Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pawelkub11
    Ambiente
    • 2011
    • 186
    • Octavia III (5E3)
    • CHHB 2.0 TSI RS 220 KM

    To wiozłeś czy nie moon bo na zdjęciach w showroom przy opisie twojej Czeszki jest candy ??
    Ja wziąłem. Brałem go w ciemno (widziałem tylko kartkę z próbnika w salonie), bo jak zamawiałem, to nie można było nigdzie za bardzo obejrzeć. Też się zastanawiałem jaki będzie (próbnik był właściwie szary a nie biały) i szczerze powiem, że nie żałuję. Zwykły biały wydaje się przy nim bardziej kremowy. Biały moon rzeczywiście wpada nieco w szarość, ale tylko wieczorem. Zdjęć fury jeszcze nie zdążyłem zrobić, może kiedyś...
    Moja OIII RS TSI Moon White
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78980

    Komentarz

    • Maicroft
      Moderator
      S_OCP MemberModeratorr
      • 2004
      • 25757
      • Audi

      A czemu nikt takiego konfiga nie zamawia, tylko ciagle ten nudny niebieski, biały, czarny. :cry:

      Spritmonitor.de

      Komentarz

      • mufel
        Ambiente
        • 2014
        • 194

        Zamieszczone przez Maicroft
        A czemu nikt takiego konfiga nie zamawia, tylko ciagle ten nudny niebieski, biały, czarny. :cry:

        Obrazek
        jesli taki ci sie podoba to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie tylko zamawiac. Do mnie taka konf zewnetrzna nie trafia.

        Komentarz

        • Maicroft
          Moderator
          S_OCP MemberModeratorr
          • 2004
          • 25757
          • Audi

          4x4 jest tylko kombi
          Spritmonitor.de

          Komentarz

          • martini73
            Ambiente
            • 2013
            • 167

            Zamieszczone przez Skodar
            Witam.

            Właśnie dzisiaj zauważyłem na czeskim konfiguratorze zmiany Octavki do modelu MY2015. Trochę jest tego.

            http://cc-cloud.skoda-auto.com/cze/cze/cs-cz
            O co chodzi z tą ogromną paletą barw? Indywidualne malowanie nadwozia? (mówię tu o konfiguratorze czeskim).

            Komentarz

            • jerryx
              Ambiente
              • 2010
              • 149

              W Czechach mozna za dopłata zamówic niestandardowe kolory.

              BTW- Dzis na stonie Skoda-Auto.pl konfigurator jest wylaczony. Zmiany w zwiazku z MY 2015.

              P.S. kierownica ze splaszczonym wiencem wyglada ok - moj wypadl na W22 wiec juz powinnienm miec nowa :-)
              Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

              Komentarz

              • martini73
                Ambiente
                • 2013
                • 167

                jerryx, dzięki za info. swoją drogą szkoda że u nas nie ma takiej możliwości, dopłata za taki lakier nie jest jakaś sporo wyższa od fabrycznego lakieru.

                Komentarz

                • trasat23
                  Rider
                  • 2010
                  • 417

                  Zamieszczone przez Skodar
                  Witam.

                  Właśnie dzisiaj zauważyłem na czeskim konfiguratorze zmiany Octavki do modelu MY2015. Trochę jest tego.

                  http://cc-cloud.skoda-auto.com/cze/cze/cs-cz
                  Ja nie widzę większych różnic poza tymi, które w wątku zostały wymienione.
                  Jeśli chodzi o plastiki to mam nadzieję, że będą trochę bardziej miękkie.

                  [ Dodano: Sro 30 Kwi, 14 20:31 ]
                  Zamieszczone przez jerryx
                  W Czechach mozna za dopłata zamówic niestandardowe kolory.

                  U nas też można. Dopytaj dokładnie w salonie. Położą taki lakier jaki sobie wymarzysz, ale to kosztuje. Mi diler powiedział, że 5900zł. Trzeba zweryfikować w innych salonach.
                  www.kawapelnaslonca.pl

                  Komentarz

                  • Amix
                    Ambiente
                    • 2014
                    • 220

                    Jeśli chodzi o plastiki to mam nadzieję, że będą trochę bardziej miękkie.
                    Z tymi plastikami może iść w odwrotną stronę.Chcąc utrzymać cenę i tak już drogiego pojazdu trzeba... ciąć koszty i mam obawy, że model na 2015 może być dobrze okrojony. W Rapidzie księgowy wziął sprawy w swoje ręce i może teraz eksperymentować na O3
                    Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                    Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                    Moja szara myszka - Octavia 3
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                    Komentarz

                    • molek1000
                      Classic
                      • 2014
                      • 8

                      Zamieszczone przez Amix
                      Jeśli chodzi o plastiki to mam nadzieję, że będą trochę bardziej miękkie.
                      Z tymi plastikami może iść w odwrotną stronę.Chcąc utrzymać cenę i tak już drogiego pojazdu trzeba... ciąć koszty i mam obawy, że model na 2015 może być dobrze okrojony. W Rapidzie księgowy wziął sprawy w swoje ręce i może teraz eksperymentować na O3
                      Widzę w czeskim konf. że na MY2015 doszły do RS m.in. elektryczne fotele, szkoda że tak późno. Tego brakowało w "starym" modelu. Nie wiem czy się cieszyć że mam po prawie 5-ciu miesiącach oczekiwania wreszcie P20 na swojego RS czy żałować że 1-2 tygodnie czekania dłużej pozwoliło by dobrać coś z nowego MY.

                      Komentarz

                      • kwak410
                        Ambiente
                        • 2011
                        • 174

                        Czy teraz będzie można brać ogrzewaną przednią szybę bez konieczności dokładania ogrzewanych foteli ?
                        O3 RS TDI DSG

                        Komentarz

                        • Maicroft
                          Moderator
                          S_OCP MemberModeratorr
                          • 2004
                          • 25757
                          • Audi

                          U nas te kolory sa od dawna, tylko niestety dilerzy o tym nie mowia.
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz

                          • jerryx
                            Ambiente
                            • 2010
                            • 149

                            Zamieszczone przez kwak410
                            Czy teraz będzie można brać ogrzewaną przednią szybę bez konieczności dokładania ogrzewanych foteli ?
                            Pytalem dilera jak wyszło ze moja będzie juz my 2015 i niestety jak sprawdził to ciągle trzeba brać fotele. Dlatego ja zrezygnował em z tego przydatnego bajeru
                            Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

                            Komentarz

                            • Enriquez
                              RS
                              • 2009
                              • 7685
                              • Superb III (3V3)

                              no ale co Ci szkodziło wziąć grzane stołki z szybą? Kasa?
                              teraz będziesz skrobał szybę, bo zaoszczędziłeś kilka PLN
                              Pozdrawiam
                              Marcin

                              Komentarz

                              • jerryx
                                Ambiente
                                • 2010
                                • 149

                                Doszedlem juz do pewnej granicy cenowej której nie chciałem przekroczyć a o ile szyba to fajna rzecz o tyle grzane siedzenia to dla mnie zbedny bajer :-)

                                Jak juz będę miał to cudów to jak będę w łodzi to własne się pochwalić ;-)
                                Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

                                Komentarz

                                • nikolakis
                                  Ambiente
                                  • 2013
                                  • 137

                                  jerryx, Zimą znacznie częściej używałem grzanych siedzeń, niż odmrażania przedniej szyby.
                                  Poza tym w dieselu jest w podszybiu nagrzewnica i po włączeniu nadmuchu na przednią szybę momentalnie leci ciepłe powietrze (nie wiem ile czasu potrzeba na to w tsi).
                                  Osobiście gdybym musiał wybrać jedną rzecz, wziąłbym fotele a nie szybę, pomijając webasto, bo to już droższy wydatek.
                                  Dla mnie, ciepły fotel zimą i ogrzane plecy są niezbędne. Szkoda, że nie można np. Wybierać czy ma grzać cały fotel czy tylko plecy .
                                  Kto używał, myślę, że potwierdzi. Od razu dodam, że jak już w środku jest komfortowa temperatura to wyłączam fotel.
                                  '15 O2fl liftback 1,4 mpi 80 km
                                  '13 O3 liftback 2,0 tdi dsg 150 km
                                  '10 A4 b6 avant 2,5 V6 tdi 163 km

                                  Komentarz

                                  • mufel
                                    Ambiente
                                    • 2014
                                    • 194

                                    Uzytkowalem mondeo z podgrzewana szyba i fotelami. Jak dla mnie szyba sprawdza się swietnie fotele to zbędna sprawa a do tego nie zbyt zdrowa szczególnie dla mężczyzn

                                    Komentarz

                                    • Tinky
                                      Drive
                                      • 2010
                                      • 73

                                      Czy nowe Octavie mają baranka na spodniej części progów?

                                      Komentarz

                                      • Festexx
                                        Rider
                                        • 2013
                                        • 286

                                        Zamieszczone przez Tinky
                                        Czy nowe Octavie mają baranka na spodniej części progów?
                                        Mają kozę
                                        Sorry ale nie mogłem się powstrzymać :lol: :hehe :lol

                                        P.S.
                                        Moja ma "baranka"
                                        Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                        Komentarz

                                        • Tinky
                                          Drive
                                          • 2010
                                          • 73

                                          Spoko. Już miałem czarne myśli

                                          Komentarz

                                          • bob_best
                                            Rider
                                            • 2013
                                            • 744
                                            • Octavia III (5E3)
                                            • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                            Zamieszczone przez Tinky
                                            Czy nowe Octavie mają baranka na spodniej części progów?
                                            Moja MY2014 ma baranka
                                            Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                            Komentarz

                                            • wojcian
                                              Ambiente
                                              • 2013
                                              • 149

                                              Dziwna sprawa z tym rs w Polsce , byłem dzisiaj w salonie skody(Belgia) i zrobilem konfiguracje dizla z szyberdachem i innymi dodatkami ,razem jakieś 3000euro, ceny dodatków prawie identyczne jak w Polsce, ale cena :roll: no szok 32500 euro (tyle za rs nie dam) , gdzie w Pl po upustach około 25600 euro , i co naj ciekawsze auto do produkcji i odbiór koniec lipca. Tylko ta cena :evil:

                                              Komentarz

                                              • NYK
                                                Drive
                                                • 2013
                                                • 76

                                                Zamieszczone przez wojcian
                                                Dziwna sprawa z tym rs w Polsce , byłem dzisiaj w salonie skody(Belgia) i zrobilem konfiguracje dizla z szyberdachem i innymi dodatkami ,razem jakieś 3000euro, ceny dodatków prawie identyczne jak w Polsce, ale cena :roll: no szok 32500 euro (tyle za rs nie dam) , gdzie w Pl po upustach około 25600 euro , i co naj ciekawsze auto do produkcji i odbiór koniec lipca. Tylko ta cena :evil:
                                                W Norwegi cena jest jeszcze ciekawsza RS-ka zaczyna się od 392 800 czyli jakieś niecałe 200 000 PLN a najtańsza wersja to 250 000 (125 000PLN).
                                                Moja czeszka

                                                Komentarz

                                                • rg04
                                                  Classic
                                                  • 2014
                                                  • 5

                                                  czy ktoś może zamawiał O3 z silnikiem diesla 1.6 i zna terminy realizacji zamówień ?

                                                  Komentarz

                                                  • ryjeks
                                                    Rider
                                                    • 2010
                                                    • 488
                                                    • Octavia III combi (5E5)
                                                    • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                                    Zamieszczone przez rg04
                                                    czy ktoś może zamawiał O3 z silnikiem diesla 1.6 i zna terminy realizacji zamówień ?
                                                    Nie stać nikogo na taki kawior

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...