Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zasięg świateł LED

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jak pojedziesz na stację diagnostyczna to podniosą, bo fabrycznie są pewnie za nisko ustawione. Natomiast cały czas będzie mocniej obniżał przy obciążeniu to chyba trzeba załatwić w ASO.
    ... Èerná Magic s perle»ovým efektem, dvouzónová klimatizace s elektronickou regulací, dal¹í 4 reproduktory vzadu, navigaèní systém "COLUMBUS"...

Komentarz

a ja obawiam się, że wizyta i podniesienie świateł do góry na stacji diagnostycznej na dłużej nic nie da.
      gdzieś czytałem, że światłą i tak wrócą z czasem do swojej fabrycznej pozycji.
      OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

Komentarz

Witajcie ponownie.
        Wydaje się, że uporałem się z tematem. Przeczytałem większość wątków, umówiłem się w ASO i poprosiłem aby mnie wpuścili na warsztat. Z mechanikiem już się nieco znałem ( aktywował mi moduł haka holowniczego jakiś czas temu ).
        Na początku pokazałem jaki jest efekt z obciążeniem i o co chodzi. Przyznali że tak nie może być.
        Potem próbowaliśmy zrobić całą procedurę ustawiania świateł z użyciem kompa pod obciążeniem. Nie udało się bo auto na pusto świeciło za nisko.
        Potem sprawdzili sam czujnik ugięcia tylnej osi, czy daje sygnał o zmianie położenia i tu wyglądało że jest OK. Na pusto podawał wartość 38%.
        Ostatecznie wyjąłem wszystko z auta, panowie mechanicznie ustawili światła na odpowiedniej wysokości, a potem zrobili całą procedurę z użyciem kompa.
        Po tym zabiegu - bingo. Dociążając tył światła ustawiają się tak, że świecą identycznie jak na pusto.

Tyle ode mnie. Może komuś się przyda.
        Wesołych Świąt.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

Cześć
          Czy koledzy którym udało się poprawić wysokość przy załadowanym aucie mogli by się podzielić adresami serwisów które sobie z tym poradziły i już mają pojęcie jak to zrobić?
          Ja jestem po dwóch wizytach w Krakowie, i dalej jest tak samo jak było, tzn na pusto ok, przy załadunku moocno za nisko.
          Z góry dzięki
          Pozdrawiam
          Ostatnio edytowany przez WK82; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Przerażają mnie te gówniane ledy!!!!! przy udanych nad wyraz bixenonach skrętnych - napiszcie naprawdę szczerze co myślicie - jest syf nie?? Gówno świecą co? Bądzcie szczerzy plz

Komentarz

U mnie ledy świecą zajebiscie naprawdę . Nie mam się do czego przyczepić. Szkoda że nie są to ledy skrętne tak jak w arteonie np ale też jest ok

Komentarz

Podjedzcie pod ścianę maksymalnie jak się da - tam gdzie jest równo . Zaznaczcie na ścianie kredą załamanie światła . Z miarą w ręku odjedźcie od niej 10 m , snop światła ma świecić około 10 cm niżej - wtedy światła są ustawione dobrze .
                Oczywiście trzeba wyregulować ciśnienie w oponach i auto musi być zatankowane

Warto by poszukać warsztatu który ma urządzenie BOSCH HTD 815 , sprawdza też w systemie samochodu jak jest ustawiony poziom do którego mają sie ustawiać
                Zobaczcie proszę film
                Ostatnio edytowany przez gruto; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

images?q=tbn:ANd9GcQ_4M7EgSZqKYwXOm5pBjnBQ7lw_6GHemRPxpEBJbzN1EjLlg3l.png

images?q=tbn:ANd9GcSnaUkGqjlWRju5cKCoACp0HwKEmDdU0Q9HU-Bc-SmRWXUMDVkksA.png
                  Ostatnio edytowany przez gruto; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Witam Jestem nowym użytkownikiem octavi 3 fl z opisywanymi wyżej lampami LED. Dajcie proszę namiary na serwis co ogarnie te słabego zasięgu . Zielona i Lubin odpadają nie mają pojęcia o czym mówię

Komentarz

po co ci serwis - masz zaznaczoną śrubę którą kręcić - robisz cechę markerem i kręcisz w prawo pół obrotu jeden i drugi reflektor i sprawdzasz zasięg

Komentarz

Przy jeździe bez obciążenia czyli sam kierowca jest ok. Gorzej jak się dopasuje ludzi i bagażu wtedy dramat. Stąd prośba o namiary na kogoś kto to ogarnia . Z tego co czytam jest to do zrobienia.

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X