
Ceny sa wysokie, zarobki tez troche wyzsze niz u nas, wiec wychodzi na jedno.

W koncu ktos, kto rozumie.. Sam nie wachluje duzo, a koszty serwisowania DSG moga byc kosmiczne, porownuajac do manuala.. A jak by nie patrzec, zakladam ze przesmigam autem ponad 200tys km, wiec remont skrzyni prawdopodobny...
Zostaw komentarz: