Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • No to należy chyba do nielicznych a kiedy zlozyl zamowienie ?

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Araspol Zobacz wpis
      Mój ojciec właśnie dostał informacje, że jego auto jest zatwierdzone do produkcji na przyszły tydzień, zgodnie z ustaleniami- 12 tydzień 2022.
      tez tak miałem mało tego po terminie miał za 2 tygodnie być u importera oficjalnie wyprodukował się 2 miesiące później

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Tomek69 Zobacz wpis
        No to należy chyba do nielicznych a kiedy zlozyl zamowienie ?
        Jakoś początek października 2021 roku.
        tez tak miałem mało tego po terminie miał za 2 tygodnie być u importera oficjalnie wyprodukował się 2 miesiące później
        Przekazałem tacie Twoją wiadomość, bardzo się ucieszył

        Komentarz


        • To jednak cos sie produkuje u mnie narszie 20 tydzień i zeby tak zostalo

          Komentarz


          • Dzisiaj zauważyłem że zrezygnowali z kamery cofania teraz ciekawe czy zamówienia stare tez to obowiązuje?

            Komentarz


            • Czytam artykuły co do odbioru octavi co za bzdury pisza ze czas oczekiwania od 8 do 10 miesiecy ja juz czekam 12 i dalej nic się nie dzieje ale to się dzieje chyba tylko w grupie vw inne marki do 6 miesiecy to ja juz nie rozumie co się dzieje

              Komentarz


              • A gdzie wyczytałeś o kamerze?
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • Sprawdz sobie konfigurator skody octavi i spróbuj skonfigurować swoją przy kamerze jest wycofana

                  Komentarz


                  • Może to naprawa fabryki - ludzie narzekali na wieszającą się kamerę cofania, to ją wycofali
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • Ciekawe czy przyjedzie z kamera czy bez kamery ? Bede dzwonil w kwietniu co się dzieje z terminem to się coś dowiem przynajmniej mam taka nadzieje pozdrawiam Tomek

                      Komentarz


                      • Przyjedzie ci z kamera jest opcja rezygnacji z kamery tylko . Mi się nie wiesza wgl kamera wgl mam 13 tys km i 0 awarii czy zawiechy . Raz mignęły mi tylko wskaźniki temp płynu i stanu paliwa . Czasem od złej widoczności dynamic light assist nie działał ale to na chwilkę . Pozatym wszystko super

                        Komentarz


                        • Tak mi się zdawało, że dalej jak konfiguruję to jest kamera.
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • To jakieś pocieszenie?

                            Komentarz


                            • Dzwonilem dzisiaj w sprawie mojej octavi jest pewne pocieszenie bo termin 20 tydzień sie nie przesunął powiedzial zeby zadzwonic pod koniec miesiąca powinien się juz zatwierdzić to juz jakies pocieszenie czekam juz 13 miesiecy ?

                              Komentarz


                              • 13 miesięcy. Mega długo. Ja czekam 8 i już mi się dłuży zwłaszcza, że wakacje tuż tuż. Podobno na 3 tygodnie przed planowanym tygodniem produkcji juz tego nie zmieniają. Oby to był ten 20. Ja wciąż czekam, niestety bez daty produkcji. Zależy mi, żeby auto odebrać do końca maja, koniec czerwca to już mega na styk z planami wakacyjnymi.

                                Komentarz


                                • Powiedzial zebym dzwonil za 2 tygodnie czy ten termin sie zatrzyma to wtedy auto byłoby w czerwcu , na wakacje zamówiłem w wypozyczalni bo nie wierzę że dojedzie skodzina po,drzwiami i życzę szybkiej daty produkcji mi juz chyba się przesunelo z 20 razy?

                                  Komentarz


                                  • No mi nie zmienił się termin do końca był 33 tydzień . A dopiero zaczęli ja robić w 8 tygodni później …

                                    Komentarz


                                    • To mnie nie pocieszyłeś ?

                                      Komentarz


                                      • Panowie a czy może się zmienić cena auta na wyższą, jeśli zamówienie było na daną kwotę i wpłaciłem też zaliczkę? Wiem na pewno, że więcej nie dam niż mam napisane w zamówieniu bo już i tak teraz trochę te ceny są za wysokie.

                                        Komentarz


                                        • Zależy jaka masz umowę , teraz dużo dealerów daje gwarancje ceny z zamówienia ale różnie bywa . Mi powiedziano ze rabat się nie zmienia ale cena tak . I podskoczyła jakieś 7 tys zl

                                          Komentarz


                                          • Ja w końcu we wtorek odbieram Octavia IV Style w Dieslu zamówiona w połowie czerwca 2021.
                                            Co do ceny to u mnie się nie zmieniła

                                            Komentarz


                                            • Nie chce mi się całego punktu przepisywać ale mam taki zapis że cena może ulec zmianie w przypadku zmiany podatku VAT lub podatku akcyzowego i musi poinformować nie później niż 14 dni przed terminem gotowości do odbioru. Czyli tylko muszę liczyć żeby podatki były stałe.

                                              Komentarz


                                              • Witam ja mam zamowienie z marca 2021 , i moja konfiguracja poczla juz w górę 20 tysiecy ,ale w salonie powiedzieli ze wszyscy którzy zamówili auta do 15 maja 2021 cena pozostaje bez zmian i tego się trzymajmy jeśli będą chcieli wiecej zrezygnuje az tak mi niezalezy ja nadal czekam octavia 4 1,5 style dsg i sporo dodatkow ?

                                                Komentarz


                                                • Cześć WOJTEK jak odbierzesz swoją octavie napisz czy dostałeś z kamera wstecznego ??

                                                  Komentarz


                                                  • 33CE588F-8193-4BC4-98F7-B2012A7FF34C.jpeg

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X