Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Hej, wczoraj dostalem tel od dealera, ze produkcja mojej O4 ukonczona i planowany odbior jakos w przysz tyg.
    Zamowilem samochod pod sam koniec 06.2021, a w produkcji byl od polowy 05.2022.

    https://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-og%C3%B3lne/nasze-auta-showroom/2708824-moja-b%C5%82%C4%99kitna-duma

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Psiuku Zobacz wpis
      Hej, wczoraj dostalem tel od dealera, ze produkcja mojej O4 ukonczona i planowany odbior jakos w przysz tyg.
      Zamowilem samochod pod sam koniec 06.2021, a w produkcji byl od polowy 05.2022.
      kiedy weszła na produkcję?
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Hej, w maju (ok 20tego) 2022.

        Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka


        https://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-og%C3%B3lne/nasze-auta-showroom/2708824-moja-b%C5%82%C4%99kitna-duma

        Komentarz


        • No to ciut wcześniej niż moja. Moja w początkach czerwca, może też już wyjedzie w podróż.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • Trzymam kciuki;]

            Osobiscie staram sie jeszcze nie cieszyc i nie nastawiac, jak szczerbaty na suchary, bo - jak wynika z doswiadczenia - poki w furze nie siedzisz, to sie wszystko moze poprzesuwac jeszcze;]

            https://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-og%C3%B3lne/nasze-auta-showroom/2708824-moja-b%C5%82%C4%99kitna-duma

            Komentarz


            • Dzisiejsze wieści: wyprodukowana, czeka na fakturę i transport do PL.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • No to napięcie wzrasta, czekamy z tobą
                ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                Komentarz


                • Ostatnio napięć mam sporo - taki rok. Moja 50 - tka, syna 18 - tka, zdane prawo jazdy syna i czwóreczka
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • No moja córka zdała jesienią, ma 17 lat i narazie do października musi z nami jeździć. Jak skończy 18 to sama będzie Cuprę ujeżdżać.
                    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                      Ostatnio napięć mam sporo - taki rok. Moja 50 - tka, syna 18 - tka, zdane prawo jazdy syna i czwóreczka
                      To teraz trójka zostaje dla młodego czy sprzedajesz?

                      Komentarz


                      • Na razie chcę zostawić na jakiś czas przynajmniej. Młody kręci nosem. Ma swoje plany, za swoje 500+. Świat przewrócony do góry nogami będzie A co komu szkodziło jak był młodszy
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • Kurczę chłopaki ja bym wam dał 30 lat a wy takie rzeczy piszecie sam mam 28 lat i już druga nowa octavia i cały czas myślałem ze wy w podobie

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                            Dzisiejsze wieści: wyprodukowana, czeka na fakturę i transport do PL.
                            Prawie rok na OIV czekać . Aleśmy czasów doczekali.

                            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                            Komentarz


                            • Dzisiaj już dogadujemy z Rafałem od Zimnego szczegóły.

                              Czekam na fotki z placu

                              Jest

                              PS. dzisiaj młody odebrał prawko ze Starostwa - już woził mnie i żonę i aktualną szarą Octavką i Citkiem. Nowa przyjechała w samą porę.
                              Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Jest 5:00 rano, nie moge juz spac - dzis odbieram fure z salonu;] Dam znac, jak poszlo ;]

                                btw - czy jest gdzies na forum moze jakas lista czestych fabrycznych usterek, ktore warto byloby sprawdzic przy odbiorze?
                                Jak np sprawdzic wersje oprogramowania i jaka powinna byc obecnie?
                                Ostatnio edytowany przez Psiuku; 9996378.

                                https://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-og%C3%B3lne/nasze-auta-showroom/2708824-moja-b%C5%82%C4%99kitna-duma

                                Komentarz


                                • Pochwal się nam, jak ochłoniesz
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • Ja już mam fotki z placu
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                      Ja już mam fotki z placu
                                      Gratki. Tu pokazujesz czy już temat zakładasz?

                                      Komentarz


                                      • Dzięki, temat będzie na pewno.
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Juz mam,))) Sprawdzilem, co moglem/umialem - wszystko wydaje sie ok

                                          Zrobie foty, etc, jak mi sie rece przestana trzasc)))

                                          Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka


                                          https://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-og%C3%B3lne/nasze-auta-showroom/2708824-moja-b%C5%82%C4%99kitna-duma

                                          Komentarz


                                          • Gratki chłopaki i szerokości
                                            teraz czekamy na fotki
                                            ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                            mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                            Komentarz


                                            • Podziękował
                                              pozdrawiam - Darek

                                              Komentarz


                                              • Coś tu się pojawiło
                                                Octavia Club Polska
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • Witam wszystkich.
                                                  Wracam na OCP po 3 latach przerwy (pobłądziłem a raczej dałem sie namówić żonie... już byłej...na zmiane marki)
                                                  Czy ktoś z osób czekających na O4 ma jakieś pewne informacje jak wygląda aktualnie czas dostarczenia auta, podobno po problemach z chipami i boczkami coś drgnęło i produkcja przyspieszyła
                                                  Dajcie znać jakie do Was dochodzą informacje na ten temat.
                                                  Ja zamówiłem na początku czerwca 22 ale po przestudiowaniu tego wątku troche zbladłem bo znalazłem czas jednego forumowicza rzędu 14 miesięcy

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez korba_O4 Zobacz wpis
                                                    Wracam na OCP po 3 latach przerwy (pobłądziłem a raczej dałem sie namówić żonie... już byłej...na zmiane marki)
                                                    Po mistrzowsku to ująłeś

                                                    Nie myślałeś, żeby kontynuować przygodę z OCP na starym swoim koncie?
                                                    Pozdrawiam,


                                                    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X