Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rabaty

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez MadDriver
    OK, faktycznie tutaj sa jaja z tym liczeniem rabatu
    14.5% lacznie z rabatem importera. Wiec realnie mniej by to bylo.
    ano widzisz..
    dlatego realne są na poziomie 9-11%
    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
    GVI 1.4TSI
    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

    Komentarz


    • MadDriver,
      czy jak kupowałeś auto, to były już te rabaty co są teraz (wyprzedażowe)?
      czy te 9% dostałeś dodatkowo (czyli od ceny po rabacie) czy od ceny wyjściowej katalogowej?
      dzięki

      Komentarz


      • W padzierniku na nowa OIII dostalem rabat cos ponad 11%. Pozniej (koniec grudnia) dostalem 14.5% na SII. W obu przypadkach chodzilo o auta do wyprodukowania w 2014. Jesli chodzi o wyprzedaze rocznika, to nie wiem jak jest w Skodzie. W VW mozna bylo dostac miedzy 12-15% (a nawet i wiecej) -- ale to dla aut "z placu" z 2013.
        Mój Brzydal :-)

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Gosi@czek
          na pewno Skoda udziela rabatu: policjantom, prawnikom (radcowie, adwokaci, notariusze itd.), lekarzom
          Czyli bym się łapał A mniej wiecej w jakiej wysokości na octavię?

          Zamieszczone przez MadDriver
          W VW wciaz pewne grupy zawodowe maja fory. Ja nie kwalifikowalem sie do zadnej tam u nich wymienionych. Dostalem oferte na auto z grudnia 2013 z rabatem 13%, a na auto "z przyszlosci", 9%. Wiecej nie walczylem, bo placilem gotowka, do tego byla homologacja N1 -> odpis 23% VAT + 19% jednorazowy odpis amortyzacyjny od kwoty netto -> zaplacilem 40% mniej od ceny katalogowej samochodu.
          Też myślę o zakupie na firmę. Tylko po pierwsze nie jestem Vatowcem wiec nie odlicze 23%. Mógłbym kupować na firmę żony(na razie jeszcze nie ale do czasu zakupu już ją pewenie będe mógl tak tytułować) i odliczyć Vat ale w wyskokości 50% zgodnie z nowymi przepisami. Po drugie najpierw trzeba jednak te pieniądze mieć i wydać dopiero potem odliczać.(Chyba, że sie Vat co 3 miesiace rozlicza i sie dużo zarobiło w ostatnim kwartale to można zamiast do US zanieść do salonu) dlatego na 100% będzie to leasing

          Tak czy siak musze pochodzić, podzwonić pojeździć bo przecież nie tylko Skody w Polsce sprzedają(Choć to na razie faworyt wyścigu) Na razie robię wstępne przymiarki żeby ogólnie wiedzieć na co sobie mogę pozwolić. Zamówienie samochodu tak koło października zeby albo był na koniec roku albo żeby go można było przesunąć z produkcja zaraz na początek nowego roku. Wszystko będzie zależeć od sytuacji.

          Mógłby ktoś podać namiar na forumowych sprzedawców? Przeglądając wątki trafiłem na takie informacje, że takowi są Na pewno zwrócę się z zapytaniem chociażby po to by mieć porównanie ofert.

          A teraz wracam do pracy bo w końcu jakoś trzeba uskładać na skodzinkę
          Dziękuję za wszystkie informacje i pozdrawiam
          A4 B6 Avant 1,9 TDI AWX

          Komentarz


          • Sidd, tu masz namiar na jednego z nich Danielcio Forum - Octavia Club Polska
            Pzdr
            Pzdr, Fredy
            Silnik w mojej O3 smaruje olej

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Sidd
              na razie jeszcze nie ale do czasu zakupu już ją pewenie będe mógl tak tytułować)
              może sie jeszcze zastanowisz.. :wink:

              Zamieszczone przez Sidd
              Mógłby ktoś podać namiar na forumowych sprzedawców? Przeglądając wątki trafiłem na takie informacje, że takowi są Na pewno zwrócę się z zapytaniem chociażby po to by mieć porównanie ofert.
              jeżeli chcesz auto zamawiać w październiku , listopadzie to w tej chwili nie masz co ludziom zawracać głowy, za pół roku może być wszystko inaczej. wartość rabatu msza mniej więcej określona ~9% i tego się trzymaj bez rabatu stałego producenta, przynajmniej na superba , na octavie pewnie też.
              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
              GVI 1.4TSI
              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

              Komentarz


              • Zamieszczone przez leszekmw
                Zamieszczone przez Sidd
                na razie jeszcze nie ale do czasu zakupu już ją pewenie będe mógl tak tytułować)
                może sie jeszcze zastanowisz.. :wink:
                chyba już podjął decyzję więc nie warto się zastawiać
                ja z racji wykonywanego zawodu mogę polecić "intercyzę"
                Zamówiona (12.12.2013)
                Zakończona produkcja (24.02.2014)
                Odebrana (14.03.2014)
                OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                Moja długo wyczekiwana perła

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Gosi@czek
                  ja z racji wykonywanego zawodu mogę polecić "intercyzę"
                  Czemuz to? :wink:
                  Mój Brzydal :-)

                  Komentarz


                  • Prawdopodobnie Pani ma dużo klientów po przejściach małżeńskich i są kłopoty z podziałem majątku... ale tylko zgaduje 8)

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez rol-on
                      Prawdopodobnie Pani ma dużo klientów po przejściach małżeńskich i są kłopoty z podziałem majątku... ale tylko zgaduje 8)
                      ogólnie na co dzień nie zajmuję się sprawami rodzinnymi, ale jak już się zajmuję to same perełki ;p
                      dlatego każdemu doradzam "intercyzę", żeby potem nie było nie smaczków...
                      Zamówiona (12.12.2013)
                      Zakończona produkcja (24.02.2014)
                      Odebrana (14.03.2014)
                      OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                      Moja długo wyczekiwana perła

                      Komentarz


                      • Mam polecam

                        Komentarz


                        • OK, odchodzimy od tematu Ale... jak intercyza jest podpisana to po co w ogole wchodzic w taki uklad jesli z gory dajemy sobie awaryjne wyjscie?
                          Mój Brzydal :-)

                          Komentarz


                          • Nikt nie napisał, że intercyza jest romantyczna ;-)
                            OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                            SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Fredy.PW
                              Sidd, tu masz namiar na jednego z nich Danielcio Forum - Octavia Club Polska
                              Pzdr

                              Polecam zakup w innej firmie, lepiej zapłacic troche wiecej a nie miec problemów i wysłuchiwać bajeczek panów z INTER AUTO!
                              OII 1,4 TSI Elegance

                              KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                              Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                              Komentarz


                              • A mnie bardzo nie podoba sie Twoje zachowanie. Wywaliles capslockiem wielowersowy apel/protest, do tego w kazdym mozliwym temacie w tej chwili wrzucasz swoje trzy grosze.

                                Twoja sprawa nie została skonczona - po ukonczeniu, prosze smaruj do woli, wrecz warto by bylo, abys Ty oraz druga strona sie wypowiedziala.

                                Z drugiej strony, kazdemu zdarzaja sie wpadki, ale biorac pod uwage ilosc sprzedanych na tym forum aut przez ta firme, wydaje mi sie, ze jest to mocno odosobniony przypadek.

                                Tymczasem to moje pierwsze i ostatnie ostrzezenie w tej sprawie.
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • Jesli rozmiar czcionki tak bardzo przeszkadza to oczywiscie moge zmienic a co do mojego apelu to dziwi mnie fakt blokowania czyjegoś niezadowolenie z tego ze został na kolejne miesiace bez auta i mozliwości odliczenia tylko 50 % VATu czyli jakies 4400 zł i brak VATU z paliwa w plecy.

                                  Temat jest jak najbardziej odpowiedni bo mowa jest tu o rabatach i sprzedazy aut.

                                  Moze zapytaj Pana D. jak potraktowali kolejny raz klienta i co zrobili zeby naprawic swoj bład i jak obsluguja klientow, to ze tutaj kupuja cegiełki i dadza komus 500 zł wiekszy upust nie jest powodem zeby wszyscy musieli ich szanowac i kupowac u nich auta !
                                  OII 1,4 TSI Elegance

                                  KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                  Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                  Komentarz


                                  • OrsonTSI, trochę przesadzasz, kto miał zobaczyć twoją opowieść na forum, ten już zobaczył, nie musisz więcej spamować. Wykup sobie plakaty na A4 jak masz ochotę nagłośnić sprawę :diabelski_usmiech

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez mac_aaron
                                      OrsonTSI, trochę przesadzasz, kto miał zobaczyć twoją opowieść na forum, ten już zobaczył, nie musisz więcej spamować. Wykup sobie plakaty na A4 jak masz ochotę nagłośnić sprawę :diabelski_usmiech
                                      A czy twój film o problemach z radiem bedzie wyswietlany po wiadomościach w TVP1 czy na Polsacie w pay per view???? :evil:
                                      OII 1,4 TSI Elegance

                                      KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                      Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                      Komentarz


                                      • nie nakręcać się dziewczyny :wink:
                                        bo kosz z owocami zaraz się wysypie :twisted:
                                        Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                        => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                        => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                        => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                        "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                        Komentarz


                                        • OrsonTSI, Nie jest moim znajomym, ani nie mam zadnych powiazan z Panem D. wiec sorry, nie mam z kim dyskutowac.

                                          P.S. Tym autem do celow sluzbowych bedzie jezdzic pracownik Twojej firmy w 100% sluzbowo :wink:
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • To jest auto dla zony, dlatego zamowiłem je w tzw. "okienku" zeby nie kombinowac z wypozyczalniami czy ksiazka ewidencji przebiegu i odliczyc cały VAT

                                            Jak odbiore auto to napisze PW i dowiesz o co tak na prawde mi chodzi i jaki jest cel mojego tzw. SPAMu

                                            Dodam tylko ze mam kontakt z kierownictwem kilku działow w SAP, to oni a nie salon pomaga mi w tzw. przyspieszonym trybie produkcji nowego auta i tez sa zbulwersowani zachowaniem pracowników tego salonu i mam nadzieje ze moje i ich działanie ostudzi tych panów i wiele osob po przeczytaniu tego wpisu otworza sie oczy gdzie i z kim rozmawiac o zakupie nowego auta.

                                            Dostalem juz kilka maili od osob ktore tez miały nieprzyjemny kontakt z tymi panami i tez sa tego samego zadnia co ja ze nie wolno im tego odpuscic.

                                            Uwazam ze forum tez powinno byc od tego a nie tylko od peanów na temat pana D. i jego cudownych sprzedazy.
                                            OII 1,4 TSI Elegance

                                            KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                            Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                            Komentarz


                                            • Dlatego zaproponowalem Tobie, ze w odpowiednim momencie wrzucisz co uznasz za sluszne w odpowiednim dziale, tak zeby bylo widoczne i nie zgubilo sie w natloku innych informacji.

                                              Tym samym koniec OT w tym temacie.
                                              Spritmonitor.de

                                              Komentarz


                                              • OK
                                                OII 1,4 TSI Elegance

                                                KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                                Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                                Komentarz


                                                • OrsonTSI, jak zamawiałem auto to myślałem że w salonie SKODY zostanę potraktowany z należytym szacunkiem, w końcu nie codziennie w kraju dotkniętym ciągłym kryzysem kupuje się auto za 130k, jakże się zdziwiłem gdy handlowiec potraktował mnie gorzej niż straganiarka przy zakupie 2 kg ziemniaków. Na auto czekałem 4 miesiące i 18 dni ....

                                                  W międzyczasie handlowiec w ogóle się ze mną nie kontaktował, nawet jak termin na zamówieniu się skończył. Wierz mi że szlag mnie trafiał wielokrotnie ...

                                                  Czyli jak widać ogólnie w SKODZIE klienta "niestety" mają za nic

                                                  Całe szczęście że O3 RS TSI jest świetnym autem
                                                  O3 RS TSI DSG

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X