Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Psiuku Zobacz wpis
    Hej (jestem tu świeży), ja zamowilem 06.2021 i podobno trafila na produkcje w zeszlym tygodniu.
    Zobaczymy ile czasu bedzie sie produkowac - podobno gotowe samochody potrafia czekac na jedną czesc (elektronika?) po 4-5mcy...
    Dokładnie tak. Jak dowiadywałem się u mojego Sprzedawcy, wejście na produkcję - to nie 100 % szczęścia, jak kiedyś. Potem może Octavka stać na placu i czekać na części, których brakowało. Liczy się zejście z produkcji.

    Ja zamawiałem na początku października 2021. Przyszły tydzień ma być (trzeci raz) wejście na produkcję.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • Cześć wszystkim,
      Jestem nowy na forum. Zamówiłem O4 przez pośrednika i dzisiaj dostałem informację, że Skoda nie jest w stanie wyprodukować auta, bo wstrzymują produkcję na dwa lata. Ktoś coś słyszał w tym temacie ?
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • Kiedy zamawiałeś? Wstrzymanie produkcji na 2 lata? To od razu zamknęliby zakłady i zwolnili ludzi.

        Może wstrzymują nowe zamówienia?
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • Auto kupione w październiku 2021 jako dostępne "od ręki". Po wpłacie kasy okazało się, że auta jeszcze nie ma i ciągłe przesuwanie terminu... Umowa podpisana z gwarancją ceny, więc podejrzewam, że chcą wycofać się z nieopłacalnej transakcji.

          Komentarz


          • Jeśli na zagranicznych stronach już zaktualizowali cenniki Octavii MY 2023 to jak do tego odnieść rzekomą 2 letnią przerwę w produkcji?

            Fake news
            OzA

            O4 PHEV Szary Matt

            Komentarz


            • Mój Leon dotarł na plac, myślę że w następnym tygodniu odbiorę.

              Wysłane z mojego SM-G981B przy użyciu Tapatalka

              Załączone pliki
              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

              Komentarz


              • Czekamy na prezentację.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • Dopiero w następny piątek odbieram, w ten weekend skoda musi jeszcze zaliczyć wyprawę do Norwegii .
                  ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                  mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                  Komentarz


                  • Poczekamy
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • Ładny ten Leon, z pazurem. Czekamy z niecierpliwością na pokaz w showroomie.
                      Odnośnie wstrzymania produkcji to chyba jakaś ściema. Ostatnio rozmawiałem z przedstawicielem Dealera u którego zmawiałem Scouta i mówił że produkcje przyspieszyły i coraz więcej aut schodzi z linii produkcyjnej. Nawet jest szans, że Scout dostanie w czerwcu termin produkcyjny z planem na koniec lipca.
                      Nie zaraziłem się przesadnie tym optymizmem, ale faktem jest że coraz więcej O4 widać na drogach.

                      Komentarz


                      • Ściema z tym ze się rusza mi tak mówiono we wrześniu . Pan może być spokojny fabryki już zaczynaja pracować pełna para pana rs lada chwila zjedzie . I tak byłem zwodzony . Teksty ze coraz więcej aut nam zjeżdża ze coraz więcej wypuszczamy to trochę ściema aby klienta uspokoić . Wiec z doświadczenia wtedy był wrzesień teraz czerwiec i jakoś nie ruszyły pełna para do tej pory ba, nawet do czasu zaczęcia wojny . Prawda jest taka ze albo czekamy długo i auto wyprodukuje się w całości albo czekamy kilka msc auto się produkuje i czeka pod chmurką na komponenty . Tak ma 90% klientów .

                        Komentarz


                        • Witam,
                          Octavia IV Style 2,0TDI DSG zamówiona w czerwcu 2021.
                          W lutym zeszła z lini produkcyjnej, ma niby nadany VIN, jednak status dalej "w produkcji". Brakuje podobno boczków do drzwi.
                          Widzę, że w Superbach brakuje Matrixów.
                          Macie podobne sytuacje ?

                          Piotr

                          Komentarz


                          • Od lutego czeka na boczki?
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • Dzień dobry,

                              A mam takie pytanie. Na jak długo przed planowanym terminem dostawy otrzymuje się informację że samochodu nie będzie?

                              Ja po prostu wskoczyłem za kogoś do "kolejki". Oficjalnie dealer twierdzi, że osoba która zamówiła Skode straciła możliwość finansowania. Mi się wydaje, że mogła stracić cierpliwość . Też był niby problem z boczkami, ale dealer twierdzi, że ma zapewnienia z fabryki, że samochód do końca tego tygodnia zostanie do nich wysłany. Zakładając że mówi prawdę, to kiedy fabryka może zmienić termin i go powiadomić o zmianie?
                              Czy dzieje się to dużo wcześniej i z tego by wynikało że faktycznie samochód zostanie dostarczony? Czy też diler w dniu planowanej dostawy, stojąc z zegarkiem na placu , może się dowiedzieć o kolejnym przesunięciu o parę tygodni?

                              Pozdrawiam
                              Jan

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                Od lutego czeka na boczki?
                                Takie dostałem info Może czegoś jeszcze brakuje. Jestem już tym wszystkim poirytowany mocno.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Zenek80 Zobacz wpis
                                  Dzień dobry,

                                  A mam takie pytanie. Na jak długo przed planowanym terminem dostawy otrzymuje się informację że samochodu nie będzie?

                                  Ja po prostu wskoczyłem za kogoś do "kolejki". Oficjalnie dealer twierdzi, że osoba która zamówiła Skode straciła możliwość finansowania. Mi się wydaje, że mogła stracić cierpliwość . Też był niby problem z boczkami, ale dealer twierdzi, że ma zapewnienia z fabryki, że samochód do końca tego tygodnia zostanie do nich wysłany. Zakładając że mówi prawdę, to kiedy fabryka może zmienić termin i go powiadomić o zmianie?
                                  Czy dzieje się to dużo wcześniej i z tego by wynikało że faktycznie samochód zostanie dostarczony? Czy też diler w dniu planowanej dostawy, stojąc z zegarkiem na placu , może się dowiedzieć o kolejnym przesunięciu o parę tygodni?

                                  Pozdrawiam
                                  Jan
                                  Nikt mi nie odpowiedział, ale ja odpowiem sam sobie. Wiem już że w przypadku mojego dilera obiecanki o dostawie za tydzień okazały się "g...o" warte. Na szczęcie u innego był mniej więcej taki jak chciałem i dostałem go od ręki.

                                  Komentarz


                                  • Moja ponoć czeka na doposażenie i ukończenie produkcji.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • To pod koniec roku będzie
                                      ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                      mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                      Komentarz


                                      • To masz trochę pecha ruwado , odbierzesz jeszcze z rm22 a w zasadzie będziesz odbierał jak ludzie również będą odbierać z rm23 . Szkoda . Moja zrobiła się w całości odrazu w październiku . Wtedy ludzie czekali jeszcze na rm21 a ja popylalem rm22

                                        Komentarz


                                        • A dla czekających powiem ze o3fl była mimo wszystko lepsza od o4 mimo tych wszystkich bajerow

                                          Komentarz


                                          • Cały ten świat jakiś taki....
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis
                                              To pod koniec roku będzie
                                              Śmiej się, śmiej...
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez prezes870 Zobacz wpis
                                                A dla czekających powiem ze o3fl była mimo wszystko lepsza od o4 mimo tych wszystkich bajerow
                                                Co masz na myśli?
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • Za dużo elektroniki , w o3 wzzystko super z przycisków . Światła automat krótkie/długie były moim zdaniem lepsze niż Matrix . A to za szybko wytnie a to za późno, rzadko kiedy idealnie . A w o3 nikt nigdy mi nie mrugal , może kwestia aktualizacji jakiejs . W o4 jeszcze sam nie wiedziałem ze olej do wymiany a kobita dzwoni z serwisy ze samochód zasygnalizował wymianę oleju . No jakoś do mnie to wszystko nie przemawia . No i ta cena … za o3 super wyposażenie 85 tys a tu 160 … fakt rs ale … No to moje odczucia subiektywne oczywiście bo każdy będzie miał inne

                                                  Komentarz


                                                  • No cóż elektronika jest teraz wszędzie. Niedługo w kranie będzie PIN
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X