Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 1.5tsi ACT 150km manual - wielka prośbę o opinię posiadaczy tej jednostki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
    Nie ma juz kangurowania. Jak jest uzywka to ASO ma zaktualizowac soft w aucie do nowej wersji i jezdzic ma to auto normalnie.
    Kagur jest a w aso mówią, że nie ma aktualizacji. Rocznik auta 2019. Jak dla mnie 1.5 tsi porażka

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Pita1111 Zobacz wpis
      Rozmawiałem z serwisantem i na mój numer Vin nie ma żadnej akcji naprawczej.Pan serwisant w przeciwieństwie do Pani na recepcji zdawał się udawać że problemu nie znają. Umówiłem się i podjade na weryfikację ale podejrzewam,że skończy się wmawianiem że nie umiem operować gazem bo już mi tak sugerowali.
      Na pytanie o haczenie skrzyni Pan powiedział że tak w sumie jest i że to nowe auto i dlatego
      Ale to juz zweryfikowali przedstawiciele - TTTM.
      Dobrze że to w sumie w połowie służbowe auto i do zdania po 3 latach. Myślałem o odkupieniu po tym okresie ale teraz już wiem,że nie ma opcji.
      Racja. 1.5 tsi unikać szerokim łukiem. Przejechane 10000 i nie polecam. Kangur, haczenie skrzyni, słabe wygłuszenie, już 3 krotnie zgasł wyświetlacz bolero

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Ralfik Zobacz wpis
        Silnik 1.5 też jest super, wcześniej miałem 1.4chpa i też byłem zadowolony. Nowy silnik 1.5 jest jeszcze lepszy auto ma lepsze przyspieszenie i ma mniejszą turbo dziurę niż 1.4tsi. Nie koniecznie wszystko mi się w nim podoba bo praca na dwóch cylindrach w tym silniku według mnie jest za głośna.
        Chętnie bym się przejechał tym Twoim ?

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Bolek131415 Zobacz wpis

          Kagur jest a w aso mówią, że nie ma aktualizacji. Rocznik auta 2019. Jak dla mnie 1.5 tsi porażka
          Rocznik auta to za mało bo od wakacji wypuszczali auta z nowym oznaczeniem silnika i soft. Ja mam auto wyprodukowane w sierpniu 2019 czyli RM2020, kolega ma produkcję początek 2020 i obaj nie mamy problemów z tym silnikiem. Zanim kolega zamówił swoją, próbował w mojej wymusić kangura i mu się nie udało dlatego zdecydował się na ten silnik.
          Ostatnio edytowany przez paryzanin; 38865.

          Komentarz


          • #30
            Moja jest wyprodukowana na koniec października 2019 i kangur jest. Do tego jak pisałem auto jest bardzo mało płynne i potrafi kangurka zrobić często orzyzmienia z jeden na dwa. Skoda i VW napisali oficjalnie że to jest normalne w tym silniku. Ba napisali że porównali inne 1,5tsi też referencyjne i tak się zachowuje! Ale to jeszcze nic, bo na ostatniej wizycie w czerwcu dali mi golfa sportsvan na zastępcze też 1,5 TSI tylko 130. Już na pierwszym skrzyżowaniu chciałem zawracać i zabierać Skodę z serwisu bo to jak ten golf kangurowal przy zmianie biegów to był skandal. Doradca serwisowy się trochę śmiał i mówił że w sumie nikt o tego golfa nie dbał i może nie miał aktualizacji(miał 33kkm) ! Generalnie nie szarpał na zimno przy równej jeździe to fakt Ale każda zmiana biegu do trójki włącznie to był dramat. Podczas odbioru auta porozmawiałem sobie też z doradcą na parkingu, który ma już o4 z 1,5 TSI i przyznal że robi mu kangury przy zmianie biegów i nic z tym zrobić nie może. Dodał jeszcze że gorsza w tym aucie jest w sumie elektronika bo ta dopiero płata figle. Takze takie to jest to 1,5 TSI.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X