Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wentylator

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    MarrekkO3, te plastiki po pewnym czasie odparują nowością , i powinien być spokój

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez gruto
      MarrekkO3, te plastiki po pewnym czasie odparują nowością , i powinien być spokój
      Dzięki za wsparcie :lol:
      Cały czas daję szansę mojej Srebrnej Strzale 8) Wkurza mnie tylko kilka detali
      Prawda jest taka,że jeżeli będzie bezawaryjna no i spalanie pozostanie na tym poziomie,który jest to jestem jej wiele wybaczyć :P

      Komentarz


      • #28
        spalaniem jestem mile zaskoczony..z resztą jak zawsze w octavii.Jeżeli chodzi o zawieszenie,to miałem obawy do tej belki skrętnej.W moim modelu jak na razie(odpukać) spokój i cisza...natomiast rozpisują się na forum w sprawie stuków z tylnego zawieszenia.Ogólnie zawieszonko jest dość sztywne

        [ Dodano: Sro 20 Lis, 13 22:04 ]
        heh...mamy te same silniki i te same lakiery ...niech żyją srebrne strzały! :twisted:

        [ Dodano: Sro 20 Lis, 13 22:06 ]
        myślę,że gruto ma rację...potrzeba trochę czasu,żeby się wszystko "ułożyło",nie tylko silnik

        Komentarz


        • #29
          he ...moja 4 octa

          Komentarz


          • #30
            fajna ta "czarnulka"

            Komentarz


            • #31
              thx ...a gdzie twoja ,kiedy sie pochwalisz? :diabelski_usmiech

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez mario
                ...

                [ Dodano: Sro 20 Lis, 13 20:58 ]
                elektrykprosty...skoda napisała w instrukcji o DPF ...w mojej instrukcji na stronie 23 :lol: przy ikonce "i" informacja opisują,że podczas spalania sadzy w filtrze po wyłączeniu silnika może pracować wentylator przez kilka minut :diabelski_usmiech
                W mojej też jest. Jednak wygląda na to, że w innych drukach brak tej uwagi. Niemożliwe przecież żeby tylu ludzi nie przeczytało instrukcji.

                Komentarz


                • #33
                  elektrykprosty, hehe pewnie że nie czytają .....mam kolesia któremu świeciła kontrolka wymiany klocków , a on chodził z żarówką wokół auta i szukał gdzie sie przepaliła .........KŁÓCIŁ się ze mną -nie mam racji ...potem unikał mnie przez miesiąc bo mu głupio było :twisted: :diabelski_usmiech

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez Ceed1 Zobacz wpis
                    Nie no przestańcie 1500 km i już wypala się DPF? Chyba trochą za szybko.
                    U mnie po paru nie wypaleniach do końca zapaliła się kontrolka dpf-u, po sprawdzeniu u mechanika wyszło że dpf nie wypalał sie od 400 km przejechanych.
                    Skoda OCTAVIA III kombi 2.0 TDI 150 KM
                    Stage 1
                    191 KM 446 NM

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X