Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pismo od Dealera ASO Korczyk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • słoń, :bow

    Komentarz


    • lucasrally,

      sam sobie strzeliles w stope. nic z tak akcja nie miales wspolnego, a mimo to niepotrzebnie sie wypowiadales. niestety w twoim przypadku jest tak jak w przyslowiu - kowal ukradl, cygana powiesli. ale po czesci sam sobie jestes winien.
      Old Octavia 1.9 AHF - New Leon 2.0 BKD - New Passat 2.0 HGW ;-) Pontiac Trans Am 7.5

      Spoty Lublin - kazda pierwsza sroda miesiaca. Zapraszamy

      Komentarz


      • z tym zabronieniem sprzedaży samochodów przez lucasrally to chyba też kogoś poniosło...

        Czy jest chociażby 1 osoba na forum nie zadowolona z zakupu nowego auta przez pośrednictwo lucasrally?

        Podważanie autorytetu/profesjonalizmu lucasarally słowami: " lepiej dopłacić parę zł i mieć spokój" to też jest lepperriada i nadużycie.


        I dodam, że jestem zupełnie obiektywnym obserwatorem, nie znam żadnej ze stron.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Lelon
          (...)
          Podważanie autorytetu/profesjonalizmu lucasarally słowami: " lepiej dopłacić parę zł i mieć spokój" to też jest lepperriada i nadużycie.
          (...)
          Łukasz zapewne jest fajnym gościem, ale to nie On sprzedaje samochody tylko jego pracodawca, pan Korczyk.
          Nikt nie podważa umiejętności Łukasza, choć po lekturze tego wątku akurat autorytetu tu bym nie przywoływał, chyba że w czasie przeszłym.
          Być może jest świetnym sprzedawcą, ale powinien chyba skupić się na swej pracy zamiast bzdury na Forum wypisywać.
          Ja na Jego miejscu zapadłbym się ze wstydu pod ziemię.
          I modliłbym się o to, aby szef nie dowiedział się o wyniesieniu i publikacji firmowych dokumentów.

          Komentarz


          • I modliłbym się o to, aby szef nie dowiedział się o wyniesieniu i publikacji firmowych dokumentów.
            Przypuszczam że Łukasz zrobił to po konsultacji z szefem.

            Niepotrzebnie się tylko wypowiadał w taki a nie inny sposób. Nikt nie ma o nic innego pretensji.

            Komentarz


            • Poczytałem i wkur..........ny jestem, że w wydawałoby się że jeszcze może coś się takiego wydarzyć i to przy udziale kogoś kto mieni się ASO?! Wrzucę kilka swoich uwag:

              1. autora wątku namawiam do wizyty w Prokuraturze złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa wyłudzenia pieniędzy (podawanie numeru konta bez uprzedniej informacji, że będzie się coś naprawiać co kiedyś było moje?, żadnych wcześniejszych rozmów?! Widziały gały co brały jak to opisał jeden z moich poprzedników. Fachowcy kur........... ich mać. Bykom jaja huśtać a nie samochody sprawdzać a tym bardziej naprawiać.

              2. Żadnego spotkania z ASO. Jeszcze czego u nich w mieście. Chcą się dogadać i to do nich trzeba jechać?! Szczyt bezczelności. Tylko pisma - jak spotkanie to w sądzie.

              3. kolega lucasrally prosta zasada jak mówił guru purchawa masz coś to dawaj jak nie to kibic z dala się nie wp............................ i siedź cicho. Odezwałeś się potem tego żałowałeś i na ..................j Ci to było. To co dałeś to pismo o wtryskach to mam nadzieję, że nie dotyczy się mojego samochodu bo wkurw.... się jeszcze bardziej a z niego nie wynika jakiego samochodu dotyczy.

              4. Nie znam się na strukturach ASO w Polsce i kto mianuje na poszczególnych przedstawicieli na kraj ale takiego Pana z ASO to wyp....................... łbym na to co ma pies. Dlaczego? . Szkaluje dobre imię tego co nazywa się ASO, podważa dobre imię firmy marki SKODA a jeszcze przed nim wyp......... bym tego co badał samochód przed kupnem. Takich panów Kaziów (nie obrażając żadnego Kazimierza) co to na podwórku naprawiają samochody i możliwe że niejednokrotnie lepiej się znają będzie miał na pęczki.

              5. A tak w ogóle to ASO KORCZYK to naciągacze

              Komentarz


              • Wątpię, ale to nie moja sprawa.
                Wystarczy zapewnienie Łukasza, że opublikował dokument za zgoda szefa.
                Zresztą, to sprawa pomiędzy nimi.
                W moich oczach ASO Jacek Korczyk w Bielsku Białej to firma mocno niepoważna.
                Łukasz ze swymi rewelacjami znakomicie wpisuje się w klimat swego miejsca pracy.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez andrzej1962
                  Bykom jaja huśtać

                  Komentarz


                  • Voit, a co ja z Toba wódke piłem.... Jak checsz sprawdzic moje kwalifikacje to zaparaszam. Jesli ktos mam jakieś zastrzezenia do mojej osoby w temacie auta nowe... czekam na zarzuty... Jesli nie to prosze bardzo o zamkniecie tematu. Pismo wysłałem na polecenie.... wiec weźcie sie o...... Tyle, uważam temat za zamkniety...

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez lucasrally
                      Jak checsz sprawdzic moje kwalifikacje to zaparaszam. Jesli ktos mam jakieś zastrzezenia do mojej osoby w temacie auta nowe... czekam na zarzuty... Jesli nie to prosze bardzo o zamkniecie tematu. Pismo wysłałem na polecenie.... wiec weźcie sie o...... Tyle, uważam temat za zamkniety...
                      Może nie pisz już nic więcej, bo chluby to Tobie nie dodaje...... :roll: Po kiego grzyba się ogóle odzywałeś......... :roll: :roll:

                      Komentarz


                      • lukaszrally

                        na twoim miejscu nie myślałbym nawet o obrażaniu się na użytkowników Skody i potencjalnych kupców nowych czy tez używanych aut z firmy która daje ci na chleb. (a taki ton właśnie mają ostatnie twoje wpisy)
                        jeżeli ktoś broni cie jako zajebistego handlowca to niech pomyśli że ty nie dokładasz do interesu, a wręcz zarabiasz na sprzedaży. Uwierz mi że wiem co pisze bo od 1999 sprzedaje auta i ponad 5 lat handlowałem skodą. i teraz jak kupiłem sam nowa to pogadałem z kolegami od Zimnego i jak wiesz tylko za aprobata właściciela ASO dostałem zajebistą cenę - bo z jakiej racji on miałby dokładać do interesu.
                        ciekaw jestem czy przedstawiciel skody auto polska miał okazje zapoznać się z waszym podejściem do klienta mam na umyśli kogoś kim za moich czasów był Pan Marek (nie pamiętam nazwiska) z LEX'a. i jak wiesz jako zajebisty i fachowy sprzedawca Skody Skoda bardzo duży nacisk kładzie na podejście do klienta dowodem są szkolenia z obsługi klienta, testy kompetencji handlowców , tajemniczy klienci i pieniążki jakie dostajecie za to od SAP jak wam w tym temacie idzie.
                        moja rada skul uszy daj wykazać eis szefowi i rób co do ciebie należy zgodnie z obowiązkami pracy zawartymi w umowie o prace a może jak życzą ci inni na tym forum rozejdzie się po kościach i pozarabiasz jeszcze trochę sprzedając takie ilości Skody jak do dotychczas. co prawda po takiej reklamie na OCP nie potrawa to zbyt długo ale zawsze trochę grosza przytulisz. pamietaj że sa inni dealerzy z zajebistymi handlowcami a prawde mówiąc nioe znam dilera który niechciałby zaopiekowac sie marżą jaką dadza za skodę klienci z okolic B.B.

                        więcej pokory ty tam tylko pracujesz nawet jeździsz innym autem

                        Komentarz


                        • lucasrally, z cały szacunkiem lubię cie ale firma dała dupy a ty zamiast spróbować w imię dobrej marki załagodzić sprawę aby wyjść z twarzą robisz wszystko aby siebie pogrążyć i doskonale ci to wychodzi.

                          Zmieńcie marketingowca bo przez to działanie siądzie wam sprzedaż jak nic.

                          Zamiast po pojawieniu sie tematu wysłać pismo z przeprosinami za pomyłkę wziąć w koszta tą naprawę to za te marne dla was parę groszy zrobiliście sobie samobója przestrzeliliście kolano z armaty. To tak jakbyś strzelał z do komarów z rakiet ziemia powietrze.
                          Doprowadziłeś Łukasz że ludzie nie patrzą teraz czy nowe czy używane tylko na to że całość ASO korczyk twoje odezwanie sie w sprawie która cie nie dotyczy poskutkowało lawinowym działaniem. Zamiast szybko naprawić to teraz będziecie sie tłumaczyć bo kolega Radek skorzysta z rad i pójdzie z wami na wojne która przegracie. W momencie kiedy skończyło sie eldorado -22% i # teraz każdy klient będzie na wage złota a ty pokazałeś swoim zachowaniem i twój pracodawca że nie należy sie do was zgłaszać latami sie takie cos naprawia i czasem może tego czasu zabraknąć
                          Zapamiętaj jedna złota zasadę 10 zadowolonych klientów nie przyprowadzi ci tylu klientów co jeden niezadowolony odbierze

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez djczas
                            Zapamiętaj jedna złota zasadę 10 zadowolonych klientów nie przyprowadzi ci tylu klientów co jeden niezadowolony odbierze
                            Niestety nie tylko to ASO ma w dupie tę zasadę...

                            Komentarz


                            • Proponuje ten watek podeslac do kogos w SAP. Moze ASO Korczyk dostanie prztyczka w nos i nastepnym razem zastanowi sie dwa razy nad czyms takim, zeby za mniej niz 3 tysie robic z siebie...

                              Jakos ostatnio mam mocne uczulenie na firmy walace ludzi w wala... :evil:

                              [ Dodano: Sob 19 Lut, 11 22:23 ]
                              Zamieszczone przez kross12
                              Niestety nie tylko to ASO ma w dupie tę zasadę...
                              To jest poprostu dramat co sie dzieje w Polskim handlu. :evil:
                              Firmy maja chyba przesyt klienta i dobrobyt im udeza do glowy... :lol:
                              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                              STOP ECO-TERRORISM!

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Purchawa
                                To jest poprostu dramat co sie dzieje w Polskim handlu. :evil:
                                Firmy maja chyba przesyt klienta i dobrobyt im udeza do glowy... :lol:
                                Mi jakiś czas temu pan z carsystems nawrzucał od ch@#a itp.
                                Nie mogłem w to uwierzyć że dzisiejszych czasach tak traktuje się klientów...

                                Zamieszczone przez TO_MEK
                                ciekaw jestem czy przedstawiciel skody auto polska miał okazje zapoznać się z waszym podejściem do klienta mam na umyśli kogoś kim za moich czasów był Pan Marek (nie pamiętam nazwiska)
                                Podasz namiary na tego Pana? Chciałbym uświadomić tego Pana jak profesjonalny i wysoki standard obsługi panuje w ASO Skoda Sunny.

                                Komentarz


                                • lucasrally Nie podważam Twoich kwalifikacji zawodowych ani zadnych innych, może za wyjątkiem umiejętności czytania ze zrozumieniem.
                                  Napisałem tylko, że ośmieszyłeś się swoim wystąpieniem na Forum i że świetnie pasujesz do kolorytu niepoważnej firmy, w której pracujesz.

                                  Zamieszczone przez lucasrally
                                  Voit, a co ja z Toba wódke piłem.... (...)
                                  Nie i raczej nie rób sobie nadziei.

                                  Komentarz


                                  • Niestety nie tylko to ASO ma w dupie tę zasadę...
                                    To jest poprostu dramat co sie dzieje w Polskim handlu.
                                    W temacie tego samochodu się nie wypowiadam bo sprawy nie znam. Natomiast na temat ASO, mogę się wypowiedzieć. Moim zdaniem to jedno z lepszych ASO w mojej okolicy. Ok zdarzają się "wtopy", ale dodawanie w opisie "ASO Korczyk to ..." moim zdaniem jest lekką przesadą. Dziwne, że o parszywych ASO ze śląska jest cicho - mimo że przekręty jakie tam miały miejsce sa o wiele ciekawsze jak choćby "akcja dorabianie kluczyków"...
                                    Mam nadzieję, że Pan Jacek dogada się z Radkiem i sprawa zostanie rozwiązana. Spór nikomu nie służy.

                                    Co by nie było, Lucasrallego spotkałem raz w życiu i moim zdaniem jest osobą kompetentną w tym co robi.
                                    Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                                    _

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Purchawa
                                      To jest poprostu dramat co sie dzieje w Polskim handlu. :evil:
                                      Firmy maja chyba przesyt klienta i dobrobyt im udeza do glowy... :lol:
                                      Śląskie salony Skody mają się dobrze. Tak dobrze, że klient pytający o tanią Octavie w co najmniej 50 % przypadkach nie ma co liczyć na w miarę przyjemną obsługę.

                                      1. Najbliższy mi salon (w sensie odległości) - jazda próbna bez problemu, z miejsca, całkiem przyjemna. Czekam na wycenę drogą mailową. Dwa maile z mojej strony. Wreszcie odp. PO TYGODNIU. Mieli niby jakieś szkolenia, chorobowe itd. Co mnie to obchodzi? Wystarczy napisać, zę mail doszedłi proszę o cierpliwość.
                                      Okazuje sie, że jest drogo. Mam im udowodnić gdzie jest taniej. W rezultacie proszę o wycenę auta praktycznie bez wyposażenia. Brak odpowiedzi od 3 dni. ZNOWU.

                                      2. Trochę dalej również drogo, ale odpowiedź od ręki. Drugi mail już mniej miły,jakieś wykrzykniki, capsloki, bez witam, bez pozdrawiam, rzucane jedno zdanie...
                                      Ale generalnie jest lepiej (o zgrozo!) - bo mam jakieś dane - choć wygląda to tak jakbym miał od gościa dostać po mordzie gdy pojawię się w salonie.

                                      3. Jeszcze dalej na zach. już totalna cennikowa drożyzna, kredyt obarczony kilkoma dodatkowymi opłatami - widać, że są przyzwyczajeni do innego klienta, innej prestiżowej marki...

                                      4. I w przeciwnym kierunku - także najbliżej Chorzowa- Pan przed chorobowym, a w zasadzie już na nim powinien być i on nie wie co tu jeszcze robi i dlaczego w ogóle ze mną gada.. Cena "cennikowa". Uciekam żeby czegoś nie złapać.

                                      Generalnie jakieś pretensje, Jakaś Łaska, brak komunikatywności. 5 salonów obok siebie a żaden nie próbuje jakoś zachęcić do zakupu u niego. Rozumiem, że maneworwanie ceną ma swoje granice. Po prostu na początek niech będą uprzejmi!
                                      Żeby było jasne. Nie żądam cudów. Ale jak już przyjadę do salonu to 3 minutki można mi chyba poświęcić. Albo niech z góry napiszą - sprzedajemy samochody od 100tyś zł wzwyż.

                                      Komentarz


                                      • phrix, o innych aso na śląsku jest tez dużo napisane o ich kompetencjach i nie tylko poszukaj na forum np o śliwce.
                                        Tak więc nie jest tak do końca że jeździmy tylko po biednym Panu Korczyku tylko po każdym kto chce użytkownika tego forum wydumać bez wazeliny.

                                        Nie milczymy na temat fuckupów i innych.
                                        sorry za mocne słowa ale uniosłem sie

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez kross12
                                          Mi jakiś czas temu pan z carsystems nawrzucał od ch@#a itp.
                                          Nie mogłem w to uwierzyć że dzisiejszych czasach tak traktuje się klientów...
                                          Bo im się w dupach poprzewracało od pieniędzy. Jakby zarabiał na każdym samochodzie jednego tysiaka to klienta szanowałby a tak wychodzi z założenia jak nie Ty to sp..laj będzie następny i tak wyjdę na swoje.
                                          Obawiam się, że takie podejście do klienta i robienie z niego totalnego głupka nie jest w przykładzie jednego pana Korczyka. On jak na razie jest na szczycie tego niechlubnego torcika. Przypominacie sobie w turbokamera jak gościu kupił nowego accorda o okazało się, że cała buda była malowana. Kapnął się jak mu lakier pod paznokciem zaczął schodzić to w salonie mu powiedzieli, że teraz taka technologia wykonywania lakierowania lakierami ekologicznymi :shock: Dopiero później po zrobieniu niezależnej ekspertyzy przyznali się, że auto było bite i naprawione ale klientowi sprzedali jako "nówka nie śmigana".

                                          Komentarz


                                          • Myślę że dobrą opcją będzie założenie działu w którym będziemy oceniać nasze wizyty w ASO. Link do tematu podesłać komuś ze Skody, może zrobią z tym porządek...

                                            Komentarz


                                            • A moje zdanie jest takie. Ktoś przewinił należy to nagłośnić -wysłać to do SAP i dalej. Bo to ,że ktoś robi gdzieś podobnie to żadne usprawiedliwienie !

                                              To tak jakby rzucić kamieniem w szybe sąsiadowi zbijając ją i powiedzieć w sumie to nic złego bo gdzieś na Śląsku też tak zrobili w dodatku jeszcze większym kamieniem :? Bez jaj. Bierność klientów doprowadza do tego,że jesteśmy oszukiwani na każdym kroku. W serwisie ,banku czy w sklepie z butami.
                                              Co by się stało w wyżej opisanej sytuacji gdyby nie było internetu? Pewnie kolega musiałby zapłacic lub chodzić po prawnikach i tracic pieniadze,czas ,zdrowie!
                                              Ja się cieszę ,że ludzie zaczynają reagować na takie patologie. Dlaczego? A no dlatego ,że zanim ktoś napisze takie coś pomyśli o konsekwencjach :!:

                                              Komentarz


                                              • Tyle SAPowi też to może latać koło pióra...
                                                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                                Komentarz


                                                • shado, no właśnie - psy szczekają itd..

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez shado
                                                    Tyle SAPowi też to może latać koło pióra...
                                                    szczególnie jak ukazałby się wątek w Auto Świecie lub innej gazecie

                                                    [ Dodano: Nie 20 Lut, 11 15:31 ]
                                                    Zamieszczone przez westwi78
                                                    shado, no właśnie - psy szczekają itd..
                                                    nie łapie

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X