Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witam,

    W jednym ASO zamowilem i nawet wplacilem zaliczke, bo mowili, ze na 98% listopad/grudzien samochod bedzie do odbioru. Pozniej okazalo sie, ze koniec lutego.
    Znalazlem na szczescie ASO, w którym gość obiecał 48 tydzien produkcja czyli ok 23 listopad. Zobaczymy, zamawiane ok 19 pazdziernika

    Komentarz


    • Zamieszczone przez krzyzakp
      ruwado, albo dorobic dojazd do choinki pod domem Ale polecam! Sam odbieræłem 23.12 autko i jest radocha
      Na szczęscie mam pod domem choinkę dużą także zaparkuję pod nią 24.12 :P Tylko żeby był ten samochód bo juz doczekać się nie mogę czekanie to przekleństwo :diabelski_usmiech

      [ Dodano: Wto 27 Paź, 15 12:40 ]
      Choinka już jest dosyć spora także samochód mam gdzie zaparkować na 24.12.2015

      Komentarz


      • Zamieszczone przez ShRon
        @biall: ponoć jak zamówienie jest już złożone wcześniej, a tylko modyfikowane, to czas realizacji jest krótszy. Przy zakupie zaznaczyłem, że zależy mi na czasie, więc dealer zmodyfikował już złożone zamówienie z terminem na drugą połową grudnia. Zamówiłem 2 października,i dzisiaj otrzymałem termin produkcji (mam nadzieję, że realny) - 48 tydzień - 22-28 listopad.
        To tylko Twoje przypuszczenia i nijak się nie mają do realiów. Na temat realizacji zamówień można napisać nie jedną pracę magisterską.
        Pewni mogą byc tylko Ci co mają potwierdzony termin produkcji (około 2 tygodnie przed tym terminem) Reszta to "wróżenie z fusów" przez sprzedającego i w zasadzie wszystkich innych...
        Wystarczy poczytać moje wcześniejsze posty dotyczące oczekiwań na RS-y. Tam dużo zostało już napisane na temat od zamówienia do produkcji.
        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

        Komentarz


        • Mój Samochód się wczoraj podobno wyprodukował, teraz transport z Czech do Poznania a potem do salonu, ciekawe ile jeszcze będę czekał ;/, pewnie mała szansa na odbiór pod koniec następnego tygodnia...

          Komentarz


          • Jeżeli się wyprodukował to już jesteś po etapie "zrzucania na drzewo" i przerzucania produkcji o kolejny tydzień, miesiąc itp. Także ja na Twoim miejscu byłbym już nieco spokojniejszy. Składałeś zamówienie dzień po mnie a masz już wyprodukowany.
            Ja jestem ciekaw czy mój 46 tydzień produkcji zostanie dotrzymany. To są dopiero emocje... raczej negatywne...

            Komentarz


            • Grechulek, za 2 tygodnie będziesz już się nim cieszył. W ciągu jednego tygodnia to raczej mało realne myślę - za tydzień to pewnie będzie dopiero w Poznaniu.
              Magiczny Liftback O3 4x4

              Komentarz


              • Moja była wyprodukowana we wtorek, w piątek w Poznaniu i następnie poniedziałek juz u dealera. Razem 6 dni od produkcji.

                Komentarz


                • Marektbg widzisz :lol: , może i ja będe miał takie szczęście i jeszcze zdąże w piątek zarejestrować

                  Komentarz


                  • 3mam za Ciebie kciuki

                    Komentarz


                    • @Grechulek
                      Jakie wieści "z frontu"?

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez biall
                        Jeżeli się wyprodukował to już jesteś po etapie "zrzucania na drzewo" i przerzucania produkcji o kolejny tydzień, miesiąc itp. Także ja na Twoim miejscu byłbym już nieco spokojniejszy. Składałeś zamówienie dzień po mnie a masz już wyprodukowany.
                        Ja jestem ciekaw czy mój 46 tydzień produkcji zostanie dotrzymany. To są dopiero emocje... raczej negatywne...
                        Teraz już pewnie pozytywne.
                        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                        Komentarz


                        • Odetchnę jak odbiorę
                          Póki co trochę zeszło ze mnie powietrze ale napięcie jest nadal. Oby wszystko było ok z konfiguracją itp.

                          P.s.
                          Ważne, że samochód jest wyprodukowany.

                          Komentarz


                          • Biall fura odebrana, jest wątek w showroom , odebrałem 6 listopada ale dziś dopiero wytrzeźwiałem więc odpisuje :P:P a kiedy Twój odbiór??

                            Komentarz


                            • Pięknie! 6-7 dni roboczych od daty produkcji, szybko.
                              Ja mam nadzieję w optymistycznej wersji odbiorę pod koniec przyszłego tygodnia lub w kolejnym. Jestem zdany całkowicie na to jak szybko dealer odbierze auto ze Swarzędza i jak szybko będzie miał papiery.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez biall
                                Pięknie! 6-7 dni roboczych od daty produkcji
                                W przypadku transportu kolejowego jest to nie do wykonania. 10 dni to realny termin.
                                Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez kecaj
                                  W przypadku transportu kolejowego jest to nie do wykonania. 10 dni to realny termin.
                                  Buuu :cry:
                                  Cóż, co to są 3-4 dni do wieczności lub do całkowitego czasu oczekiwania od zamówienia, który wyniesie około 110 dni.

                                  Komentarz


                                  • biall, w końcu się doczekasz. Wiem że każdy 1 dzień to wieczność
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • To nawet nie o to chodzi. Jeżeli wszystko wiadomo konkretnie i jest dobry przepływ informacji to wiadomo czego się spodziewać i można czekać. Jednak kiedy terminy nie zostają dotrzymane, są wyimaginowane lub jest brak kontaktu i cisza to wtedy jest słabo i można się "zdenerwować" (delikatnie mówiąc)...

                                      Teraz mniej więcej wiem co kiedy nastąpi i to jest dobra informacja. Wiadomo, że chciałbym już ale jeżeli wiem, że nic nie jest przeciągane i nie mam do czynienia z "dziadostwem" lub czyimś zaniechaniem to też to inaczej wygląda. Tak jak napisałem wcześniej - mam nadzieję, że z samochodem i konfiguracją będzie wszystko ok. Teoretycznie do około 9 dni kalendarzowych wszystko powinno być jasne.

                                      Komentarz


                                      • Hmmm czytam wasze posty i zaczynam się bać. Zamówiłem w poniedziałek 2 listopada produkcja ma być 50 tydzień. Hmmm mam wielką nadzieję że do 19 dotrze do dealera bo jak nie to rabat idzie w....
                                        Była - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=bart_wawa
                                        Jest - http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/2476776-octavia-iii-1-4-tsi-style-by-b_a_r_t

                                        Komentarz


                                        • Spokojnie, każdy przypadek jest inny. A raczej wszystko zależy od danej konfiguracji i od samej Skody oraz szczęścia W sumie masz bardzo szybki termin produkcji, tylko 5 tygodni. Jak dla mnie jeżeli tak będzie to będzie super czas. Czy do 19.12 dotrze do dealera? Jest "wąsko".

                                          Z moich, krótkich doświadczeń wynika, że są rzeczy, które mogą choć oczywiście nie muszą wpłynąć na czas realizacji:
                                          - dealer
                                          - kombi czy liftback
                                          - silnik
                                          - DSG
                                          - 4x4
                                          - oraz każdy inny element wyposażenia, z którym mogą mieć problem

                                          Życzę byś odebrał w takim czasie jak chcesz.

                                          Komentarz


                                          • Hmm w sumie mam nadzieje, że nie będzie to zbyt skomplikowane auto. Poza amaizing dla wersji style, kolor biały nadwozie kombi ma mieć jeszcze grzane fotele przód i tył, grzane spryskiwacze, skóra na tylnych częściach foteli, oświetlenie na nogi, ISO-fix na przednim fotelu, składane przednie oparcie, gniazdo 220, sunset i dojazdówka.

                                            Poza tym jak twierdzi mój dealer auto było już zamówione a on dokonał jedynie korekty zamówienia wiec może się uda.

                                            Zakładam, że nie ma opcji sprawdzania online na jakim etapie jest zamówione auto? Tylko kontakt z dealerem?
                                            Była - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=bart_wawa
                                            Jest - http://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-ogólne/nasze-auta-showroom/2476776-octavia-iii-1-4-tsi-style-by-b_a_r_t

                                            Komentarz


                                            • biall, dzwoń gdzie trzeba....
                                              Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                              Komentarz


                                              • Czekam na informację co i jak od dealera. Faktem jest, że samochód jest w Swarzędzu co już jest dobrą informacją, kolejną po informacji o wyprodukowaniu

                                                [ Dodano: Nie 22 Lis, 15 11:57 ]
                                                U mnie odbiór od dealera jutro popołudniu
                                                Jeżeli odbiorę to oznacza, że czekałem:

                                                115 dni
                                                ... lub inaczej 16 tygodni oraz 3 dni
                                                ... lub inaczej ok. 3 miesiące

                                                W tym:

                                                80 dni pracujących (640 godz.)
                                                35 dni wolnych od pracy :
                                                17 sobót,
                                                17 niedziel,
                                                1 świąt wolnych od pracy wypadających od pn. do pt.

                                                :-D

                                                [ Dodano: Pon 23 Lis, 15 22:25 ]
                                                Samochód odebrany. Jest efekt wow i banan na twarzy

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez biall

                                                  [ Dodano: Pon 23 Lis, 15 22:25 ]
                                                  Samochód odebrany. Jest efekt wow i banan na twarzy
                                                  No to śmigaj, tylko z umiarem....
                                                  Gratulacje
                                                  Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez kecaj
                                                    No to śmigaj, tylko z umiarem....
                                                    Gratulacje
                                                    Ja jestem spokojnym ojcem i mężem no może czasem delikatnie sprawdzę samochód
                                                    Wielkie dzięki za pomoc 8)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X