Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • No i kolejna dobra wiadość od dilera - Produkcja w dniu dzisiejszym :diabelski_usmiech
    Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
    Nowa Czarnulka O3 RS
    Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

    Komentarz


    • Nadzwyczaj szybka produkcja. Może nie robią Ci RSa tylko golasa :twisted:
      Octavia III 1.8 TSI DSG6 4x4 L&K

      Komentarz


      • amdp, Ejjj ejjj Ty mi tu nie :diabelski_usmiech Wypluj te słowa hehe A tak serio to też się trochę ździwiłem że w takim tępie to poszło Bo wyjdzie niecałe 2 miesiące od zamówienia do odbioru Ale płakać nie będę że tak szybko
        Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
        Nowa Czarnulka O3 RS
        Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

        Komentarz


        • Zamieszczone przez WM66
          amdp, Ejjj ejjj Ty mi tu nie :diabelski_usmiech Wypluj te słowa hehe A tak serio to też się trochę ździwiłem że w takim tępie to poszło Bo wyjdzie niecałe 2 miesiące od zamówienia do odbioru Ale płakać nie będę że tak szybko
          Zazdroszczę Ci

          Komentarz


          • Kamil RS230, Ja to jestem ździwiony że Tobie aż taki termin podali Bóg ich opuścił chyba... Mi powiedział że max teraz czas oczekiwania na RS to 3 miesiące a u Ciebie aż 7 :shock:
            ps: a może po 3,5 miesiąca na auto zrobili i wyszło 7 hehe
            Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
            Nowa Czarnulka O3 RS
            Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

            Komentarz


            • No dlatego też się ździwiłem bo u Ciebie wm66 wyjdzie 2,5 miecha pewnie a u Kamila ponad 5 :shock:
              Lukii

              Mój Brokuł

              Komentarz


              • Lukii, Ja zamawiałem 11 stycznia a odebrać mam do 2 marca, więc nawet nie 2 miesiące u mnie wychodzi.
                Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                Nowa Czarnulka O3 RS
                Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                Komentarz


                • Zamieszczone przez WM66
                  Lukii, Ja zamawiałem 11 stycznia a odebrać mam do 2 marca, więc nawet nie 2 miesiące u mnie wychodzi.
                  Jeszcze trochę na placu ASO postoi zanim odbierzesz bo przygotowanie auta do wydania ciut potrwa więc zaokrągliłem
                  Tak czy siak sporo szybciej niz u kolegi
                  Lukii

                  Mój Brokuł

                  Komentarz


                  • Mi w Olsztynie podali taki sam czas. Cholera ich wie. Może akurat na RS230 dłużej się czeka.

                    Komentarz


                    • Lukii, No zobaczymy jak to wyjdzie, mówię to co dzisiam mi powiedział diler, że do odbioru będzie do 2 marca, jak do tej pory był słowny ale zobczymy co dalej No tak lepsze 2,5 miesiąca niż 5, ale tak jak napisał Kamil RS230, może na 230 się czeka dłużej hmmm.
                      Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                      Nowa Czarnulka O3 RS
                      Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                      Komentarz


                      • Kamil RS230, jakby Tobie albo bratu było za twardo na 19", to możemy się zamienić :lol:
                        "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                        Komentarz


                        • haha spoko ja lubię twardo

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez WM66
                            No i kolejna dobra wiadość od dilera - Produkcja w dniu dzisiejszym :diabelski_usmiech
                            no dzisiaj na plac wyjeżdża - zaczynasz odliczać
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • ruwado, Ja to już od dnia zamówienia liczę hehe a tak serio to im bliżej tym dalej i wydaje się już wieczność :diabelski_usmiech
                              Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                              Nowa Czarnulka O3 RS
                              Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                              Komentarz


                              • WM66, ostatni dzień przed odbiorem jest najdłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuższy :szeroki_usmiech
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • ruwado, No tego się domyślam i obawiam. Ale trzeba będzie jakoś wytrzymać, chyba że wspomagacz czasu się odpali w formie % :diabelski_usmiech
                                  Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                                  Nowa Czarnulka O3 RS
                                  Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez ruwado
                                    WM66, ostatni dzień przed odbiorem jest najdłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuższy :szeroki_usmiech
                                    Eeee... Mój Scout przyszedł do salonu 11go lub 12go, a ja odebrałem go bodajże 27-go.

                                    [ Dodano: Wto 16 Lut, 16 10:24 ]
                                    Zamieszczone przez Kamil RS230
                                    Zamieszczone przez kazik4x4
                                    Zamieszczone przez Kamil RS230
                                    Dwie Octavie III RS230 zamówione 12.02.2016. Przewidywany odbiór około 02.09.2016. Rabat 10.5% plus bonusy serwisowe i w akcesoriach.
                                    Seat sprzedany?
                                    Miał być Cupra ale nie kupiony nigdy. Wolę większe auto.
                                    Nie pytam o Cuprę, tylko Leona 1,6LPG MY00'

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez kazik4x4
                                      Zamieszczone przez ruwado
                                      WM66, ostatni dzień przed odbiorem jest najdłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuższy :szeroki_usmiech
                                      Eeee... Mój Scout przyszedł do salonu 11go lub 12go, a ja odebrałem go bodajże 27-go.

                                      [ Dodano: Wto 16 Lut, 16 10:24 ]
                                      Zamieszczone przez Kamil RS230
                                      Zamieszczone przez kazik4x4
                                      Zamieszczone przez Kamil RS230
                                      Dwie Octavie III RS230 zamówione 12.02.2016. Przewidywany odbiór około 02.09.2016. Rabat 10.5% plus bonusy serwisowe i w akcesoriach.
                                      Seat sprzedany?
                                      Miał być Cupra ale nie kupiony nigdy. Wolę większe auto.
                                      Nie pytam o Cuprę, tylko Leona 1,6LPG MY00'

                                      Ale nigdy nie miałem takiego samochodu.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Kamil RS230
                                        Zamieszczone przez kazik4x4

                                        Nie pytam o Cuprę, tylko Leona 1,6LPG MY00'

                                        Ale nigdy nie miałem takiego samochodu.
                                        Ja nie pytałem czy miałeś, czy nie miałeś, tylko pytałem czy sprzedany?

                                        Jeśli nie rozumiesz czytanego tekstu, to potem są takie nieporozumienia...

                                        Komentarz


                                        • Tak sprzedany. Pisz dokłądnie o co chodzi to dokładnie odpowiem.

                                          Komentarz


                                          • Juz raz czekalem na zwykla Octavie ponad 6 miesiecy - i to byl duzy blad :roll:


                                            Rozne inne dziwne auta mozna dostac w 2-3 miesiace bez problemu, a tu ciagle bylo z jakims komponentem pod gore.

                                            To nawet Superb byl w mniej niz 2 miesiace, tylko ze zamowiony byl zanim pojawily sie te auta w salonach, moze stad ten termin produkcji, ale za to dzis dziala, moze wtedy bardziej przykladali sie do produkcji :twisted:
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez amdp
                                              Skodzina zamówiona 03.02. Ciekawe kiedy będzie znana data produkcji..
                                              To mamy podobnie, też zamówiłem w 5 tygodniu, ale terminu produkcji oficjalnego jeszcze nie mam. Tydzień temu oscylowała produkcja około 14-tego teraz już około 17-tego, co mniej więcej pokrywałoby się z Twoim. Mam nadzieję, że za bardzo się nie będzie wydłużał.
                                              pozdro!
                                              LEMUR

                                              Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                                              Komentarz


                                              • LEMUR_, u mnie przewidywana data produkcji to 15 tydzień - informacja z przed 2 tygodni.

                                                [ Dodano: Czw 25 Lut, 16 12:12 ]
                                                Zmiana produkcji z 15 na 11 tydzień :szeroki_usmiech
                                                Octavia III 1.8 TSI DSG6 4x4 L&K

                                                Komentarz


                                                • Lukii, Właśnie otrzymałem wiadomość od dilerka Auto właśnie przyjechało do salonu - Odbiór w środę Czyli wszystko tak jak powiedział, że do 02.03 odbiorę :diabelski_usmiech I niecałe 2 miesiące wyszło
                                                  Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                                                  Nowa Czarnulka O3 RS
                                                  Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                                                  Komentarz


                                                  • WM66, no to gratki trzeba przyznać, że ci z małopolski się szybko wyrabiają - ja czekałem jakieś 6 tygodni.
                                                    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X