnie Pan Diler poinformował iż moja skoda będzie produkowana w 30 tygodniu w związku z powyższym około 5 sierpnia będzie do odbioru
                          Toć to jakiś cudotwórca, jeśli wyprodukują je w 4 tygodnie po złożeniu zamówienia.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Chris11
                            Zamieszczone przez yuby123
                            Właśnie mnie Pan Diler poinformował iż moja skoda będzie produkowana w 30 tygodniu w związku z powyższym około 5 sierpnia będzie do odbioru
                            Toć to jakiś cudotwórca, jeśli wyprodukują je w 4 tygodnie po złożeniu zamówienia.

                            Mam nadzieje że sie nic nie zmieni :P !!!!!!!!!!
                            zamówiona: 26.06.2014
                            produkcja:23.07.2014
                            zarejestrowana:04.08.2014
                            odbiór:07.08.2014

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Chris11
                              Toć to jakiś cudotwórca, jeśli wyprodukują je w 4 tygodnie po złożeniu zamówienia.
                              Po prostu ona już była zamówiona :wink:

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez ryjeks
                                Zamieszczone przez Chris11
                                Toć to jakiś cudotwórca, jeśli wyprodukują je w 4 tygodnie po złożeniu zamówienia.
                                Po prostu ona już była zamówiona :wink:

                                ?? nie rozumiem, jestem "świeży" - zamówiłem 26.06
                                zamówiona: 26.06.2014
                                produkcja:23.07.2014
                                zarejestrowana:04.08.2014
                                odbiór:07.08.2014

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez yuby123
                                  Zamieszczone przez ryjeks
                                  Zamieszczone przez Chris11
                                  Toć to jakiś cudotwórca, jeśli wyprodukują je w 4 tygodnie po złożeniu zamówienia.
                                  Po prostu ona już była zamówiona :wink:

                                  ?? nie rozumiem, jestem "świeży" - zamówiłem 26.06
                                  najprawdopodobniej dealer mial juz zamowiony samochod czekajacy w kolejce na produkcje, ktos inny albo zrezygnowal, ale dealer w ciemno z wyprzedzeniem zamowil samochod pod przyszlego klienta czyli Ciebie...

                                  Komentarz


                                  • U mnie było tak samo.
                                    Ktoś zrezygnował, a zamówienie nie zostało wycofane. Dealer zmodyfikował pod moją konfigurację.
                                    Zamówiłem 10.04, a odebrałem 28.05.
                                    Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                                    Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                                    Moja szara myszka - Octavia 3
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                                    Komentarz


                                    • Witam Serdecznie na wstępie chciałem się przywitać jest to mój pierwszy wpis na tym forum choć czytam je już od dłuższego czasu.
                                      Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem mojej perełki.
                                      I tak zamówiona 03.03.2014 odebrana 25.06.2014 rok modelowy 2015 warto było czekać,
                                      kierownica trójramienna spłaszczona robi piorunujące wrażenie, i co najważniejsze mam komplet czujników parkowania z przodu i z tyłu samochód zjechał z produkcji 09.06.2014
                                      Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta i z rabatu który udało mi się wynegocjować za to mniej z czasu oczekiwania.
                                      Octavia 3 AMBITION 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(Czarna perła)+ amazing +(kierownica trójramienna spłaszczona ) + GSM

                                      Komentarz


                                      • Adama, czekamy na prezentację w ShowRoomie
                                        Pzdr
                                        Pzdr, Fredy
                                        Silnik w mojej O3 smaruje olej

                                        Komentarz


                                        • W sobotę odbiór :P

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez ryjeks
                                            Zamieszczone przez Chris11
                                            Toć to jakiś cudotwórca, jeśli wyprodukują je w 4 tygodnie po złożeniu zamówienia.
                                            Po prostu ona już była zamówiona :wink:
                                            ryjeks, Race-Blau na 29 tydzień.
                                            Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                            Komentarz


                                            • Witam wszystkich serdecznie Szukam wsparcia psychicznego :roll: Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6) zamówiona 12.03.2014 termin produkcji przesunięty już 4 raz ... miał być w 22 tygodniu (koniec maja) potem w 24/25 tygodniu (polowa czerwca) następnie 27 tydzień (początek lipca) kolejny raz 29/30 tydzień (koniec lipca początek sierpnia) a teraz się dowiedzieliśmy że wskoczył na 35 tydzień czyli koniec sierpnia. Jesteśmy powoli załamani i zdegustowani ... nie rozumiem czemu takie przesunięcia. Czy ktoś z was wie i też tak jak my czeka załamany.
                                              Karola

                                              Komentarz


                                              • Wydaje mi się, że terminy produkcji zależą chyba od dealerów... są lepsi i gorsi. Ja zamówiłem samochód 16.04.2014 r. (O3 liftback, race blau, 1.4 tsi, Elegance, Amazing, alarm, chrom, 3 ramienna kierownica itp.) Samochód dwa dni temu tj. 8 lipca był u dealera. Co więcej wstępnie chciałem auto odbierać we wrześniu i wspomniałem, że nie śpieszy mi się z produkcją, mają wycelować zamówienie tak, żeby auto było na pierwszy tydzień września. No ale jak auto jest to odbieram

                                                Nie ogarniam tym samym jakim cudem nie ma aut o podobnej specyfikacji zamówionych przed moim?!

                                                Komentarz


                                                • Dziwne, bardzo dziwne

                                                  Mój Diler twierdzi że terminów dotrzyma, potwierdziłem przed chwilą, mam zamrożony 30 tydzień produkcja + około 7-14 dni aż auto będzie do odbioru

                                                  Mam nadzieje że to sie nie zmieni
                                                  zamówiona: 26.06.2014
                                                  produkcja:23.07.2014
                                                  zarejestrowana:04.08.2014
                                                  odbiór:07.08.2014

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez ah
                                                    Wydaje mi się, że terminy produkcji zależą chyba od dealerów... są lepsi i gorsi. Ja zamówiłem samochód 16.04.2014 r. (O3 liftback, race blau, 1.4 tsi, Elegance, Amazing, alarm, chrom, 3 ramienna kierownica itp.) Samochód dwa dni temu tj. 8 lipca był u dealera. Co więcej wstępnie chciałem auto odbierać we wrześniu i wspomniałem, że nie śpieszy mi się z produkcją, mają wycelować zamówienie tak, żeby auto było na pierwszy tydzień września. No ale jak auto jest to odbieram

                                                    Nie ogarniam tym samym jakim cudem nie ma aut o podobnej specyfikacji zamówionych przed moim?!
                                                    I tym bardziej krew mnie zalewa jak czytam że ludzie tyle nie czekają ... nam cały czas mówią że trzyma ich silnik czyli taki sam jak u ciebie i bi-ksenony które są na wyposażeniu wersji elgance czy jak u ciebie .... masakra. Chyba zadzwonię do Poznania
                                                    Karola

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X