Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Zamieszczone przez Rok z Bagien
    Zamieszczone przez Wojqba
    zamówienie 30 tydzień - określony 41 tydzień produkcji - przesunięty "w kosmos"...
    Hmm...

    To utwierdza mnie w przekonaniu, że mój krótki termin odbioru (jeszcze dziś potwierdzałem jego aktualność) wynikał pośrednio z tego co napisał Maicroft, dealer podmienił moje czerwcowe zamówienie zmieniając jego specyfikację.
    To pozwoliło zachować kolejkę. :roll:
    lucky man

    Komentarz


    • #77
      Maicroft,

      Też mi się wydaje ta opcja najbardziej prawdopodobna. Salony zamawiają jakieś auta w ciemno i później ewentualnie modyfikują ich specyfikację. A jak nie to będzie autko na plac lub na demówkę
      jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
      była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
      była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

      Komentarz


      • #78
        Koledzy, zamówione auto już nie tak łatwo zmienić. Kiedy samochód ma już planowany tydzień produkcji zmiana jego konfiguracji powoduje, że czasami auto przesuwa się o kilka tygodni dalej.
        Niektóre zmiany są możliwe jak np kolor zewnętrzny samochodu.
        Dealer nieraz podsuwa propozycje klientowi bo wie jakie auta zamówił z wyprzedzeniem.
        Nieraz dealer doposaża samochód w niektóre opcje. Tak jest np. z alarmami. Zamawiasz auto z alarmem - z fabryki wychodzi bez (bo samochód był już zamówiony), a dealer doposaża i klient niczego nieświadomy odbiera auto z alarmem i po krótkim okresie oczekiwania.
        Do tego cena jak z fabrycznym alarmem...
        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez Wojqba
          lucky man
          Hehehe...
          Zapomniałem dopisać, że pisałem o swoim własnym zamówieniu na Superba z początku czerwca. I pewnie tu nastąpiła podmiana.
          Tak czy siak, czekam od ok. 10 czerwca do dzisiaj. Ma być do odbioru na 40 tydzień (38 produkcja).

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez Rok z Bagien
            Zamieszczone przez Wojqba
            lucky man
            Hehehe...
            Zapomniałem dopisać, że pisałem o swoim własnym zamówieniu na Superba z początku czerwca. I pewnie tu nastąpiła podmiana.
            Tak czy siak, czekam od ok. 10 czerwca do dzisiaj. Ma być do odbioru na 40 tydzień (38 produkcja).
            od 10 czerwca do dzisiaj ?
            ja zamawiałem 24 czerwca, odebrałem 28 sierpnia, produkcja 14 sierpnia.
            ( polmot wawa połczyńśka )
            -----
            O3 - zamówiona...

            Komentarz


            • #81
              A ja za to, że czekałem od 6 czerwca do połowy sierpnia dostałem dodatkowo bonus 1000 zł na wyposażenie .
              Pozdrawiam
              Tomek

              Komentarz


              • #82
                A mój już w Swarzędzu czeka na transport do dealera :twisted: także przyszły tydzień rejestracja i wyjazd z salonu :diabelski_usmiech czekałem 5 tygodni do momentu przywiezienia do Polski - samochód zamawiany 5.08.2013r.
                Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                Komentarz


                • #83
                  Zamieszczone przez Festexx
                  A mój już w Swarzędzu czeka na transport do dealera :twisted: także przyszły tydzień rejestracja i wyjazd z salonu :diabelski_usmiech czekałem 5 tygodni do momentu przywiezienia do Polski - samochód zamawiany 5.08.2013r.
                  Mega szybko, pogratulować!

                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez mac_aaron
                    +webasto +Sunset +chrom +Canton +podgrzewana szyba i spryskiwacze +inne pierdoły
                    a po co Ci podgrzewana szyba skoro masz webasto kolego?
                    O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                    Błękit RACE
                    Beżowa Alcantara
                    Columbus
                    Webasto

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez BiDi01
                      Zamieszczone przez mac_aaron
                      +webasto +Sunset +chrom +Canton +podgrzewana szyba i spryskiwacze +inne pierdoły
                      a po co Ci podgrzewana szyba skoro masz webasto kolego?
                      Bo nie jest droga, a wyobraźmy sobie, że muszę szybko gdzieś pojechać autem, nie zdążę użyć webasto. Pomoże? Myślę, że tak. Dyskusja na ten temat od strony 230 tego tematu. O ile się nie mylę to w innych krajach szyba+webasto+stołki grzane = pakiet zima?

                      Komentarz


                      • #86
                        Zamieszczone przez mac_aaron
                        Bo nie jest droga, a wyobraźmy sobie, że muszę szybko gdzieś pojechać autem, nie zdążę użyć webasto. Pomoże? Myślę, że tak. Dyskusja na ten temat od strony 230 tego tematu. O ile się nie mylę to w innych krajach szyba+webasto+stołki grzane = pakiet zima?
                        no w sumie tak. Nie zaszkodzi. Na pewno nie będę Tobie żałować Twojej kasy :P
                        O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                        Błękit RACE
                        Beżowa Alcantara
                        Columbus
                        Webasto

                        Komentarz


                        • #87
                          mac_aaron , fajna konfiguracja, zdecydowanie zwyciężasz w kategorii najbardziej doposażona O3 na forum
                          O3 1.8 TSI Blue Race

                          Komentarz


                          • #88
                            Zamieszczone przez wozhd
                            mac_aaron , fajna konfiguracja, zdecydowanie zwyciężasz w kategorii najbardziej doposażona O3 na forum
                            E tam idziemy łeb w łeb
                            Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                            Komentarz


                            • #89
                              Niedługo dołączy koleżanka z RS-em z praktycznie wszystkimi dodatkami jakie można było domówić (błekit , kombi na skórach i 18") :lol: Szkoda,że jak ja zamawiałem swoją to jeszcze RS nie było bo spokojnie zmieściłbym się w kwocie wypasioonego RS. ale nie mogłem czekać bo nie miałem czym się poruszać a ponad pół roku to było za dużo :diabelski_usmiech
                              Pozdrawiam,

                              Bomber
                              __________________
                              O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
                              + "Lodówka" :-)

                              Komentarz


                              • #90
                                Zamieszczone przez Bomber
                                Niedługo dołączy koleżanka z RS-em z praktycznie wszystkimi dodatkami jakie można było domówić (błekit , kombi na skórach i 18") :lol: Szkoda,że jak ja zamawiałem swoją to jeszcze RS nie było bo spokojnie zmieściłbym się w kwocie wypasioonego RS. ale nie mogłem czekać bo nie miałem czym się poruszać a ponad pół roku to było za dużo :diabelski_usmiech
                                witaj w klubie kolego:P też nie mogłem czekać i jako jeden z pierwszych zamówiłęm w ogóle O3 Combi. Dodatków też kilka mam (ponad 30 000 zł w dodatkach) :P
                                O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                                Błękit RACE
                                Beżowa Alcantara
                                Columbus
                                Webasto

                                Komentarz


                                • #91
                                  Wreeeeeeeeeeeeszcie samochód przyjechał jest już u dealera Foteczki zaraz wrzucam
                                  Co do foteli w pakiecie Dynamic - miazga kupujcie je w ciemno mega wygodne i super trzymające.
                                  Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Super!! Podrzuć koniecznie zdjęcia środka - głównie foteli
                                    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                    VW Jetta 1.2 TSI

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Kurde z tymi zdjęciami foteli to były zafoliowane ale coś tam widać
                                      Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        koniecznie zdejmij folie ;]
                                        Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                        VW Jetta 1.2 TSI

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Więcej fotek wrzucę jak odbiorę, zawoskuję, dopieszczę itd
                                          Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Panowie mam pytanie czy da się teraz zamówić auto z datą produkcji 2014..Mi się akurat nie śpieszy, a wiadomo w Polsce jak to na wschodzie :-) liczy się data produkcji nie rejestracji

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Zamieszczone przez W44
                                              Panowie mam pytanie czy da się teraz zamówić auto z datą produkcji 2014..Mi się akurat nie śpieszy, a wiadomo w Polsce jak to na wschodzie :-) liczy się data produkcji nie rejestracji
                                              idź do sklepu złóż zamówienie z terminem realizacji na styczeń luty i będziesz miał 2014 to wszystko
                                              Octavia III 1.4 TSI AMBITION, KOLOR DZIADKOOOWYYY BEŻOOOWY

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Ok dzięki . Na razie jestem na etapie szukania najlepszej cenowo oferty w kraju..to pierwsze moje nowe auto stąd laickie pytanie.

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Witam raz jeszcze. Dziś dzwoniłem do dilera. Okazało się, że auto będzie * w produkcji dopiero na 44 tydzień i to nic pewnego. No * jak to jest możliwe, że jeszcze nie wjechało na taśmę skoro wszystko było dograne * 26 lipca zaliczka wpłacona, wysłane zamówienie... * mnie to. Czy w związku z tym, mogę zażądać jakąś zniżkę bądź żeby na ten okres daliby mi demo car... Przy podpisywaniu umowy powiedzieli *, że 2 miesiące a teraz już robi połowa listopada. To albo * mnie ktoś w * robi albo nie wiem co jest grane. Chciałem skodę ale chyba pójdę i wezmę coś od konkurencji co stoi w salonach bo mnie to *

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez MichalSZN
                                                    Witam raz jeszcze. Dziś dzwoniłem do dilera. Okazało się, że auto będzie * w produkcji dopiero na 44 tydzień i to nic pewnego. No * jak to jest możliwe, że jeszcze nie wjechało na taśmę skoro wszystko było dograne * 26 lipca zaliczka wpłacona, wysłane zamówienie... * mnie to. Czy w związku z tym, mogę zażądać jakąś zniżkę bądź żeby na ten okres daliby mi demo car... Przy podpisywaniu umowy powiedzieli *, że 2 miesiące a teraz już robi połowa listopada. To albo * mnie ktoś w * robi albo nie wiem co jest grane. Chciałem skodę ale chyba pójdę i wezmę coś od konkurencji co stoi w salonach bo mnie to *
                                                    Kolego a jaką wersje zamówiłeś ? Bo ja 05.08 zamówiłem i już czeka na odbiór u dealera.
                                                    Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X