Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drukarka Wielofunkcyjna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez georgg
    Kupiłem więc Brothera DCP - J525W.
    Dobry wybór. Też ją mam, tusze tanie, śmiga po wi-fi, oprogramowanie w porządku :wink:

    Komentarz


    • #27
      Też polecam brothera, mam 315 już bardzo długo bezproblemowa. Działa ze wszystkimi najtańszymi tuszami jakie akurat gdzieś w sklepie znajdę.
      Pozdrawiam.
      Michał

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Bili
        Też polecam brothera, mam 315 już bardzo długo bezproblemowa. Działa ze wszystkimi najtańszymi tuszami jakie akurat gdzieś w sklepie znajdę.
        Też dorzucę plusik na temat DCP-J315W - działa jako uzupełnienie czarno-białego lasera do wydruków kolorowych. Bezproblemowa i co najważniejsze wyjątkowo tania w utrzymaniu. komplet kaset z tuszami można znaleźć za bodaj 30 pln i śmiga na nich aż miło.

        Już mam mocne postanowienie, że jak się wysypie główna drukara, to jej następcą pewnie będzie właśnie Brother, ze względu na niskie koszty eksploatacji.
        Pozdrawiam
        Wodan

        Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

        Komentarz


        • #29
          ja bym Ci polecil hp 209k jesli nie za wiele drukujesz, ok 400 pln to kiedys kosztowalo i mialo male wklady po ok 30 pln. (2 sztuki).

          Jesli wiecej chcesz drukowac to tylko laser, nie sadze zebys cos dobrego dostal za 1000pln.

          Komentarz


          • #30
            Bardzo chwalę sobie Canon Canon PIXMA MX925

            Tusze oryginalne nie za tanie, ale wydruki zdjęć idealne. Zamienniki ActiveJet w bardzo rozsądnych pieniądzach i na nich wydruki typowo biurowe wychodzą bardzo rozsądnie. Szybka i "wszystkomająca" (lan, wifi, duplex, druk na płytach, etc).

            Komentarz


            • #31
              ja natomiast używam Canon mp550 jestem zadowolony z niego, do tego można zakupić zestaw tuszy ciss ciss canon - Szukaj w Google i drukujesz ile wlezie tak by Ci głowiczka nie zaschła
              Mike

              Komentarz


              • #32
                Jakie zamienniki tuszy polecacie do Brothera?
                Ew. jakiś sprawdzony sprzedawca?
                obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez mamaj12
                  Jakie zamienniki tuszy polecacie do Brothera?
                  Ja parokrotnie kupowałem u nich
                  Tusze do drukarki Brother: oryginalne i zamienniki - DoDrukarki.pl

                  Komentarz


                  • #34
                    mamaj12, często polecanymi do Brothera są tusze Dulin.

                    Link
                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                    ​​​
                    Grzegorz

                    Moja Ambitna Czarnula

                    Komentarz


                    • #35
                      mamaj12, jak masz kilka tuszy to co s takiego możesz zamontować Link
                      Mike

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez wodan
                        Też dorzucę plusik na temat DCP-J315W - działa jako uzupełnienie czarno-białego lasera do wydruków kolorowych. Bezproblemowa i co najważniejsze wyjątkowo tania w utrzymaniu. komplet kaset z tuszami można znaleźć za bodaj 30 pln i śmiga na nich aż miło.
                        Też ją mam, jedyne co mi w niej przeszkadza to brak ręcznego duplexa. Żeby wydrukować coś dwustronnie trzeba najpierw wydrukować strony parzyste, potem nieparzyste, i głowić się jak przekładać kartki. W starym Canonie IP1500 (który był rewelacyjny), wystarczyło odwrócić kartki, i szedł sam. Miał też dużo lepszą jakość druku niż Brother.

                        Duży plus natomiast za wifi.
                        Moja Balbina

                        Komentarz


                        • #37
                          O tych Dulinach czytałem, że są polecane, ale mój LC123 dostępny jedynie zaa granicy (17 + 10 zł prezesyłka za szt).

                          Niedaleko siebie mam taki Link, tylko co za marka nie wiadomo. Kolega brał u nich zamienniki do HP i było ok.

                          michal_octavia, wiesz może coś więcej o tych wkładach CISS. Jak jest z uzupełnianiem, pokazywaniem stanu tuszy?
                          obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                          wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                          Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez mamaj12
                            Jak jest z uzupełnianiem, pokazywaniem stanu tuszy?
                            Jak widać na zdjęciu masz pojemniki na każdy kolor, które będą pewnie połączone z kartridżami. Poziom tuszu będziesz widział w tych pojemnikach a uzupełniasz (dolewasz) z butelek z tuszem.
                            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                            ​​​
                            Grzegorz

                            Moja Ambitna Czarnula

                            Komentarz


                            • #39
                              georgg, jeżeli miałbym się zdecydować na CISS to kartridże ori rozmiarów, żeby zamknąć klapkę, a wtedy chciałbym aby mi komp pokazywał ilość tuszu.
                              obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                              wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                              Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                              Komentarz


                              • #40
                                mamaj12, tak jak kolega mówigeorgg, małe kartridże masz w drukarce, natomiast te większe pojemniki masz na zewnątrz połączone przewodami, w zestawie masz dodatkowo strzykawki z igłami przeznaczonymi do napełniania, minus jest taki, że klapka będzie delikatnie otwarta przez te przewody i czujnik, który się tam znajduje będzie trzeba specjalną zaślepką przykryć(trzeba samemu wykonać niestety), ale plusy są takie, że drukujesz ile chcesz nie martwiąc się, że w połowie drukowania komputer Ci pokazuje brak tuszy, masz mało w pojemnikach ? Dolewasz i jedziesz dalej
                                Mike

                                Komentarz


                                • #41
                                  michal_octavia, ale ja doskonale ogarniam wizualną ocenę poziomu. Tylko jak pisałem nie drukuję póki co dużo więc czy to duże, czy małe połączone z wężykiem z dużymi odpadają. Chcę je wpakować do środka, zamknąć klapkę i monitorować poziom tuszu na kompie, a nie otwierając klapkę. Czy to jest możliwe przy tych pojemnikach CISS?
                                  obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                  wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                  Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    mamaj12, nie. jeśli masz takie wymagania to tylko oryginał lub zamiennik.
                                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                    ​​​
                                    Grzegorz

                                    Moja Ambitna Czarnula

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      mamaj12, dokładnie jak kolega wyżej pisze innej opcji nie ma
                                      Mike

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        A te Link piszą, że z chipem i są małe, jednak cena...
                                        obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                        wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                        Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Moim zdaniem bez sensu babrać się w tuszu przy brotherach. Tylko jakieś zamiennik tani.
                                          Zaschnąć się nie zaschnie bo brothery same się rusza jak długo stoją (przynajmniej nowe modele).
                                          Ostatnio używałem zamienników: ACCURA oraz Activejest, b takie akurat były. Drukują bezprobelmu na zwykłym papierze folii do zdjęć i folii do druku.
                                          Pozdrawiam.
                                          Michał

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            mamaj12, po co się męczyć z chipami? W Epsonie miałem kartridże z chipami i jak mi zaschła głowica specjalnie szukałem czegoś bez. Wybór padł na Brothera ze względu na tanie zamienniki.
                                            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                            ​​​
                                            Grzegorz

                                            Moja Ambitna Czarnula

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Ja od roku mam Brother DCP-725DW, drukarka jest po prostu świetna, jako jedna z nielicznych jak się skończy kolor to pozwala drukować w czarno-bieli. I naprawdę tania w eksploatacji

                                              Ostatnio tusze jakie były kupowane i to większej pojemności to firmy BlackPoint, i drukuje równie dobrze jak na ori.
                                              http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                                              https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Ja bym pomyślała o drukarce Epson z systemem ITS Page Not Found | Epson Polska . Są bardzo funkcjonalne, energooszczędne a do tego wydajne. Wydruk już od 1-2 groszy bez kosztów papieru. Druk kolorowy także w super jakości. Takie drukarki teraz są najlepsze.

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Trochę odsmażę kotleta.

                                                  Mam do Was pytanie, potrzebuję kupić urządzenie wielofunkcyjne do domowego użytku.
                                                  Wydruk max 1000 stron w 10 lat :lol:
                                                  Czasem jak trzeba coś wydrukować to drukarki nie ma a i skaner czy ksero się przyda.

                                                  Obecnie używam Canon ip3600 ale dostaję z nim szału i chętnie go wywalę za okno. Jak trzeba to nie drukuje, jak nie trzeba to drukuje do tego tusze oryginalne ma tak drogie, że zakup 4 kosztuje tyle co nowe urządzenie z tuszami a zamiennik wylewa się jeszcze zanim trafi do kasety.

                                                  Moje wymagania :
                                                  Tanie
                                                  Nie zepsuję się zaraz po gwarancji
                                                  Ma być 3 w 1
                                                  Wydruk od przodu i pobieranie papieru również (schowane musi być w szafce)
                                                  Ma mieć wydajne tusze (najlepiej oryginalne bo mam liche doświadczenia z zamiennikiem)
                                                  HP2130 wygląda ok. Jeden tusz kosztuje 50 zł a urządzenie z dwoma tuszami 125 :lol:
                                                  Ma ktoś doświadczenie z w/w ?
                                                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    oolsztyniak,

                                                    Tylko Brother... mam juz go ze dwa lata i zero problemów. Skanuje, drukuje mailuje - tusze uzupełniam strzykawką raz może dwa razy do roku, jakimś tanim z allegro i wszystko śmiga jak należy.

                                                    Naprawdę pierwsza bezproblemowa drukarka. Dodam że dwa HP poleciały kiedyś za okno
                                                    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                                    Spalanie - Motostat.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X