Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • U mnie od ręki przez Superauto akurat mieli takie jak mi odpowiadało więc czekałem całe 7 dni

    Komentarz


    • Zamieszczone przez cobra2002
      18 maja samochód dotarł do centrali w Poznaniu....i do dzisiaj nie przyjechal do dealera. Cały czas czeka na transport.....

      Dealer tłumaczy się ze duża liczba przyjechała do Polski i centrala się nie wyrabia....

      Czy ktoś ma potwierdzone info na ten temat ??????
      Ja dostałem ok. 2 tyg. temu VIN i info, że auto wyjechało z fabryki. Ale do dzisiaj nikt nie wie, gdzie jest.
      SUPERB

      Komentarz


      • No i dostałem info że moja O3 się dzisiaj produkuje

        Komentarz


        • Dlaczego ?

          Dlatego :wink:

          "Szanowny Panie!

          W związku z dużym zainteresowaniem klientów octavią combi czas oczekiwania na samochody obecnie bardzo się wydłużył. Dotyczy to nie tylko tego zamówienia ale również wielu innych klientów. Dealer może spróbować określić czy jakaś zmiana w wyposażeniu zmieniłaby czas oczekiwania na samochód.

          Z wyrazami szacunku,
          Zespół ©koda INFO"

          Komentarz


          • A moj RS wyprodukował się w tym tygodniu. Teraz to juz tylko transport i w drogę.
            Zamówiona O3 RS DSG 12.11.2013
            Odebrana 18.06.2014


            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80838

            Komentarz


            • Zamieszczone przez VRSmaniak
              A moj RS wyprodukował się w tym tygodniu. Teraz to juz tylko transport i w drogę.
              A mój RS zamówiony 20.11.2013 ma termin produkcji na 27 tydzień;( i do tego jeszcze nie potwierdzony. A miałem go mieć wg umowy do końca marca 2014

              Komentarz


              • Zamieszczone przez VRSmaniak
                A moj RS wyprodukował się w tym tygodniu. Teraz to juz tylko transport i w drogę.
                wiesz jaka jezt kierownica ? Ta nowa splaszczona bo modelowo to już rocznik 2015 ?
                Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                Komentarz


                • Mam i ja
                  Zamówienie - 10.04.2014.
                  Odbiór - 29.05.2014.
                  Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                  Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                  Moja szara myszka - Octavia 3
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                  Komentarz


                  • No niby modelowo 2015 i wszyscy mnie zapewniają że bedzie nowa kierownica, ale tak naprawdę dowiem sie jak zobaczę na żywo. No i niedlugo potem wszyscy w showroomie.
                    Zamówiona O3 RS DSG 12.11.2013
                    Odebrana 18.06.2014


                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80838

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez VRSmaniak
                      No niby modelowo 2015 i wszyscy mnie zapewniają że bedzie nowa kierownica, ale tak naprawdę dowiem sie jak zobaczę na żywo. No i niedlugo potem wszyscy w showroomie.
                      Z tą kierownicą to IMHO przegięcie. Widziałem na żywo w golfie i nie chcę takiej !!!
                      Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                      Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                      Moja szara myszka - Octavia 3
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                      Komentarz


                      • Ja też zamawiając ucieszyłem się, że w Skodzie jest jescze normalna kiera.
                        A teraz okazuje się, że tego paralityka będę miał.

                        /
                        Czy ktoś w opstatnim czasie zamawiał combi i szybko wyprodukowali ?

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Amix
                          Zamieszczone przez VRSmaniak
                          No niby modelowo 2015 i wszyscy mnie zapewniają że bedzie nowa kierownica, ale tak naprawdę dowiem sie jak zobaczę na żywo. No i niedlugo potem wszyscy w showroomie.
                          Z tą kierownicą to IMHO przegięcie. Widziałem na żywo w golfie i nie chcę takiej !!!
                          Ja bym się cieszył, na MY2016 będzie trójkątna
                          JEST >>> O2FL by Lockin

                          BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                          BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                          BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                          BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Amix
                            Zamieszczone przez VRSmaniak
                            No niby modelowo 2015 i wszyscy mnie zapewniają że bedzie nowa kierownica, ale tak naprawdę dowiem sie jak zobaczę na żywo. No i niedlugo potem wszyscy w showroomie.
                            Z tą kierownicą to IMHO przegięcie. Widziałem na żywo w golfie i nie chcę takiej !!!
                            A mi się tam podoba, zresztą to samo masz w audi s3 rs*.
                            Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez ryjeks
                              Czy ktoś w opstatnim czasie zamawiał combi i szybko wyprodukowali ?
                              Szybko to pojęcie względne, ale owszem, na tle wstępnie założonych 4ech miesięcy poszło szybko, a dokładnie:

                              04.04.2014 - złożone zamówienie (termin w dokumencie 01.08.14)
                              12-16.05.2014 - tydzień rzeczywistej produkcji
                              21.05.2014 - auto na placu u dealera gotowe do odbioru
                              27.05.2014 - autko pod moim garażem
                              O3 1,8 TSI

                              Komentarz


                              • To byl ekspress
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Maicroft
                                  To byl ekspress
                                  i to jaki

                                  ale chwalą się że odebrali a w showroomie pustki nic nowego
                                  O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                                  Komentarz


                                  • Pisałem wcześniej, że się pochwalę, ale jeszcze parę przesyłek w drodze.
                                    Szlag mnie tylko trafia, że w pakiecie dynamik są nakładki na progi tylko z przodu, a samych tylnych nie mają w sprzedaży. Paranoja jakaś.
                                    Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                                    Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                                    Moja szara myszka - Octavia 3
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Amix
                                      Pisałem wcześniej, że się pochwalę, ale jeszcze parę przesyłek w drodze.
                                      Szlag mnie tylko trafia, że w pakiecie dynamik są nakładki na progi tylko z przodu, a samych tylnych nie mają w sprzedaży. Paranoja jakaś.
                                      A chociaż dają na przód te lepsze czy sam plastik?
                                      Jak masz dzieciaka to nakładki na tył MUST HAVE
                                      Jak wyglądają założone ori nakładki przód/tył możesz zobaczyć u mnie w profilu 8)
                                      JEST >>> O2FL by Lockin

                                      BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                      BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                      BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                      BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                      Komentarz


                                      • Mam takie
                                        Error 404
                                        Na allegro muszę dokupić na tył. Są tylko komplety, ale o połowę tańsze i na jedno wyjdzie.
                                        Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                                        Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                                        Moja szara myszka - Octavia 3
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                                        Komentarz


                                        • A tak na marginesie - gdyby ktos zastanawial sie dlaczego czeka sie tak dlugo na Skode

                                          Światowa sprzedaż Skody wzrosła w kwietniu o 15,5% do poziomu 89 600 samochodów. To rekordowy kwiecień w historii marki. W Europie wzrost Skody wyniósł 20,7%, w Chinach 7,6%, a w Rosji 3%
                                          Nowa Skoda Octavia okazała się wielkim hitem, odnotowując wzrost sprzedaży o około jedną trzecią. Dostawy tego modelu w Europie Zachodniej zwiększyły się o blisko 60%


                                          a to link do calości Skoda zadowolona z kwietniowej sprzedaży
                                          Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

                                          Komentarz


                                          • Witajcie.
                                            Dostałem info (po moich mailach z pretensjami do Centrali Skody) że produkcja mojej skodinki zaplanowana jest na 25 tydzień.
                                            Czyli potem jeszcze z 2 tygodnie i powinienem w okolicach pierwszego tygodnia lipca przesiąść się do pierwszego "mojego" autka z automatem :-)

                                            W ramach rekompensaty za długi czas oczekiwania (a tak naprawdę za jakość obsługi, kompletny brak wiarygodnej informacji w właściwie dezinformację) wywalczyłem haczek holowniczek :-)

                                            Ale jak to mówili jakieś 2000 lat temu: nie uwierzę dopóki nie zobaczę…

                                            Mirzaw
                                            Jeżdżę:
                                            Octavia III, elegance, 1.4 TSI, DSG, kombi, Biel candy, amazing, KESSY, DAB, CANTON, SUNSET, Skóra naturalna + tkanina, Aktywny tempomat, Lane Asist, Driver set up, elektryczna klapa bagażnika, sportowe zawieszenie + XDS, elektryczny fotel kierowcy, podgrzewane fotele przód, gniazdo 230V i inne...

                                            Komentarz


                                            • mirzaw, a ile hak kosztuje w konfiguratorze? W sensie ile na tym zarobiłeś
                                              رافال
                                              Spoty
                                              Cause freedom is a lonely road
                                              My O2FL

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez rafiki
                                                mirzaw, a ile hak kosztuje w konfiguratorze? W sensie ile na tym zarobiłeś
                                                2000zł z tego co widziałem kosztuje

                                                Komentarz


                                                • Zaproponowałem w ramach zadośćuczynienia 2 moje pragnienia:
                                                  felgi alu 18" czarne
                                                  lub
                                                  hak holowniczy z adapterem

                                                  Ceny podobne (felgi za jakieś 2500, hak 2200).
                                                  Moje propozycje spotkały się ze zrozumieniem, po namyśle wybrałem hak - wymaga wpisania do dowodu rejestracyjnego - a wiecie jako to jest: felgi zawsze można wymienić, kupić i koniec a z rejestracją, montażem haka to pewnie się by mi nie chciało już po odbiorze samochodziku.

                                                  Ale jestem zadowolony z podejścia przedstawicieli Skody (wreszcie)
                                                  Jeżdżę:
                                                  Octavia III, elegance, 1.4 TSI, DSG, kombi, Biel candy, amazing, KESSY, DAB, CANTON, SUNSET, Skóra naturalna + tkanina, Aktywny tempomat, Lane Asist, Driver set up, elektryczna klapa bagażnika, sportowe zawieszenie + XDS, elektryczny fotel kierowcy, podgrzewane fotele przód, gniazdo 230V i inne...

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez mirzaw
                                                    ... po namyśle wybrałem hak - wymaga wpisania do dowodu rejestracyjnego - a wiecie jako to jest: felgi zawsze można wymienić, kupić i koniec a z rejestracją, montażem haka to pewnie się by mi nie chciało już po odbiorze samochodziku.

                                                    Ale jestem zadowolony z podejścia przedstawicieli Skody (wreszcie)
                                                    To sprawdź jaką wagę będziesz miał w dowodzie, bo jak dostaniesz, że waga pojazdu zespolonego przekroczy 3500 to będziesz jeździł z VIATOOL-em jak podłączysz przyczepę....
                                                    Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X