Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fajnie - odważny kolor
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • Dzięki, kolor wyróżniający się to fakt, ale syn wybierał, więc nie było dyskusji

      Komentarz


      • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
        Fajnie - odważny kolor
        Fajny kolor , też się nad nim pochyliłem , ale doszedłem do wniosku że nie w moim wieku.
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • To ciekawe, mi się na początku właśnie wydawał "dziadkowy" dopiero potem stwierdziłem, że się będzie fajnie wyróżniał.

          Komentarz


          • Dla mnie jest dla młodych, a nie dla dziadków 50+
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Daleko mi do 50+ więc nie będę musiał się wstydzić a tak na poważnie, to wydaje mi się, że kolor nijak się ma do wieku i na pewno nie ta kategoria kierowała wyborem

              Komentarz


              • Wstydzić się nie ma czego - załóż temat i daj mnóstwo zdjęć - wygląda ślicznie
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • To ja się pochwale wczoraj odebrałem, wyprodukowany 8 marca, w salonie był 19 marca, 20 rejestracja 21 odbiór pierwsze 16 km najechane ale jeszcze nosze pampersa
                  Powiem szczerze że nie miałem tylu emocji i radochy tego z auta pomimo, iż jest to kolejne nowe z salonu i służbowo kilka nowych aut odbierałem były i są emocje widać powiedzenie, że człowiek na starość dziecinnieje taki ma wymiar.
                  o4 style.jpg

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez horn3t Zobacz wpis
                    To ja się pochwale wczoraj odebrałem, wyprodukowany 8 marca, w salonie był 19 marca, 20 rejestracja 21 odbiór pierwsze 16 km najechane ale jeszcze nosze pampersa
                    Powiem szczerze że nie miałem tylu emocji i radochy tego z auta pomimo, iż jest to kolejne nowe z salonu i służbowo kilka nowych aut odbierałem były i są emocje widać powiedzenie, że człowiek na starość dziecinnieje taki ma wymiar.
                    I pięknie,
                    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Orange_MatiK Zobacz wpis
                      Daleko mi do 50+ więc nie będę musiał się wstydzić a tak na poważnie, to wydaje mi się, że kolor nijak się ma do wieku i na pewno nie ta kategoria kierowała wyborem
                      Paleta kolorów w Skodzie dla podstawowych wersji jest coraz bardziej skąpa, też myślałem żeby brać ten pomarańczowy ale padło na niebieski (ulubiony żony i mój). Pogadałem ze sprzedawcą i powiedział że ograniczyli ilość kolorów ze względu na koszty bo większość kupujących bierze szare, białe, czarne żeby się nie wyróżniać. SZKODA

                      Komentarz


                      • No nie wiem, czy ograniczyli… Co prawda w naszym konfiguratorze faktycznie skromnie, ale mi sprzedawca dał znać, żebym sobie zerknął na czeską paletę i od razu powiedział, że nie ma problemu z zamówieniem wybranego koloru, oczywiście za odpowiednią opłatą.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Orange_MatiK Zobacz wpis
                          No nie wiem, czy ograniczyli… Co prawda w naszym konfiguratorze faktycznie skromnie, ale mi sprzedawca dał znać, żebym sobie zerknął na czeską paletę i od razu powiedział, że nie ma problemu z zamówieniem wybranego koloru, oczywiście za odpowiednią opłatą.
                          Zamawiałem O4 w grudniu paleta kolorów u Czechów dla lakierów metalizowanych była nawet mniejsza bo nie było pomarańczowego ale w zwykłych lakierach faktycznie wybór był i jest większy. Szczęśliwie mam kolor taki jak lubię i mi się podoba. Odbiegam od głównego tematu sorry.

                          Komentarz


                          • We czwartek miała być po lakierni. Jutro wg planu ma być "skończona".
                            Ile jeszcze może potrwać dojazd do salonu?
                            Orientuje się ktoś jak to może wyglądać?

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Mikołek Zobacz wpis
                              We czwartek miała być po lakierni. Jutro wg planu ma być "skończona".
                              Ile jeszcze może potrwać dojazd do salonu?
                              Orientuje się ktoś jak to może wyglądać?
                              W kilka dni , ale teraz będą święta, więc bym liczył na koniec przyszłego tygodnia.
                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Mikołek Zobacz wpis
                                We czwartek miała być po lakierni. Jutro wg planu ma być "skończona".
                                Ile jeszcze może potrwać dojazd do salonu?
                                Orientuje się ktoś jak to może wyglądać?
                                Koło 5 postów wyżej opisałem jak w moim przypadku było i w poprzednim aucie kupowanym 6 lat temu ten interwał w ilości dni od produkcji się tak samo też pokrywał, róznice mogą być ale zazwyczaj od daty produkcji 10 do 14 dni w salonie.
                                https://forum.octaviaclub.pl/forum/octavia-iv/pozostałe-problemy-aa/2686435-jaki-czas-oczekiwania-na-odbiór-po-produkcji?p=2827538#post2827538

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez horn3t Zobacz wpis
                                  Koło 5 postów wyżej opisałem jak w moim przypadku było i w poprzednim aucie kupowanym 6 lat temu ten interwał w ilości dni od produkcji się tak samo też pokrywał, róznice mogą być ale zazwyczaj od daty produkcji 10 do 14 dni w salonie.
                                  https://forum.octaviaclub.pl/forum/octavia-iv/pozostałe-problemy-aa/2686435-jaki-czas-oczekiwania-na-odbiór-po-produkcji?p=2827538#post2827538
                                  No i to jest dobra wiadomość
                                  Już zamiatam podjazd przed domem

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X