Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lusterko wsteczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez Łabik
    Przecież przed zakupem oglądałeś auto i zdecydowałeś się na zakup. Przypuszczam że auto ci się podobało i pasowało ci jego wyposażenie
    Patrz wyżej, tu mamy do czynienia z 2 autami :wink:
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez BAss25
      Wiecie moze czy opcja Drive Setup jest to tylko kwestia oprogramowania czy cos wiecej?
      rozumiem, że 'sprzedawca' też Ci powiedział, że jest to w Twojej o3 :?:
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #53
        Nie badz zlosliwy Oczywiscie ze o tym wiedzialem ze tego nie ma ale wydaje mi sie to fajna opcja i jestem ciekawy czy jest opcja dodac cos takiego do mojej O3.

        Komentarz


        • #54
          Zamieszczone przez mufel
          Zamieszczone przez BAss25
          Ok wszystko jasne )) Nastepna sprawa. Ma ktos moze zdjecie swojego auta z przyciemnionymi fabrycznie szybami? Bo jesli ja mam przyciemnione szyby to chyba mam cos z oczami
          Ja w swoim aucie mam sunset i powiem szczerze że przez 20 tyś kilometrów automatycznie przyciemniane lusterko jest zbędne. przyciemnienie tylnej szyby mocno osłabia rażenie światłem przez samochody jadące z tyłu
          tak samo jest jak masz roletę tylnej szyby!

          [ Dodano: Pon 02 Lut, 15 10:28 ]
          Zamieszczone przez BAss25
          Nie badz zlosliwy Oczywiscie ze o tym wiedzialem ze tego nie ma ale wydaje mi sie to fajna opcja i jestem ciekawy czy jest opcja dodac cos takiego do mojej O3.
          wg moich informacji - na razie nie udało się tego nikomu zakodować
          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

          Komentarz


          • #55
            Ale mi chodzi czy w ASO by mi takie cos zrobili?

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez BAss25
              Ale mi chodzi czy w ASO by mi takie cos zrobili?
              wg mnie nie ma na co liczyć - odpowiedź będzie zdecydowanie: nie da się. Sam tego nie mam i żałuję
              Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez BAss25
                Ale mi chodzi czy w ASO by mi takie cos zrobili?
                Z tego co się orientowałem to nie da rady wałczyć oficjalnie tej funkcji w serwisie, i nie wiem czy w ogóle da się to zrobić.
                jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                Komentarz


                • #58
                  No to lipa bo chetnie bym sobie to wlaczyl. Z drugiej strony nie kumam dlaczego nie chca tego wlaczac skoro to kwestia samego oprogramowania. Nikt przeciez nie chce tego za darmo.
                  Bylem w salonie w sprawie felg i wymienia mi do konca tygodnia, juz zostalý zamowwione
                  Tak jak mowilem teraz juz bedzie tylko lepiej))

                  Komentarz


                  • #59
                    BAss25, sorry za szczerość ,ale przeczytałem cały wątek i mam nieodparte wrażenie, że przed zakupem auta nawet nie spojrzałeś w fabryczne specyfikacje wyposazenia oraz dostępne opcje, a teraz dziwisz się że auto nie ma tego czy tamtego.
                    Przecież sprzedawca nie ma obowiązku zapoznawania cię ze specyfikacją wyposażenia poszczeólnych wersji, tym bardzioej że w tym wypadku pokazał ci konkretny egz który ty następnie zakupiłeś.
                    Chciałeś auto z palcu. Widziałeś je. Siedziałeś w nim. Kupiłeś. Więc gdzie tu wina sprzedajacego/salonu ???
                    Trzeba było ineresować się autem i jego wyposażeniem przed zakupem, a nie po jego kupnie, tym bardziej że auto stało na placu u dealera i, jak sam piszesz wczesniej miałeś okazję go ogladać i siedzieć w nim.
                    Czarny Elegance

                    Komentarz


                    • #60
                      Oczywiscie masz racje i juz wczesniej napisalem ze duzo winy jest z mojej strony, nigdy tego nie negowalem.
                      Wyszlo jak wyszlo i naprawde juz nie mam do nikogo pretensji jedynie do siebie. Wczoraj bylem w salonie i tak jak juz pisalem wymienia mi te felgi wiec tym bardziej nie moge pisac juz zlych rzeczy na serwis
                      Teraz tylko ciesze sie z uzytkowania mojego nowego autka

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X