Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

    Witam, był temat w dziale octavii 3 wiec mam nadzieje ze i w dziale z obecna czwarta generacja się przyda . Tym bardziej ze sam czekam także jestem ciekaw waszych terminów .

    ja zamawiałem 22.03.21 odbiór mam mieć na czerwca lipca wersja RS 245 liftback blue race dsg . Który tydzień dokładnie to będę wiedział w połowie kwietnia
    pozdrawiam

  • #2
    Jak zamkną fabrykę przez COVID to w połowie kwietnia raczej nie będziesz wiedział, bo nawet auta z potwierdzonym tygodniem produkcyjnym będą zatrzymane :-) Sytuacja produkcyjna jest bardzo dynamiczna.
    LPG: Zenit Pro + KME Twin + Hercules

    Komentarz


    • #3
      Wiadomo , tego nie przeskoczy bądźmy dobrej myśli

      Komentarz


      • #4
        ja zamawiałem 30.03.21 odbiór na Lipiec Sierpień

        Komentarz


        • #5
          Moja zamówiona 20 lutego planowo trafiła do produkcji 2 dni temu i lada dzień wyjedzie z fabryki...Termin krótki może dlatego, że w mniej popularnej wersji silnikowej 1.0 e-tec.

          Komentarz


          • #6
            Możliwe , chyba najdłużej się niestety produkują 1.5

            Komentarz


            • #7
              A wiec mam termin na 30 lipca produkcje . Także będzie około 5 miesięcy od dnia podpisania zamówienia. Długo długo ale co zrobić

              Komentarz


              • #8
                Ja tam bym czekał jak najdłużej, byle wyprodukowali taką bez niedoróbek z elektroniką. Chociaż
                Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                około 5 miesięcy od dnia podpisania zamówienia
                na zwykłą wersję to przesada. No ale gdzieś czytalem, że ostatnio zawalili producenci podzespołów elektronicznych i są opóźnienia.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #9
                  Witam Panowie. Jestem tu nowy ale mam do was pytanko. Widzę że też zamawialiście Octavię 4. Czy zmienili wam warunki umowy i podnieśli cenę.

                  Komentarz


                  • #10
                    Tak , podnieśli . O kwotę która jest podwyżka w rm 22 czyli akurat mi o 2 tys ale od tej kwoty jest jeszcze rabat czyli jakieś 1850 zł w mojej wersji będzie podwyżki . Plus do tego wycofali pakiet funkcjonalny za 1950 zł a dodali pakiet selection za 4950 zł w którym co prawda jest dużo fajnych rzeczy ale dla mnie bardziej bezużytecznych .

                    Komentarz


                    • #11
                      Mi właśnie również podnieśli cenę. A na dodatek musiałem zmienić kolor i dodatkowo za niego zapłacić. Zamówiłem Head up i Side Assist. Teraz mnie informują że muszę za te gadżety zapłacić ponownie bo pozmieniały się jakieś pakiety. Po rozmowach wyszło że hud zostaje, ale Side Assist z czymś się gryzie i nie można go dołożyć. Od dwóch dni teraz twierdzą że nie mogą się skontaktować z centralą. Oczywiście nie ma mowy o obniżeniu ceny za side i dają mi do zrozumienia ze musze ponownie zapłacić za niego 2 tyś.

                      Komentarz


                      • #12
                        A i jeszcze bym zapomniał. Auto zamówiłem 21.04 a w tym tygodniu w środę prawie po dwóch miesiacach dostaje tel że wyniknęły te zmiany i auto nadal nie jest w produkcji. Termin odbioru miałem mieć koniec lipca początek sierpnia. Teraz wychodzi na to że znowu kolejne 3-4 miesiące. Więc przestaje to być śmieszne. Czy jest wogóle szansa na zwrot zaliczki i rezygnację z auta.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja w tygodniu będę dzwonił i pytał zamawiałem 22 marca mam datę produkcji na 30 lipca . Jeżeli zmieni się to albo się wycofuje albo niech dadzą mi zastępczy i niech produkuje się kiedy chcą . Bo i tak początkowo miało być koniec czerwca pocZatek lipca już u nich a wyszło miesiąc ponad więcej .

                          Komentarz


                          • #14
                            U mnie żebym wiedział, że to się nie przedłuży to był by git

                            Komentarz


                            • #15
                              U mnie już niby wyprodukowana i zjedzie do importera 2 września . Ale ile w tym prawdy i czy przyjedzie to nie wiem

                              Komentarz


                              • #16
                                Niedługo prezentacja
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • #17
                                  Witam jestem tu nowy i ciekawią mnie jakie terminy na octavie 4 ja zamówiłem Koniec marca i narazie mam termin produkcji 3 tydzień stycznia a terminy zmieniają się z dnia na dzień przeciez czekać rok na auto to chyba lekka przesada narazie tylko plus ze nic nie kaza dopłacać

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ze co ?! Koniec marca i początek nowego roku termin ? Ja miałem 23 marca zamówienie i miałbyc 33 tydzień ale nadal brak informacji jakichkolwiek czy jest czy nie ma jej i mam chęć zrezygnować niestety bo to jest męczące czekać pół roku za autem i gdzie nie wiadomo co dalej z nim . Chętnie wziąłbym zamiast RSa jakieś style 1.5 chociaż ale i z tym ciężko . Jeżeli się coś pojawi od ręki to odrazu rezygnuje jeżeli nadal nie będzie żadnych informacji . A co wgl zamówiłeś ze taki długi czas ? I odrazu dostałeś ta datę produkcji ?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Macie może wiedzę czy na każdy silnik jest taki długi czas oczekiwania?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Poki co niestety tak , jedynie hybrydy podobno maja jakieś większe pierwszeństwo

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez Tomek69 Zobacz wpis
                                          Witam jestem tu nowy i ciekawią mnie jakie terminy na octavie 4 ja zamówiłem Koniec marca i narazie mam termin produkcji 3 tydzień stycznia a terminy zmieniają się z dnia na dzień przeciez czekać rok na auto to chyba lekka przesada narazie tylko plus ze nic nie kaza dopłacać
                                          Czyli trzeba zamawiać - za rok - wtedy się zdecyduje, czy odbierać, czy nie Byle człek nie zapomniał, że zamówił
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamówiłem style 1.5 termin dopiero wyskoczyl jakoś teraz na początku nie było terminu to się dopatrzyli zmiany roku modelowego później nie było terminu bo zmiana koloru teraz narazie jest ale niewiem kiedy pójdzie ostatecznie do produkcji porażka

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Firma zamówiła mi 2.0 TDI DSG i tak się zastanawiam czy moja O3 wytrzyma jeszcze rok

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Z tego co się dowiedziałem ma się znacznie polepszyć w 2 kwartale przyszłego roku

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                                                  Poki co niestety tak , jedynie hybrydy podobno maja jakieś większe pierwszeństwo
                                                  Wiesz coś więcej o tym pierwszeństwie dla hybryd? Ja 2 tygodnie temu zamówiłem cuprę w hybrydzie, narazie brak informacji kiedy produkcja. Ten sam koncern to i chyba te same zasady
                                                  ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                                  mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X