Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mw-geo
    odpowiedział(a)
    Enriquez, jeszcze leasing urwie 3 dni, mam nadzieje, ze to jakos pojdzie. BTW robie Ci A1 pod domem pewnie ELW

    Zostaw komentarz:


  • Enriquez
    odpowiedział(a)
    mw-geo, nie ma opcji maj friend...
    moja padaczka wyprodukowana 20 lutego a odebrałem w ekspresowym tempie 6 marca. Co prawda 3 dni trwał jakiś ping-pong z bankiem, ale tyle to trwało.

    Zostaw komentarz:


  • mw-geo
    odpowiedział(a)
    polrob, strasznie dlugo, ja liczylem na 7-10 dni :roll:

    Zostaw komentarz:


  • Enriquez
    odpowiedział(a)
    5 tysi minus 10% od 5 tysi, czyli 4500.

    Zostaw komentarz:


  • B_A_R_T
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Maicroft
    B_A_R_T, A warto brac auto z 50tyg. produkcji, chyba ze w zwiazku z tym ze przyjedzie po nowym roku, bedzie dodatkowy rabat od producenta na woz z poprzedniego rocznika :diabelski_usmiech
    Takie zamówienie aby skorzystać z kuponu dla stałych klientów. Mój dealer twierdzi że do 19 grudnia będzie miał to na salonie. Nie wiem na ile to realne ale czytając ten wątek cuda się zdarzają A swoją drogą ciekawe jaki będzie rabat na auta z 2015 roku w styczniu.

    Zostaw komentarz:


  • polrob
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mw-geo
    Zamowione 21 pazdziernika, wyprodukowane 20 listopada - jak myslicie długo bedzie szlo ?
    Będzie do odbioru koło 4-7 grudnia. Od produkcji trzeba doliczyć 14-20 dni do odbioru

    Zostaw komentarz:


  • mw-geo
    odpowiedział(a)
    Zamowione 21 pazdziernika, wyprodukowane 20 listopada - jak myslicie długo bedzie szlo ?

    Zostaw komentarz:


  • Maicroft
    odpowiedział(a)
    B_A_R_T, A warto brac auto z 50tyg. produkcji, chyba ze w zwiazku z tym ze przyjedzie po nowym roku, bedzie dodatkowy rabat od producenta na woz z poprzedniego rocznika :diabelski_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • K-Master
    odpowiedział(a)
    Heh, nie powiem, żebyście mnie pocieszyli tymi opóźnieniami. Mój dealer twierdził, że na co jak na co, ale na Octavie nie ma żadnych problemów z terminami produkcji :lol: . To już moje trzecie podejście do zamówienia samochodu z grupy VAG i dostałem termin na odbiór na koniec lutego 2016. Jeżeli znowu się opóźni, to po 10 miesiącach chyba dam sobie siana i pójdę do konkurencji...

    Zostaw komentarz:


  • B_A_R_T
    odpowiedział(a)
    Gratulacje. Ja nadal czekam i czekam i mam wielka nadzieję, że ten 50 tydzień produkcji jest realny.

    Zostaw komentarz:


  • biall
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez kecaj
    No to śmigaj, tylko z umiarem....
    Gratulacje
    Ja jestem spokojnym ojcem i mężem no może czasem delikatnie sprawdzę samochód
    Wielkie dzięki za pomoc 8)

    Zostaw komentarz:


  • kecaj
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez biall

    [ Dodano: Pon 23 Lis, 15 22:25 ]
    Samochód odebrany. Jest efekt wow i banan na twarzy
    No to śmigaj, tylko z umiarem....
    Gratulacje

    Zostaw komentarz:


  • biall
    odpowiedział(a)
    Czekam na informację co i jak od dealera. Faktem jest, że samochód jest w Swarzędzu co już jest dobrą informacją, kolejną po informacji o wyprodukowaniu

    [ Dodano: Nie 22 Lis, 15 11:57 ]
    U mnie odbiór od dealera jutro popołudniu
    Jeżeli odbiorę to oznacza, że czekałem:

    115 dni
    ... lub inaczej 16 tygodni oraz 3 dni
    ... lub inaczej ok. 3 miesiące

    W tym:

    80 dni pracujących (640 godz.)
    35 dni wolnych od pracy :
    17 sobót,
    17 niedziel,
    1 świąt wolnych od pracy wypadających od pn. do pt.

    :-D

    [ Dodano: Pon 23 Lis, 15 22:25 ]
    Samochód odebrany. Jest efekt wow i banan na twarzy

    Zostaw komentarz:


  • kecaj
    odpowiedział(a)
    biall, dzwoń gdzie trzeba....

    Zostaw komentarz:


  • B_A_R_T
    odpowiedział(a)
    Hmm w sumie mam nadzieje, że nie będzie to zbyt skomplikowane auto. Poza amaizing dla wersji style, kolor biały nadwozie kombi ma mieć jeszcze grzane fotele przód i tył, grzane spryskiwacze, skóra na tylnych częściach foteli, oświetlenie na nogi, ISO-fix na przednim fotelu, składane przednie oparcie, gniazdo 220, sunset i dojazdówka.

    Poza tym jak twierdzi mój dealer auto było już zamówione a on dokonał jedynie korekty zamówienia wiec może się uda.

    Zakładam, że nie ma opcji sprawdzania online na jakim etapie jest zamówione auto? Tylko kontakt z dealerem?

    Zostaw komentarz:


  • biall
    odpowiedział(a)
    Spokojnie, każdy przypadek jest inny. A raczej wszystko zależy od danej konfiguracji i od samej Skody oraz szczęścia W sumie masz bardzo szybki termin produkcji, tylko 5 tygodni. Jak dla mnie jeżeli tak będzie to będzie super czas. Czy do 19.12 dotrze do dealera? Jest "wąsko".

    Z moich, krótkich doświadczeń wynika, że są rzeczy, które mogą choć oczywiście nie muszą wpłynąć na czas realizacji:
    - dealer
    - kombi czy liftback
    - silnik
    - DSG
    - 4x4
    - oraz każdy inny element wyposażenia, z którym mogą mieć problem

    Życzę byś odebrał w takim czasie jak chcesz.

    Zostaw komentarz:


  • B_A_R_T
    odpowiedział(a)
    Hmmm czytam wasze posty i zaczynam się bać. Zamówiłem w poniedziałek 2 listopada produkcja ma być 50 tydzień. Hmmm mam wielką nadzieję że do 19 dotrze do dealera bo jak nie to rabat idzie w....

    Zostaw komentarz:


  • biall
    odpowiedział(a)
    To nawet nie o to chodzi. Jeżeli wszystko wiadomo konkretnie i jest dobry przepływ informacji to wiadomo czego się spodziewać i można czekać. Jednak kiedy terminy nie zostają dotrzymane, są wyimaginowane lub jest brak kontaktu i cisza to wtedy jest słabo i można się "zdenerwować" (delikatnie mówiąc)...

    Teraz mniej więcej wiem co kiedy nastąpi i to jest dobra informacja. Wiadomo, że chciałbym już ale jeżeli wiem, że nic nie jest przeciągane i nie mam do czynienia z "dziadostwem" lub czyimś zaniechaniem to też to inaczej wygląda. Tak jak napisałem wcześniej - mam nadzieję, że z samochodem i konfiguracją będzie wszystko ok. Teoretycznie do około 9 dni kalendarzowych wszystko powinno być jasne.

    Zostaw komentarz:


  • ruwado
    odpowiedział(a)
    biall, w końcu się doczekasz. Wiem że każdy 1 dzień to wieczność

    Zostaw komentarz:


  • biall
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez kecaj
    W przypadku transportu kolejowego jest to nie do wykonania. 10 dni to realny termin.
    Buuu :cry:
    Cóż, co to są 3-4 dni do wieczności lub do całkowitego czasu oczekiwania od zamówienia, który wyniesie około 110 dni.

    Zostaw komentarz:


  • kecaj
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez biall
    Pięknie! 6-7 dni roboczych od daty produkcji
    W przypadku transportu kolejowego jest to nie do wykonania. 10 dni to realny termin.

    Zostaw komentarz:


  • biall
    odpowiedział(a)
    Pięknie! 6-7 dni roboczych od daty produkcji, szybko.
    Ja mam nadzieję w optymistycznej wersji odbiorę pod koniec przyszłego tygodnia lub w kolejnym. Jestem zdany całkowicie na to jak szybko dealer odbierze auto ze Swarzędza i jak szybko będzie miał papiery.

    Zostaw komentarz:


  • Grechulek
    odpowiedział(a)
    Biall fura odebrana, jest wątek w showroom , odebrałem 6 listopada ale dziś dopiero wytrzeźwiałem więc odpisuje :P:P a kiedy Twój odbiór??

    Zostaw komentarz:


  • biall
    odpowiedział(a)
    Odetchnę jak odbiorę
    Póki co trochę zeszło ze mnie powietrze ale napięcie jest nadal. Oby wszystko było ok z konfiguracją itp.

    P.s.
    Ważne, że samochód jest wyprodukowany.

    Zostaw komentarz:


  • kecaj
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez biall
    Jeżeli się wyprodukował to już jesteś po etapie "zrzucania na drzewo" i przerzucania produkcji o kolejny tydzień, miesiąc itp. Także ja na Twoim miejscu byłbym już nieco spokojniejszy. Składałeś zamówienie dzień po mnie a masz już wyprodukowany.
    Ja jestem ciekaw czy mój 46 tydzień produkcji zostanie dotrzymany. To są dopiero emocje... raczej negatywne...
    Teraz już pewnie pozytywne.

    Zostaw komentarz:

POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X