Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lusterko wsteczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lusterko wsteczne

    Tomaszek247,

    [ Dodano: Wto 05 Kwi, 16 21:50 ]
    DJ MŁODY, pewnie bigosik...

  • #2
    Lusterko wsteczne

    WItam.
    Dzisiaj odebralem swoja pierwsza O3. Mam pytanko czy lusterko z czujnikiem wilgotnosci to wyglada tak samo jak kiedys w fiacie 125p? Mi wstawili takie wlasnie i powiem szczerze ze jestem w lekkim szoku Wczesniej jezdzilem golfem i tam mialem lusterko wsteczne sciemniajace sie i nic za to nie placilem dodatkowo. Moze ktos mi pokazac jak u niego wyglada takie lusterko?

    Komentarz


    • #3
      BAss25, a jaka wersja wyposażenia? W Active jest niedostępne, w Ambition kosztuje 100 zł (ew. pakiet Amazing), standard w Elegance i L&K. Np. tutaj jest czujnik deszczu. Poznasz to po powierzchni styku do szyby czołowej - jest większa i ma kształt +/- kwadratu.
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        Wrzuć zdjęcie swojego lusterka, jestem ciekawy jak to u Ciebie wygląda.

        Komentarz


        • #5
          Mam wersje Ambition plus pakiet Amazing do tego pakiet chrom, bluetooth, podgrzewane fotele, relingi w kolorze srebrnym, trojramienna kierownica. DOstalem tez pelnowymiarowe kolo zapasowe. Czy to prawda ze kazda wersja ma cale kolo tzn nie dojazdowke? Tak mi powiedzial koles w serwisie bo jesli tak jest to dlaczego ja za to dodatkowo 400 zl zaplacilem???
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            BAss25, to jest tylko z czujnikiem deszczu. Automatycznie ściemniające się jest w Amazing dla Elegace. W Ambition takie kosztuje 250 zł.

            [ Dodano: Sob 31 Sty, 15 19:02 ]
            Sprecyzuj czy chodzi Ci o sam czujnik deszczu czy o ściemnianie się lusterka też pytałeś o pierwsze i wszystko jest tak jak być powinno
            رافال
            Spoty
            Cause freedom is a lonely road
            My O2FL

            Komentarz


            • #7
              W takim razie jedno mam wyjasnione Dla mnie to lusterko wyglada dziadowsko i pasuje jak swini siodlo no ale to kwestia gustu A jak jest z tym kolem zapasowym?

              Komentarz


              • #8
                Tutaj masz aktualny cennik. W standardzie jest zestaw naprawczy. Dojazdówka czy pełnowymiarowy zapas kosztuje 400 zł.

                [ Dodano: Sob 31 Sty, 15 19:16 ]
                Wychodzi na to, że koleś w serwisie sam nie wie co oferują
                رافال
                Spoty
                Cause freedom is a lonely road
                My O2FL

                Komentarz


                • #9
                  Ok wszystko jasne )) Nastepna sprawa. Ma ktos moze zdjecie swojego auta z przyciemnionymi fabrycznie szybami? Bo jesli ja mam przyciemnione szyby to chyba mam cos z oczami

                  Komentarz


                  • #10
                    BAss25, przeglądnij showroom, na pewno ktoś wziął sunset
                    رافال
                    Spoty
                    Cause freedom is a lonely road
                    My O2FL

                    Komentarz


                    • #11
                      A gdzie ten showroom?)

                      Komentarz


                      • #12
                        tu
                        Forum - Octavia Club Polska

                        Komentarz


                        • #13
                          Dziekuje kolego. Niestety nie znalazlem tego czego szukam takze ponawiam prosbe o jakies zdjecia waszych "przyciemnionych" szyb. Jeszcze jeden mi numer wywineli bo zalozyli mi felgi Ilias a na secyfikacji mam Minoris Poprostu jaja z tym serwisem DDD

                          Komentarz


                          • #14
                            lusterko z czujnikami ma 2 przyciski, a sunset zobaczysz u mnie w linku
                            O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                            Komentarz


                            • #15
                              Niestety juz sie pogodzilem z tym ze bede mial lusterko z fiata 125p

                              Komentarz


                              • #16
                                BAss25, no ale zamawiałeś samościemniające się? Bo jak rozumiem auto jest z fabryki a nie z placu dilera? Jeśli konfigurowałeś pod siebie to musiałeś mieć cennik przed oczami więc o lusterko pretensje możesz mieć tylko do siebie A co do felg to jedź do serwisu i niech Ci dadzą takie jak miały być
                                رافال
                                Spoty
                                Cause freedom is a lonely road
                                My O2FL

                                Komentarz


                                • #17
                                  No wlasnie bralem z placu Poszedlem koles mi pokazal auto podal mi specyfikacje tego auta i mi sie spodobala to wzialem Pytalem czy mam skladane lusterka powiedzieli z tak. Przyjechalem do domu okazuje sie ze nie mam Mowie im ze przeciez pytalem sie pana czy sa skladane lusterka a pan powiedzial ze tak na pewno a on do mnie ze nie przypomina sobie i ze to co mam w specyfikacji to jest swietosc a w specyfikacji nie mam wiec zonk. Zobaczylem w specyfikacji ze mam lusterko z czujnikiem wilgoci, pomyslalem ze to taki bajer ze pewnie sie tez sciemnia - mylilem sie Pozniej czytam secyfikacje (swietosc wedlug pana z salonu) i widze ze mam felgi MINORIS, patrze na auto mam felgi ILIAS. Rece opadaja takich jaj nie mialem chyba nigdy w zyciu

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    BAss25, co do składania lusterek to tu miał rację - nie ma w specyfikacji to trudno. Ale felgi to już przegięcie. Reklamuj
                                    رافال
                                    Spoty
                                    Cause freedom is a lonely road
                                    My O2FL

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez rafiki
                                      BAss25, to jest tylko z czujnikiem deszczu.
                                      BAss25 ma lusterko z czujnikiem wilgotności powietrza w kabinie do klimy. Nie ma niestety czujnika deszczu.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez BAss25
                                        No wlasnie bralem z placu Poszedlem koles mi pokazal auto podal mi specyfikacje tego auta i mi sie spodobala to wzialem Pytalem czy mam skladane lusterka powiedzieli z tak. Przyjechalem do domu okazuje sie ze nie mam
                                        BAss25 ... bez urazy ale ... lusterka są składane ... ale czy dopytałeś czy automatycznie :?:
                                        Wiem ... czepiam się ale czy jak oglądałeś auto to siedziałeś w środku :?: Nie widziałeś lusterka :?: Jak wchodzisz do warzywniaka to pytasz się sprzedawcy "Czy te jabłka są słodkie?" Nie chce mi się wierzyć że ot tak zobaczyłeś auto i wywaliłeś 60k pln bez jazdy próbnej, czy oględzin innych modeli ...
                                        O3 -> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86469

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Do lusterek sie przyznaje ze moglem byc bardziej precyzyjny. Co do lusterka to jednak bylo inaczej. Oczywiscie siedzialem w tym aucie i oczywiscie bylem na jezdzie probnej. Na jezdzie probnej bylo lusterko takie jak chcialem a w tym co pozniej siedzialem najzwyczajniej w swiecie nie zwrocilem na to uwagi. Wydawalo mi sie to tak oczywiste ze uspilo to moja czujnosc. Nastepna sprawa ktora teraz wyszla to doswietlanie drogi do auta czyli po otwarciu auta zeby swiecily sie swiatla. Nie mam tego!!!! Kur.... dla mnie to jest takie banalne ze nawet bym sie wstydzil o to zapytac a jednak dla skody jest to cos mega premium. Wydawalo mi sie i z tego co czytalem wczesnij instrukcje ze bede to mogl ustawic sam sobie ale niestety d...pa blada. Mialem takie cos w aucie z 2006 i tez sie nawt o to nie prosilem a teraz nie wiem czy mi nawet za kase to zrobia
                                          Jestem zawiedziony skoda nie jako autem tylko serwisem/salonem. Byc moze tez popelnilem bledy i moze jestem zbyt ufny ale kupujac auto za ponad 70k oczekiwalem czegos wiecej. Cóż pocieszam sie ze jesli sa trudne poczatki to pozniej bedzie tylko lepiej

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            BAss25, nie wiem jak w O3, ale w O2 Coming/Leaving Home można ustawić bez czujnika zmierzchu po pociągnięciu manetką od długich. W automacie tylko z czujnikiem.
                                            Zamieszczone przez BAss25
                                            Na jezdzie probnej bylo lusterko takie jak chcialem a w tym co pozniej siedzialem najzwyczajniej w swiecie nie zwrocilem na to uwagi
                                            Znaczy kupiłeś nie to auto, którym jechałeś czy jak?

                                            [ Dodano: Nie 01 Lut, 15 00:08 ]
                                            Napisz jeszcze gdzie kupowałeś
                                            رافال
                                            Spoty
                                            Cause freedom is a lonely road
                                            My O2FL

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Napisz dokladnie jak to sprawdzic jutro bede to testowal.
                                              Tak, nie jezdzilem autem tym co kupowalem. To bylo auto z tym samym silnikiem i podobna specyfikacja jak sie pozniej okazalo
                                              Auto kupilem w Krakowie w Interauto

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                BAss25, dokładnie to Ci nie powiem, bo sam do końca nie wiem. W każdym razie trzeba pod kompa podłączyć.
                                                رافال
                                                Spoty
                                                Cause freedom is a lonely road
                                                My O2FL

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Czyli najlepiej jechac do serwisu a jesli tak to kolejne koszty

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X